הטבע לא יכול לתקן את הכל הטכנולוגיה שלנו כן

החזקת כיסא עיסוי גוף בבית עשויה להישמע כמו מותרות, וזהו. אבל זו גם דרך לשפר את הבריאות שלך. כסאות עיסוי מספקים הרבה יותר מסתם הרפיה. למרבה המזל, עכשיו, אתה אפילו לא צריך לקום מהמיטה כדי לרכוש כסא נוח. ניתן להזמין כסאות עיסוי בבית. אבל ראשית, הנה כמה יתרונות בריאותיים מפתיעים לכסא עיסוי בבית.
1. נשימה קלה יותר בעת הזמנת כסאות עיסוי
אולי אתה אפילו לא מבין את זה, אבל הידוק השרירים עלול לגרום לך לא לנשום עמוק ככל שאתה יכול. אם השרירים סביב הצלעות והריאות תפוסים, זה יכול להגביל את הנשימה. שרירים אלו נקראים השרירים הבין -צלעיים. הם רצים בין כל צלע ואחראים לעזור לך לנשום.

בנוסף, אם הסרעפת שלך אינה פועלת כראוי, הדבר עלול להוביל לקושי בנשימה. הסרעפת שלך, הממוקמת בתוך הצלע מתחת לריאות, יכולה להיות מושפעת מבעיות יציבה ובעיות צוואר. כורסת עיסוי יוקרתי יכול לעזור לך לשחרר את השרירים שעוזרים לך לנשום, מה שמאפשר נשימה קלה ועמוקה יותר.

 
2. יציבה טובה יותר
כאשר אתה יושב או עומד בצורה לא נכונה, אתה עוסק יתר על המידה בשרירים מסוימים ומתעלם משרירים אחרים, ומשאיר אותם להיחלש. יציבה גרועה עלולה להשאיר אותך עם שרירי גב וצוואר תפוסים וכואבים שרק מחמירים את היציבה שלך. לחלופין, גם אם היציבה שלך לא הייתה רעה מלכתחילה, כאבים שאולי חווית עקב פציעה או בעיה כרונית עלולים להחמיר את היציבה שלך. שימוש כורסא לכסאות עיסוי יכול לעזור לשחרר את השרירים שהשתמשת בהם יתר על המידה, כמעט כמו איפוס היישור של הגוף למצב הטבעי שלו. זה יקל ונעים יותר להתאים את היציבה בחיי היום יום שלך. שימוש חוזר בכסא העיסוי עם שינוי בהרגלי הישיבה או העמידה ישפר את יציבתך לאורך זמן.
3. עוד אנדורפינים, סרוטונין ודופמין
הוכח כיסאות עיסוי מגבירים את שחרור הגוף של אנדורפינים, סרוטונין ודופמין. אלה הורמונים שעיסויים יכולים לעזור לגוף שלך לייצר ולווסת. הורמונים אלה יכולים לעזור לשפר את מצב הרוח שלך, כולל תחושות של מוטיבציה, אושר והקלה על חרדות. אנדורפינים במיוחד הם משככי כאבים טבעיים. אתה יכול להשתמש בכסא העיסוי בכל הגוף כדי לסייע בתסמיני חרדה.

4. שיפור הלימפה וזרימת הדם
סביר להניח שאתה כבר מכיר את מערכת הדם הלב וכלי הדם - זה מה שגורם לזרימת הדם שלנו. אך האם ידעת שמערכת הדם הלב וכלי הדם פועלת עם מה שמכונה מערכת הדם הלימפה כדי לשטוף רעלים מהגוף? כדי לשמור על ניקיון הגוף מרעלים ומזהמים, יש לשמור על בריאות מחזור הדם שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות עיסוי. כורסת  מסאג הטוב ביותר שלכם בבית יכול לסייע בקידום זרימת דם טובה, כך שהדם שלכם יכול לספק חומרים מזינים לגופכם ובלוטות הלימפה שלכם יכולות לנטרל רעלים.

אלו הם רק כמה מן היתרונות הבריאותיים הרבים שיש כיסא עיסוי בבית. עם כסא עיסוי, אתה יכול לקנות כסאות עיסוי באינטרנט או לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו כדי להתקרב צעד נוסף לשיפור בריאותך בבית.
מבצע ענק
אזל המלאי
מבצע ענק
אזל המלאי

4,990.00

7,690.00
מבצע ענק !
אזל המלאי

5,499.00

11,900.00
!
מבצע ענק

5,499.00

11,900.00
מבצע ענק!
מבצע ענק!
דגם 2023

9,900.00

18,900.00
מחיר מובטח
5D

17,499.00

19,900.00
x

#{title}

#{text}

#{price}