קנה אוסאקי פרו מאסטרו כסא מסאז

מאחת היצרניות הוותיקות של כסאות עיסוי, כסא מסאז אוסאקי מִקצוֹעָן מָאֵסטרוֹ מספק את העיסוי הדמוי חיים ביותר עם שלל התכונות שלו.

עיסוי מסלול 4D החדש ששופץ נועד לעיסוי רחב יותר, עמוק וקצבי יותר מאשר גלילי העיסוי הקונבנציונאליים. עיסוי 4D מאפשר חוויה נוספת עם חשבון המהירות והקצב של העיסוי.

אוסאקי פרו מאסטרו מאפשר 8 רמות התאמה שונות לעיסוי 4D. עם מגוון רמות ההתאמה, המשתמש יכול להתאים אישית את העיסוי כך שיתאים להעדפותיו האישיות. עם כסא מסאז אוסאקי מִקצוֹעָן מָאֵסטרוֹ, תהיה לך שליטה מלאה על חווית ההרפיה שלך. העיסויים ניתנים להתאמה באמצעות 8 התאמות 4D, 5 התאמות חוזק, 5 התאמות עוצמה ו -5 התאמות מהירות לגלילי העיסוי.

אוסאקי פרו מאסטרו משלב את טכנולוגיית שני המסלולים לחוויית עיסוי יוצאת דופן.

ל- אוסאקי מִקצוֹעָן מָאֵסטרוֹ מערכת החימום האחורית המתקדמת ביותר. הגליל עצמו יתחמם ופועל כמו אבנים חמות המעסות במקביל. גליל הגב המחומם מאפשר שטח חימום משטח גדול בהרבה. בואו לחוות את המותרות של אבנים חמות שמחממות את השרירים מהצוואר עד השרירים.

פרו מאסטרו יבצע סריקת גוף כדי למפות את אזורי המפתח של הצוואר והגב כדי להבטיח את הלחץ האופטימלי המופעל במהלך העיסוי. טכנולוגיית הסריקה תזהה את גובה הכתפיים שלך, הניתנת לכיול מחדש לאחר השלמת הסריקה.
x

#{title}

#{text}

#{price}