מה מהווה כסא מסאז ?

כסא מסאז​ קיימים הרבה יותר זמן ממה שאתה חושב. עיסוי הינו תרגול מזה אלפי שנים. אפילו ראינו את זה במקומות כמו יוון העתיקה ומצרים. מאז נעשה שימוש בעיסוי לטיפול בכאבים, פציעות, הפחתת מתח, טיפול בחרדות קלות, הגברת הרפיה, הורדת לחץ דם ועוד.

החל מדיקור ורפלקסולוגיה ועד שיאצו ורקמות עמוקות, לעיסוי יש סגנונות וטכניקות רבות כמו שיש תכונות נפלאות שלנו כסא מסאז. כסא מסאז הופיעו סביב שנות החמישים בצורתם המוכרת ביותר, וצמחו ממנגנון פשוט של גלגל וכרכוב לטכנולוגיה מתקדמת המנצלת גלילים נשלטים אלקטרוניים שיכולים להתאים את הגודל והצורה שלכם.

המודרנית כסא מסאז הוא מיזוג מרשים של חידושים ותכונות עיצוב חדשות שכולם תורמים למטרה לעזור לך להירגע וליהנות מעיסוי מרגיע בכל פעם שמצב הרוח יכה בך.

עכשיו, בואו להתעמק קצת יותר ולבחון את התכונות החדשות שתמצא במרבית כסאות העיסוי המודרניים.

תכונות כסא עיסוי נפוצות

גלילי עיסוי 2D, 3D, & 4D

כסא מסאז היצרנים מחפשים תמיד לשפר את עומק ודיוק הגלילים לחוויית עיסוי עמוקה ומדויקת יותר. עם זאת בחשבון, תראה שיש כיסאות המציעים שלוש אפשרויות ממד- 2D, 3D ו- 4D. כל אחד ממנגנוני הגלילה הללו נועד לחדור לרמות שונות.

גלילי עיסוי דו ממדיים:

משתמש מזדמן או מי שלא מחפש עיסוי עמוק במיוחד, סביר להניח שיהנה מכסא עיסוי עם מערכת דו ממדית. מערכת העיסוי הדו מימד היא העיצוב המסורתי שהיה הכי ארוך. זה מפעיל את שרירי השטח ואת הגב מבלי להיכנס עמוק לשרירים שמתחתיהם. הגלילים האלה הם הפחות אינטנסיביים.

גלילי עיסוי תלת מימד:

מערכת עיסוי תלת מימדית לוקחת את כל זה צעד אחד קדימה ונמצאת ברוב כסאות העיסוי שמשוחררים היום. זה עובד עמוק לתוך שרירי הכתפיים והגב, חודר לתוך השרירים ובכך הופך להיות אינטנסיבי יותר.

גלילים אלה יכולים לבלוט החוצה יותר מהמסלול במאמץ לעסות מקומות שבדרך כלל מוזנחים על ידי כיסא העיסוי הממוצע, כולל אזור הצוואר והכתף העליונה.

גלילי עיסוי 4D:

לרמה הגבוהה ביותר של חדירה ותשומת לב מדויקת של עיסוי, גלילי 4D מספקים למשתמשים עיסוי רקמות עמוק. גלילי 4D אלה יכולים להסתובב ולפגוע בזוויות שונות שמגלגלות התלת מימד לא יכולות. עוצמת העיסוי עקבית יחסית בין שתי האפשרויות הללו.

כאשר אתה חושב על אפשרויות אלה, זכור כי ניתן לכוונן כיסאות עיסוי רבים באמצעות שלט כדי לשלוט בעוצמת העיסוי, ומאפשר לך לבחור כמה רחוק אתה רוצה שראשי הגלילים יבלטו. עם זאת, תכונה זו לא תוכל להפוך עיסוי דו -ממדי אינטנסיבי יותר מיכולותיו, ועיסוי תלת -ממדי ו -4 ד יישאר חזק.

מסלולי עיסוי:

כסא עיסוי S מסלול

ישנם שני סוגי מסלולי עיסוי- S-Track ו- L-Track. בנוסף, כמה חדשים כסא מסאז מתחילים לשלב את שני המסלולים הללו ליצירת חווית עיסוי אפילו יותר מלאה בכל הגוף.

S-Track:

עיצוב המסלול המקורי הוא ה- S-Track. ה- S-Track עוקב אחר עקמומיות עמוד השדרה ומתמקד באזורים שונים בגב. ה- L-Track משתמש באותו עיצוב מסלול בשילוב עם אורך מסלול ארוך יותר כדי לקחת את המסר שלך צעד אחד קדימה.

מסלול L:

בעוד שכסאות מעוצבים מסוג S-Track אכן מגיעים עוד יותר לצווארך, מה שמייחד את ה- L-Track הוא יכולתו להגיע אל glutes ו- hamstrings. ה- L-Track, על שם הצורה שהוא יוצר בתוך הכיסא, מגיע מאזור הצוואר שלך עד לגב התחתון ולאחר מכן מתחת לאלמות והירכיים.

תכונה זו יכולה להיות מצוינת עבור מי שרוצה לשים לב לגב התחתון ולרגליים שלו ומוכן לשלם קצת יותר עבור התכונות הללו מכיוון שכסאות דגם S-Track בדרך כלל פחות יקרים מרוב כסאות ה- L-Track.

אפס כוח הכבידה:

כמעט כל כסא מסאז בשוק מציעים תכונה לשכיבה. עם זאת, לא כולם יכולים להישען למצב של כובד אפס. עמדה זו, שהוצגה על ידי נאס"א, מושגת כאשר הרגליים מורמות לרמה מעל ליבך. מטרת עמדה זו היא להקל על חלק מהלחץ על המפרקים שהכבידה חלה ומניחה את משקל גופך על גב הכסא, תוך העמקת העיסוי.

עיסוי מרגיע, עמוק יותר וגוף מלא מושג באמצעות המיקום האופטימלי הזה. ישנם מספר כסאות עיסוי הנשענים לעמדה זו באופן אוטומטי בעת בחירת תוכנית ספציפית.

לחלק מהכיסאות יש גם תכונות אפס כוח כבידה בנגיעה אחת וגם שני שלבים של אפס כוח משיכה. יש אפילו כמה כסא מסאז המציעים טיפול היפוך המרים את הרגליים גבוה עוד יותר לשיפור במחזור הדם שיכול להיות נהדר לאנשים עם נפיחות בגפיים התחתונות.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}