כיצד למצוא את כורסת מסאז , המטפל הטוב ביותר?

“וואו, איך עיסוי יכול להיות שימושי עכשיו! מתי בפעם האחרונה אמרת את המשפט הזה?

החיים בישראל סוערים. לחץ הוא חלק משגרת היום יום, ישנן דרכים רבות להתמודד עם לחץ ואחת הדרכים האהובות על כולם היא כמובן כורסת מסאז מפנק. אבל האמת היא שעיסוי הוא הרבה יותר מפינוק, זוהי הרפיה הכרחית כדי להקל על מתח ושחרור נפשי ופיזי, אבל בקצב החיים המהיר בישראל לא תמיד אפשר למצוא את הזמן לעזוב הכל לכמה שעות ו להתרפק על מיטת כורסת מסאז, יותר ויותר אנשים פונים לטכנולוגיה.

ריהוט פשוט לטכנולוגיה פורצת דרך

שוק כורסת מסאז בעולם בכלל ובישראל בפרט צומח בקצב משמעותי משנה לשנה לאור המודעות הגוברת לשמירה על איכות חיים והרגלים בריאים. מסתבר שכסא העיסוי שאתה מכיר שני עיגולי מתכת מצופים משענת (ושלושה סוגי עיסוי שמרגישים אותו דבר ..) הוא כבר נחלת העבר וכיום שוק זה נמצא בחזית הטכנולוגיה שמכוונת אליו נוחות מירבית. כיום תוכלו למצוא כורסאות עם מעל 10 פונקציות, סוגי טיפולים, מוזיקה, התאמה אישית למבנה גופכם וזה רק קצה הקרחון.

אז כמה עולה התענוג הזה?

כמו כל גאדג'ט, ככל שהגרסה מתקדמת כך גם המחיר,

כורסה יכולה להתחיל מכמה אלפי שקלים ולהגיע עד 30,000 שקלים. האם זה שווה את זה? בוא נגלה.

בישראל ישנם מספר שחקנים בשוק הכורסאות המציעים מגוון מרשים של כורסאות עיסוי בטווח מחירים גמיש. בתקציב של כמה אלפי שקלים תוכלו לקבל כורסת טלוויזיה קלאסית, ממשק נוח, ועיצוב יפה ואלגנטי.

נכון, בטווח מחירים זה, לא מדובר בחוד החנית של כסאות העיסוי אבל הם עושים את העבודה.

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר, אתה יכול להשיג כורסה איכותית יותר, הן מבחינת נוחות ורגישות בעיסוי והן מבחינת טכניקות, רמקולים ושקע USB.

הרוב המכריע של כסאות העיסוי הנמכרים בישראל מיובאים מסין ומגיעים עם שירות תיקונים חינם בשנה הראשונה, כיסא עיסוי ממוצע אמור להחזיק עשר שנים כל עוד משתמשים בו בצורה סבירה.

מהו כורסת מסאז, אתם שואלים? לדברי נציג "Relax Market", השימוש בו נעשה מדי יום ואפילו שלוש פעמים ביום.

הערך הגבוה יותר לכסף שלך

עד כאן הכל נשמע מצוין, אבל אנחנו ישראלים וכמו כל ישראלי ממוצע אנחנו מחפשים ללא הרף אחר איכות מקסימלית במינימום עלות, מה שנקרא מציאה.

אז התחלנו לרחרח קצת בחנויות שנחשבות פחות מוכרות, אך מופיעות בראש דף תוצאות החיפוש של גוגל ומבטיחות פתרונות איכותיים ואפילו ייחודיים ביותר שאין לרשתות הידועות יותר בתחום.

כך הגענו לרלקס מרקט, המייבאת כסאות עיסוי של המותג הגרמני קסדה.

Relax Market מוכרת רק מותג אחד של כסאות עיסוי. הסיבה לכך היא האיכות הבלתי מתפשרת של הטכנולוגיה הגרמנית.

מדובר בכורסאות פרימיום עם יותר מ -10 תוכניות בסמארטפון של מוזיקה, פונקציות חימום, עיסוי כף רגל ואפילו עיסוי יוגה המשפיע באופן חיובי על זרימת הדם והופך את השרירים לגמישים יותר. כסאות העיסוי מותאמים לפי גובה ומשקל לחוויה מושלמת והעיצוב יוקרתי ומרשים.

כסאות עיסוי Relax Market מגיעים עם חמש שנות אחריות ואיכות בלתי מתפשרת, ומבחינת המחיר? זה לא שונה ב- Relax Market מחנויות אחרות, אבל המקום בו הכסף שלך מקבל תשואה גבוהה יותר מכיוון שמדובר בחנות בוטיק ולא ברשת לאומית ולכן חווית הקנייה הרבה יותר אישית, אינטימית ויוקרתית.
ניתן לקבל המלצה אישית על כורסת מסאז מטפל מרופא, חבר או מדריך מקוון. או שתוכל להזמין כמה עיסויים אצל מטפלים שונים כדי לראות איזה מהם אתה מעדיף. וודא שזה מישהו שאיתו אתה מרגיש בנוח, כך שתוכל להירגע לגמרי.

ודא ש כורסת מסאז המטפל הוכשר כראוי ויש לו תעודות ורישיונות מדינה מעודכנים. ייתכן שתרצה לקיים שיחה קצרה עם המטפל שלך לפני תחילת המפגשים, כך שתוכל לתקשר את הציפיות שלך ולשאול שאלות רלוונטיות.
x

#{title}

#{text}

#{price}