כורסת מסאז התלת מימדי של קיוטה קנקו

תכונות כסא:

טכנולוגיה מתוחכמת בתלת מימד:

הכוריאוגרפיה של תנועות זו לצד זו, למעלה ולמטה ויציאה יוצרות חלקות משי ממשות דמוי אדם כורסת מסאז, מהצוואר והכתפיים שלך ועד לשרירי הגלוטוס.

סריקה בכל הגוף:

ה- M673 סורק את המשתמש ומגדיר את העיסוי לטווח האופטימלי לחוויה אישית מותאמת ייחודית למסגרת האישית שלך. שב, תירגע ותהנה!

שכיבה אמיתית של אפס הכבידה:

טכנולוגיית True Zero Gravity שפותחה על ידי נאס"א מעלה את השוקיים מעל ליבך ומשחררת מתח על מערכת הלב וכלי הדם ומפחיתה את הלחץ על עמוד השדרה. אפס הכבידה מספק פגישה טיפולית משופרת.

שקף קדימה חוסך מקום:

אין צורך לדאוג לגבי החדר או כיצד תסדר את כיסא, להירגע ולהרגיש את המתח מתמוסס מכיוון שטכנולוגיית Zero Wall מקנה לך את היכולת למקם את הכיסא שלך בקלות.

מערכת עגל אולטימטיבית:

ל- M673 יש את העגל הארוך ביותר כורסת מסאז זמין בשילוב עיסוי אוויר והפחתת נקודת לחץ של הצומת מהברכיים עד לרגליים. שיפור במחזור הדם, הפחתת לחץ ומתח, זה לא משתפר מה- M673.

טיפול ממוקד בזרוע:

טיפול דחיסת זרועות מקל על זרוע, פרק כף היד ומתח הידיים תוך שיפור זרימת הדם. הירגעו ותיהנו מהתחושה של ידיים אנושיות המפיגות מתח בכל השרירים העייפים שלכם.

דחיסת כתף Accu:

טיפול בדחיסת כתפיים מרגיע את שרירי הכתפיים העייפים והכואבים תוך עבודה בשיתוף עם מנגנון הגב הראשי בכדי לספק את התחדשות האולטימטיבית בפלג הגוף העליון.

אומנות הרפלקסולוגיה:

כף רגל מקיפה כורסת מסאז מועבר על ידי גלילי רגליים רפלקסולוגיים בכפות הרגליים וטיפול דחיסה כדי למקסם את ההקלה שלך. פנקו את הרגליים בצורה הטובה ביותר.

חום מותני:

חום מותני לגרעין שלך הוא קריטי לשחרור שרירים כואבים מה שהופך אותם לקבילים לטיפול בעיסוי. חום ממקסם את היתרונות של קשרי העיסוי התלת מימד המתקדמים של.

קלות שימוש מרחוק:

השלט המתקדם והידידותי למשתמש מציג פונקציות קריטיות רבות בלחיצת כפתור. התאם בקלות את כורסת מסאז למקד כל אזור לטיפול וליווי מרבי.

רמקולי Bluetooth® מובנים

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}