עד כמה חשוב הטיפול בעיסוי? 

עיסוי הוא אחד מתרגולי הריפוי העתיקים ביותר. עיסוי האמין יש השפעות טיפוליות על ידי עמים עתיקים רבים, כולל היוונים העתיקים, המצרים, הסינים, והאינדיאנים, אשר ניצלו אותו כדי לרפא מגוון של מחלות. טיפול בעיסוי חשוב כמו רפואה כדי להחלים. יש גם את אחד הטיפול הפופולרי ביותר טיפול Zap עיסוי טיפול. כרגע יש יותר הרבה מכשיר מסאז זאפ זמין. טיפול עיסוי הוא הטכניקה של לישה או מניפולציה של השרירים של האדם ורקמות רכות אחרות על מנת לשפר את בריאותם או רווחתם. זהו סוג של טיפול ידני שבו השרירים, הגידים, הרצועות והפסיה מוחזקים, זזים ולחצים.
טיפול בעיסוי מפחית בעיות בריאות.
 
כפי שדיברנו על מקור הטיפול בעיסוי. בימים אלה יש לנו הרבה ציוד עיסוי כמו כורסה עיסוי, אקדח עיסוי, מכשיר מסאז זאפ וכו '. בימי קדם, אנשים היו בריאים רק בגלל שלא היה להם באזור הנוחות. הם נהגו לעשות מדי יום מחוץ לדלת משימה וטיפול. הם נעשים בריאים. טיפול בעיסוי מסייע לכסות את כל סוגי הבעיות הבריאותיות.

 
טיפול בעיסוי מפחית מתח ועייפות.
 
תחושה של הרפיה עמוקה ושלווה היא אחת ההשפעות המיידיות של עיסוי. עיסוי גורם לייצור אנדורפינים, שהם כימיקלים במוח (נוירוטרנסמיטורים) הגורמים לתחושות של אושר. כימיקלים מתח כולל אדרנלין, קורטיזול, ונוראפינפרין הם הורידו גם כן. על פי מחקרים, רמות גבוהות של הורמוני לחץ להחליש את המערכת החיסונית. יש לנו סוג אחר של עיסוי מכשיר מסאז זאפ כדי לקבל טיפול עיסוי מרגיע.

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

טיפול בעיסוי מעניק לעור בריא.

 
טיפול בעיסוי אינו מומלץ בשל הסיכון להפצת הזיהום ולסכן את בריאות המטפל. מחלת עור המתפשטת יכולה להיות שפירה כמו אקנה או חמורה כמו זיהום פטרייתי או מחלה ויראלית כמו הרפס. מכשיר מסאז זאפ הוא הדרך הטובה ביותר להפחית את הלחץ אשר מסייעים לזהור את העור גם כן.

 
יש לנו את מכשיר העיסוי הטוב ביותר כמו כורסה עיסוי במחיר הנמוך ביותר עם ערבות בארץ ובכל רחבי העולם. תוכלו לבדוק את מכשירי העיסוי שלנו ואת חוות הדעת של הלקוחות שלהם.
x

#{title}

#{text}

#{price}