התכונות של כורסת מסאז קיוטה יוסי

אייוניזר אוויר:

ה- Yosei מכיל פתחי אוורור קטנים במשענת הראש כדי להקל על צריכת חמצן בריאה. ה כורסת מסאז מזהה גם חלקים למיליון פסולת אוויר, שיוצגו בשלט שלך.

טכנולוגיית עיסוי 4D:

בחר מתוך חמש רמות עוצמת 4D, נהנה מצוואר עמוק יותר כורסת מסאז עם תכונת הארכת הצוואר האוטומטית, ובחירה בקלות באחת מתוכניות התלת-ממד החדשות החדשות. טכנולוגיית 4D שנוספה משנה את מהירות התנועה התלת -ממדית.

עיסוי לישת עגל:

כל יחידת רגליים מכילה שני גלילים להרגעת שרירי השוקיים הכואבים והעייפים. הגלילים מחקים ידיים של בני אדם הפועלים בעדינות כדי להפיג מתחים וכאבים ולהחזיר את זרימת הדם והגמישות

הארכת משענת רגליים אוטומטית:

משענת כף הרגל של Yosei נמתחת באופן מכני על מנת להתאים את אורך הרגל הספציפי והנוחות של המשתמש.

49 ”L- מסילה:

מסילת L בגודל 49 אינץ 'דוחפת את גלילי המרובע של הכסא מכף רגל ועד ירכיים, ומבטיחה שתקבל עיסוי מקיף באיכות ספא.

אפס כבידה :

מיקום אפס כוח הכבידה מעלה את הברכיים מעל ליבך, מה שמאפשר לעמוד השדרה להתפרק, מספק תחושת חוסר משקל וממקסם את ההשפעות של כורסת מסאז גלילים.

תיקון עמוד השדרה ופיתול המותניים:

תכונת תיקון עמוד השדרה משתמשת בטכניקות מתיחה עוצמתיות להארכה ולדחיסת עמוד השדרה על מנת להקל על כאבי גב. כחלופה, ה- Yosei מספק גם פיתול מותניים, המהווה אופציה קלה יותר להקלה על כאבי גב.

טכניקת קצב:

בחר טכניקה זו כדי לסנכרן את כורסת מסאז לקצב המוסיקה שלך.

טכנולוגיית בלוטות ':

רמקולים סוחפים הממוקמים במשענת הראש מתחברים למכשירי אפל או אנדרואיד באמצעות בלוטות ', ומאפשרים לך ליהנות ממוזיקה, מדיטציות מודרכות, נופי סביבה וכל צורה אחרת של אודיו כדי לשפר את החוויה המנטלית של העיסוי שלך.

אפס טכנולוגיית חסכון בשטח הקיר:

תכונה זו מאפשרת את. כורסת מסאז לנוע קדימה על המסלול או הציר שלו, ומאפשר למשתמש למקם אותו ממש על הקיר.

אורות כרומותרפיה:

ה- Yosei כולל נורות כרומותרפיה מכל צד. כרומותרפיה משתמשת בספקטרום הצבעים כדי לסייע לאזן את האנרגיה הפיזית, הרגשית, הרוחנית והנפשית.
רפלקסולוגיה

גלגלות כפות הרגליים של Yosei, המשכפלות את טכניקות האצבע והאצבע של הרפלקסולוגיה, מטפלות בנקודות לחץ חיוניות בכפות הרגליים המקושרות לאזורים אחרים בגוף.

חום מותני:

מודולי חימום הממוקמים בחלק האחורי של הכסא מספקים תחושה מרגיעה ומשחררים את השרירים כדי להכין את גופך טוב יותר לקראת כורסת מסאז.

סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת הגוף מבטיחה כי כורסת מסאז גלילים פוגעים בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלך על ידי התאמת מיקום הגלילים והתאמתם לגופך.

מנגנון עיסוי בעל ארבעה גלגלים:

ה- Yosei מספק משיכות עיסוי בלחץ עם ארבעה גלילי היי-טק שמלשים את המתח השרירי באופן שיטתי.

טיפול בדחיסת כריות אוויר:

ל- Yosei כריות אוויר הממוקמות בכל רחבי כיסא שמתנפחים ומתנפחים על מנת לספק תחושה על השרירים שמרגישים כמו ידיים אנושיות אמיתיות.
x

#{title}

#{text}

#{price}