קנה כסא מסאז אוסאקי פרו סוהו - הבטחת המחיר הטובה ביותר

בואו לחוות את כסא מסאז כמו החיים מאוסאקי. כסא מסאז 4D החדש ששופץ מיועד לעיסוי רחב יותר, עמוק וקצבי יותר מאשר גלילי העיסוי המקובלים. עיסוי 4D מאפשר חוויה נוספת בחשבון המהירות והקצב של העיסוי. זה מאפשר 5 רמות התאמה שונות לעיסוי 4D. עם מגוון רמות ההתאמה, המשתמש יכול להתאים אישית את העיסוי כך שיתאים להעדפותיו האישיות.

הפרו סוהו יבצע סריקת גוף כדי למפות את אזורי המפתח בצוואר ובגב כדי להבטיח את הלחץ האופטימלי המופעל במהלך העיסוי. טכנולוגיית הסריקה תזהה את גובה הכתפיים שלך, הניתנת לכיול מחדש לאחר השלמת הסריקה.

כסא מסאז זה כולל מצבים ידניים כך שתוכלו לזהות עיסוי רצוי לאזור ספציפי על הגב. הוא יכול לבצע לישה, הקשה, שיאצו, מחיאות כפיים וגלגול עם 2 מאפיינים/מצבים שונים לסגנון עיסוי. אתה יכול לאתר נקודה מסוימת על הגב שלך לעיסוי או לעסות לפי חלקים של הגוף.

 ישנן מספר כריות אוויר הממוקמות בכל כסא מסאז המציעות חוויית עיסוי גוף מלא. הסוהו מציע בסך הכל 30 כריות אוויר בכסא העיסוי. כריות האוויר ממוקמות בכתפיים, בזרועות, במותניים ובאגן ובאזורי השוקיים. עיסוי דחיסה זה עוזר להמשיך ולהגדיל את זרימת הדם בכל הגוף כדי להקל על כאבים ומתחים.

בחלק התחתון של משענת הרגליים נמצאים עיסויים רפלקסולוגיים מסתובבים המספקים עיסוי מרגיע בסגנון לישה. כמו כן כאשר הגלילים מסתובבים הוא יעורר נקודות דיקור וככל שכריות האוויר יתנפחו הוא ייצור עיסוי הרבה יותר עמוק לאורך תחתית כפות הרגליים שלך.

בהשראת נאס"א, עמדת הכבידה האפסית היא המיקום המושלם להרפיה אולטימטיבית. כאשר הוא ממוקם במצב כובד אפס, משקל הגב שלך יתמך כמעט על ידי משענת הגב. במצב זה כאשר הברכיים מובאות מעל החזה תייעל את זרימת הדם שלך, על מנת להרפות את הגוף יותר. זה בתורו יעזור למקסם את עוצמת העיסוי ולהפחית את הדחיסה לאורך עמוד השדרה שלך.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}