מדריך תחזוקה מכונת עיסוי – כורסה לעיסוי

 כיסא עיסוי הוא אחת מרכישות הריהוט הביתי החשובות ביותר שתוכלו לבצע. בנוסף, מכיוון שאתה יושב בהם על בסיס קבוע, הם, כמו ספה או כורסה, נוטים יותר לזעם. הכיסא שלך עשוי כבר לא להופיע בתולי לאחר חודשים של שימוש תכוף ללא כל טיפול או ניקוי. אם אתה הולך לקנות את מכונת עיסוי הטובה ביותר. יש לנו סוגים רבים של כורסת עיסוי שתתאים לך ולתקציב שלך.

 
בצע את הוראות הניקיון ואחסון הפשוטות שהכנו להלן כדי לשמור על הכיסא שלך במצב מעולה.

 
כיצד לשמור על מכונת עיסוי במצב עבודה טוב: המלצות ניקוי לכיסא עיסוי

 
כדי לשמור על ריפוד עור או בד במצב טוב, זה צריך להיות מטופלים בשקט ולנקות בעדינות. רוב המוצרים המודרניים, לעומת זאת, מורכבים עור סינתטי או ריפוד ויניל, וידרוש טיפול משלהם.

 

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

שימו לב במיוחד לאזורים שבאים במגע עם עור ושיער חשופים, כמו גם המושב, אשר יכול להזיע דרך הבגדים שלך, כדי להבטיח כי הכיסא הוא ניקה היטב. בדרך כלל אתה צריך להתרכז בזרוע, בצוואר ובראש. יש צורך לנקות את מכונת עיסוי.

 
הסר כל ריפוד או כריות שניתן להסיר. זה יקל עליך לנקות את האזורים האלה, ואם יש צורך, לחדור את הפינות ונקז מתחתם. אז אתה לא צריך לדאוג מנקים להיכנס לתוך מכונת עיסוי שבו אתה לא רוצה אותם, לנקות את החלקים האלה ביסודיות מכיסא העיסוי. יש לטאטא את כל שערות העפר או בעלי החיים מהפינות באמצעות מטאטא.
אם הכיסא שלכם בנוי מחומרים טבעיים או רגישים, נקו אותו במים ובסבון קל. אין להשתמש בתסמי חומצה או להטביע חלקים במים. האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בבקבוק ספריי. לא תסתכן בהבשלת הבד, וכתוצאה מכך הוא יתייבש מהר יותר. לאחר ריסוס, להשתמש במגבת לחה כדי לשפשף את הבד. מתן אפשרות לסבון להתייבש ב מכונת עיסוי עלול לגרום לכתמים ולפגיעה במוצר. אם כתמים גלויים, לעסות אותם עם הבד לח. אפשר לכיסא להתייבש לחלוטין לפני הנחת חתיכה רטובה עליו.


 
אחרי שהכל התייבש, החלף את כל הרכיבים ואתה טוב ללכת!
x

#{title}

#{text}

#{price}