כמה עולה כורסת מסאז?

מי באמת צריך כורסת מסאז?

למרות העובדה שגורמים רפואיים רבים ממליצים על כיסא עיסוי למטופלים, הוא אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי. אם אתה כואב מסיבה כלשהי א - בהחלט יכול להקל ולעשות טוב, אולם הסיבה העיקרית לרכישת כיסא עיסוי היא פשוט פינוק.

אבל פינוק אינו מילה גסה אלא ההיפך. אנו חיים במרוץ יומיומי, ולכן חשוב שנדאג לבריאותנו הנפשית והפיזית ולא נזניח את גופנו. ישנם גם בעלי עסקים רבים הרוכשים כסא עיסוי למשרד כדי לפנק את העובדים, הרי עובד מרוצה הוא עובד טוב.

אז האם כדאי?

הדעה הכוללת על כסאות עיסוי היא שאין תחליף למגע אנושי, אך ברגע שהתקציב חורג מסף של כמה אלפי שקלים, התגובות הרבה יותר חיוביות. משתמשים מעידים כי הם חווים הנאה עילאית ונוחות שאין שני לה, כך שבסופו של יום לא משנה היכן אתה קונה, ככל שתשקיע יותר כורסת מסאז תקבל יותר.

יותר תכונות, יותר אפשרויות, יותר טיפולים, יותר דיוק בכל נגיעה, וכמובן יותר נוחות.

טיפ חשוב לפני רכישת כורסת מסאז

למרות שהיום הכל זמין ברשת ותוכלו להזמין עד הבית בכמה לחיצות, כורסה שווה להרגיש. זו הוצאה לא קטנה ולכן אני ממליץ לכם ללכת פיזית לחנות, לשבת על הכורסה ולהרגיש אותה, להכיר את הממשק, לנסות את הדגמים השונים ולהבין מה הכי טוב בשבילכם.

זכור כי זהו מוצר שאמור להישאר איתך לפחות בעשר השנים הקרובות, הכורסה הזו תהיה מקום המפלט שלך לאחר יום מתיש, הטיפול שלך, הפינוק והפינה שלך, ולכן חשוב שתבחר את הנכון.

המחירים משתנים מאוד עבור כורסת מסאז בארצות הברית. עיסוי בן שעה הוא בדרך כלל 50-150 דולר. רוב המטפלים יצפו לטיפ של 15-20 אחוזים בנוסף לכך. עם זאת, חלק מהמקומות אינם מקבלים תמלוג.

ארומתרפיה, אבן חמה ולפני לידה כורסת מסאז נוטים להיות יקרים יותר מאשר עיסויים סטנדרטיים. בהתאם למקום, עיסויים מיוחדים כגון עיסוי רקמות עמוק, תאילנדי או ספורט עשויים להיות קצת יותר גבוהים.

אתה יכול לבדוק בית ספר לעיסוי באזור שלך או למצוא מסאז 'שעובד בבית אם אתה רוצה למצוא עיסויים במחיר סביר יותר.

הביטוח מכסה לפעמים כורסת מסאז טיפול אם אתה יכול להראות שהוא משמש לטיפול במצב רפואי. לפעמים חברות הביטוח יכסו טיפול עיסוי אם זה חלק מטיפול כירופרקטי.
x

#{title}

#{text}

#{price}