סוגי מכונת מסאג בישראל.
 ישנם מכונות עיסוי רבות זמינות בשוק אשר מסייע בהפחתת מתח וכאב, חלקם כלים גדולים וחלקם קטנים כדי להפחית את השימוש הזמני. בואו נדבר אחד אחד על מכונת מסאג. עכשיו, טיפול בעיסוי הוא מאוד חשוב. זה אולי לא היה בעבר כי אנשים לא הבינו את היתרונות של עיסוי רגיל. אם נדבר על מכונת מסאג בואו נתחיל עם כורסה עיסוי.

 
1- כורסה לעיסוי.
 
כיסא עיסוי הוא מכונת מסאג שנבנתה במיוחד כדי לספק עיסויים. זה יכול להתייחס לשתי קטגוריות שונות של פריטים. כיסאות עיסוי מסורתיים מספקים למעסה גישה נוחה לראשו, לכתפיו ולגב של מקבל העיסוי, בעוד כסאות עיסוי רובוטיים מספקים עיסוי באמצעות ויברטורים ומנועים אלקטרוניים. יש לנו 3 סוגים של מכונת מסאג שנקראת
 דגם תלת מימדי מקסימום מפואר
 
מכונת מסאג יוקרתית תלת מימדית מאפשרת לכם לשלוט על עומק וקצב העיסוי במסלול חכם, ולחץ אוויר עם 10 אזורים שונים של רפידות לחץ. מבחר תוכניות אוטומטיות מובנות, שליטה במהירות מלאה, הספק, מצב שכיבה מלא ומנועים חזקים ושקטים במיוחד.

 
דגם 4D ברלין
 
כיסא עיסוי מרגיע מקצועי מגוון רחב של תוכניות אוטומטיות ומתקינים ייחודיים שהופכים את הדגם הזה למיוחד עם אפס כבידה, מנועי barraschels, מערכת חום, סריקה תלת ממדית, משאבות עיסוי לחץ אוויר, תוכניות אוטומטיות, מגע דיגיטלי מרחוק כל פשוט קל וקל לתפעול עם ביצועים מושלמים, כורסה עיסוי בעיצוב נקי וחדשני.

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

 דגם 4D+ רולס רויס
 
כיסא עיסוי פרימיום 24 תוכניות אוטומטיות ותכונות ייחודיות שהופכות את הדגם הזה לחזק ועם אפס כבידה, מנועים ללא מברשות, מערכת חום, סריקת 4D, משאבות עיסוי נפרדות בלחץ אוויר, תוכניות אוטומטיות, מגע דיגיטלי וכל עבודה פשוטה, קלה ונוחה עם ביצועים מושלמים, כורסה עיסוי בעיצוב נקי וחדשני.
 
2- מעסה גוף מלא כף יד חשמלי
 
מעסה גוף מלא כף יד חשמלי הוא מכונת מסאג קטנה וניתן להשתמש בה לעיסוי על חלק מהגוף. זה לא רק עוזר להירגע ולהצעיר את השרירים שלך, אבל זה גם עוזר לך לממש ביעילות. אם אתה במיוחד לשבת או לעמוד במשך זמן רב מדי, זוהי מכונה מצוינת כדי לעזור לגוף שלך לממש.
 
3- אקדח עיסוי
 
אקדח עיסוי הוא גם סוג של מכונת מסאג. לאקדח העיסוי יש ידית גומי מלאה ללא החלקה לאחיזה טובה יותר. הוא מגיע עם שישה ראשי עיסוי – כדור, טריז, קצות האצבעות, מנחת, האגודל וההסתעפויות – לטיפול עמוק בשרירים. הוא קל משקל בהשוואה לעיסוי גוף מפלסטיק וקל לטיפול בו.
x

#{title}

#{text}

#{price}