קנה כסא מסאז פרעה II

מִסגֶרֶת:

כסא מסאז חבר גוף פרעה II כולל מסגרת ארגונומית. המסגרת תומכת בצורה הטובה ביותר בגוף ומעסה את כל אורך הגוף מהראש ועד הישבן על ידי התאמה לקווי המתאר של הגוף. מסגרת S מעסה באופן מלא מהראש עד המותניים ואילו מסגרת L מעסה לאורך פלג הגוף התחתון מהירך עד הירך.

עיסוי 4D:

כסא מסאז קונספטואלי חדש של חבר גוף המאפשר מעבר מ -4 גלילי עיסוי ל -2 גלילים בהתאם לאזור העיסוי. כסא מסאז זה מספק טכניקות עיסוי שונות בהתאם לאזור הגוף עם אפשרות להתאים זוויות עיסוי בהתאם לטכניקת העיסוי. מודולי העיסוי 4D של פרעה השני ב -5 רמות מספקים חווית עיסוי דינאמית.

עיסוי מוח:

עיסוי פטנט והוכח קלינית של חבר גוף המשפר את תפקוד המוח. עיסוי המוח משתמש בפעימות דו -טבעיות המוטמעות במוזיקת ​​הריפוי שלנו כדי לשפר את הביצועים הקוגניטיביים. זה ידוע כגורם להתמקדות וריכוז מוגברים, לטפח מצבי רוח חיוביים ולספק דרכים יעילות יותר להפגת מתחים.

אפס כבידה:

מיקום זווית הכבידה אפס ב -170 מעלות מציע את זווית העיסוי האופטימלית. הוא מפיץ לחץ כבידה על ידי מיקום הגוף ללא משקל, ניתן להתאים עוד יותר את זוויות השכיבה כדי לייעל את חווית העיסוי.

24 מצבי רכב:

פרעה S II מציע 24 מצבי רכב. אלה מפותחים ומתוכנתים על ידי רופאים במרכז המחקר והפיתוח המדיאלי החברתי, מרכז המו"פ הרפואי היחיד והראשון בתעשייה.
משלוח והרכבה חינם, אחריות מוגבלת ל -5 שנים.
x

#{title}

#{text}

#{price}