האם מכשיר מסאג טוב? - כיסא עיסוי

image alt
image alt
זו השאלה החשובה ביותר שאנשים רוצים לדעת האם מכשיר מסאג טוב או לא? בואו לדון על מכשיר העיסוי. יש הרבה מכשיר מסאג בשוק. כמו מעסה גב חשמלי, מעסה כלי הקשה כף יד, מעסה גב חשמלי מעבר לכתף, כרית עיסוי חשמלית, כיסא עיסוי, כרית עיסוי חשמלית לרכב וכו '.
 
בין אם כואב לכם לשבת כל היום או שאתם פשוט לחוצים יותר מהרגיל, מעסה גב חשמלי יכול לספק הקלה כמעט מיידית, אבל קשה לדעת איזה מהם לקנות. כדי להקל על הכאב של חיפוש האדם הנכון, סרקנו את ברנדן כדי למצוא את הטובים ביותר, על פי הסוקרים הנלהבים ביותר. ואם אתם מחפשים מכשיר מסאג נוסף, כתבנו על כסאות עיסוי וכורסאות, מעסים כפות רגליים, ו מכשיר מסאג כלי הקשה האהוב על ספורטאים מקצועיים.
 
כל המכשירים האלה צריכים להשתמש לפי דרישה או לפי יועץ.


 
בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

1- כורסת עיסוי Model 3d max luxurious

 
זהו מכשיר העיסוי הטוב ביותר שהומלץ על ידי הרופא. יש לו כמעט כל טכניקה להרגיש אותך טרי ולהפחית את הלחץ. כורסת עיסוי יוקרתית תלת מימדית מאפשרת לכם לשלוט על עומק וקצב העיסוי במסלול חכם, ולחץ אוויר עם 10 אזורים שונים של רפידות לחץ.


מבחר תוכניות אוטומטיות מובנות, שליטה במהירות מלאה, הספק, מצב שכיבה מלא ומנועים חזקים ושקטים במיוחד.
 

חווית עיסוי בכל הגוף

כריות נפרדות שמפעילות לחץ על הידיים, הרגליים, הכתפיים והצוואר
זה מאפשר לנפח כרית בכל צד ולשים לחץ גבוה על השריר ולהסיר
האוויר מזרים במהירות את הדגם תוך שניות לאזורי השרירים.
ונותן רגיעה מיידית 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

2- כיסא עיסוי 4D ברלין

 
אם אתם מחפשים מכשיר מסאג אולטימטיבי. זהו כיסא העיסוי הטוב ביותר בברלין מודל 4D בישראל. אנו מספקים לך את האיכות הטובה ביותר במחיר הנמוך ביותר עם ערבות. כיסא עיסוי מרגיע מקצועי מגוון רחב של תוכניות אוטומטיות ומתקינים ייחודיים שהופכים את הדגם הזה למיוחד עם אפס כבידה, מנועי barraschels, מערכת חום, סריקה תלת ממדית, משאבות עיסוי לחץ אוויר, תוכניות אוטומטיות, מגע דיגיטלי מרחוק כל פשוט קל וקל לתפעול עם ביצועים מושלמים, כורסה עיסוי בעיצוב נקי וחדשני.

 
ניתן להתאים את מהירות העיסוי ולשלוט במנועים, אפשרות לפעולה ידנית או אוטומטית
התאמה אישית של שיטות עיסוי: השתמש כדי לבחור שיטות עיסוי או חלק גוף מסוים
התאם את כוח המהירות וכריות האוויר, משענות רגליים מורחבות עבור אנשים גדולים יותר.
אפשרות כיוון שעון התזמן בין 5 דקות ל- 30 דקות של השמעה

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

3- דגם 4D + רולס רויס

 
זהו אחד ממכשירי העיסוי הטובים ביותר עם תכונות 4D+ . הוא מכיל כיסא עיסוי פרימיום 24 תוכניות אוטומטיות ותכונות ייחודיות שהופכות את הדגם הזה לחזק ועם אפס כבידה, מנועים ללא מברשות, מערכת חום, סריקת 4D, משאבות עיסוי נפרדות בלחץ אוויר, תוכניות אוטומטיות, מגע דיגיטלי וכל עבודה פשוטה, קלה ונוחה עם ביצועים מושלמים, כורסה עיסוי בעיצוב נקי וחדשני.

 
בקרת משתמש היא קלה מאוד אתה יכול בקלות לעבור בין תפריטים, לעצב את חוויית העיסוי ולשלוט בכורסה עם מבחר רחב של פעולות, אשר בדגם 3D אתה לא מקבל מנגנון עיסוי 3D יכול לעסות את הגב בתנועות 3D, אנכי, רוחב ועומק

 
אם אתם מוכנים לקנות את מכשיר העיסוי הטוב ביותר בישראל. יש לנו סוגים רבים של מכשיר מסאג עם תכונות מרובות. יש לנו הרבה כיסא עיסוי לרכב. יש לנו אוספים של כיסא עיסוי 3D, 4D ו 4D פלוס ועוד רבים במחיר הנמוך ביותר. אתה יכול לבדוק ביקורות לקוחות באתר שלנו

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו
x

#{title}

#{text}

#{price}