מילון מונחים לכיסא עיסוי

זקוק לעזרה להבין אילו תכונות כיסא עיסוי מתאימות לך? בדוק את ההגדרות האלה של מונחי כיסא עיסוי נפוצים שיעזרו לך להשוות דגמים ולמצוא את ההתאמה הטובה ביותר לאורח החיים שלך.
 
    #
טכנולוגיה מתקדמת בשיטת 4D החכמה היכולת לנתב עיסוי באופן ידני בכל חלק של הגב. חיישנים בעלי דיוק גבוה בסופו של דבר להיות מדויק יותר בעת עיסוי אותם.
כל שיטת העיסוי מרגישה כמו עיסוי ידיים אנושי
עיסוי מרפרף אמיתי, חוויה שיאצו, לישה, טוי נה, תאילנדי, הקשה. גלגל התאמה חכם מושלם, תנוחת גב סגורה מתכווננת למעלה ולמטה. חומר גלגל בשילוב עם קליפת סיליקון. זה נותן לך להרגיש נעים למגע.
4 כדורי עיסוי, חיישן מהירות זיהוי מיקום הכתף כולל חיישן תנועה של חיישן עיסוי פסיפלורה.
ישנם 24 מצבים אוטומטיים עם כיסא עיסוי מודל. התוכניות האוטומטיות הן תוכניות עיסוי גוף מלא, המתאימות לכל מיני קהלים שונים, למעלה ולמטה, שמאל וימין, קדמי ומאב, עיסוי עמוק רב מימדי בטכניקת עיסוי קבועה: דיקור סיני, סטירה, לישה, עיסוי, הקשה, מתיחות וכו '.
דגם 5D+ ROTAI PREMIER מבוסס על הטכנולוגיה העדכנית ביותר של 2021. דירוג 5 כוכבים, נחשב לכורסה הפופולרית ביותר ברמת מחיר זו, תכונות רבות במוצר זה כוללות מנועים רבי עוצמה, איכות גימור מוצר, תכונות חכמות, וכמובן טרום עיסוי לגב התחתון.
דחיסת אוויר חכם עבור כל תא בגוף שלך.
כריות אוויר 18Pcs בנויות במשענת רגל, בשילוב עם חום גרפן מיידי, RT8800 legrest יכול לעזור לרכך שרירים קשים, להרחיב את כלי הדם ולהגדיל את זרימת הדם סביב כף הרגל והרגליים.
צוואר: צבוט אחיזה + הרמה ומשוך עיסוי משולב לצוואר כדי לנקות את המוח ולשפר את הזיכרון. כתף: לחיצה ולישה של עיסוי משולב לכתפיים כדי לעזור לעובדי התשואות והמשרד לחיות מחדש כאב ומתח בצוואר ובכתפיים. השכמות: טיפול חדש בכתפיים עדינות לתרגילים ולהרפיית הכתפיים. חזה: מתיחת חזה חדשה כדי לפתוח ולגייס עמוד שדרה בית החזה, שיפור הגמישות וטווח התנועה של קבוצת שרירי החזה. מותניים: מתיחות תאילנדיות כדי לשחרר את שרירי המותניים ולחזק את עמוד השדרה של העצים.
דגם 5D+ ROTAI PREMIER כולל תוכניות בריאות מרובות, כגון טיפול מלכותי, עיסוי קווין, הקלה על מתחים, כתף צוואר, מתיחה תאילנדית, שיאצו עמוק, טיפול עדין, חלומות מתוקים, מתיחה קלה, בריאות, עמוד שדרה אחורי, גב פתוח.
קצת זמן עיסוי יותר טכניקת עיסוי טוב יותר עיסוי כיסוי גדול יותר עיסוי ניסיון.
מנגנון רולר 5D מיוחד עם הפונקציה של שינוי עומק העיסוי הוא הציג לתוך כיסא עיסוי 5D, רולים ננו סיליקון יכול לנוע על ארבעה מטוסים ולבצע 34 סוגים של מניפולציות ושינויים, כמו גם לנוע קדימה לנוע 12 ס"מ.
    A
תצורה חדשה כדי למנוע את הזרועות להחליק החוצה במהלך עיסויים. ניתן לעסות בחוזקה את הזרועות משני הצדדים בתנוחה טבעית.
זיהוי של צורות גוף שונות זיהוי מדויק של חוליות כתף וצוואר הרחם, על מנת לקבל שירות מדויק עבור משתמשים עם צורות גוף שונות.
בהגדרות ידניות, התאמה עצמית אפשרית.
כיסא עיסוי 5D+ סורק את גוף האדם כראוי ונותן לך את העיסוי בתנוחה המושלמת.
 
מתמקד בעיקר בשרירים המרכיבים את האזורים העליונים והתחתונים של הזרוע.
 
דגם 5D+ Rotai Premier כולל שקופית אוטומטית מיוחדת תוך כדי מצב כבידה אפסי לשמירה.
 
חבית רגל אינדוקציה, אדנית משתנה, גודל אוטומטי הרחבה מקסימלית 13 ס"מ.
 
עיסוי עגל מתקדם
    B
הגבירו את החוויה שלכם על ידי חיבור המכשיר החכם שלכם להשמעת צלילים מרגיעים, מוזיקה או המדיטציה המודרכת האהובה עליכם.
 
קל לנוע לאן שאתה רוצה, שני גלגלים יעזרו לך לנוע במקום הטוב ביותר.
 
    C
צורה של שליטה על תפקוד מהירות העיסוי ושליטה מלאה על עיסוי האוויר כולל רמת האינטנסיביות ברפידות הלחץ באזור התאום של הרגליים.
יש 28 כריות אוויר לאורך הצדדים ומאורי הרגליים והרגליים אשר מנפחים כדי להחיל עיסוי דחיסה.
אתה לא פשוט אוהב את זה כאשר דברים יכולים להיות מותאמים אישית לטעמך? למזלכם, כיסא עיסוי זה כולל טכנולוגיית סריקה מתקדמת ביותר תזהה כל חלק בגוף שלכם, ויספק עיסוי ממוקד ומרגיע. עיצבנו את המערכת הזו תוך התחשבות בגמישות מכיוון שכולם אוהבים סוגים שונים של עיסויים. אם זה לא מספיק, זה יכול להיות מותאם באופן ידני גם כן. אתה יכול להתאים את המיקום האנכי של הגלילים מהצוואר שלנו כל הדרך לגב התחתון שלך
 
יש 28 כריות אוויר לאורך הצדדים ומאורי הרגליים והרגליים אשר מנפחים כדי להחיל עיסוי דחיסה. לאורך מעסה כף הרגל התחתון מסתובבים רולים המיישמים עיסוי לישה מרוכז של נקודת פין. הלחץ המתמשך והשחרור מכריות האוויר משפרים את זרימת הדם מהעגלים לרגליים, הופכים את עיסוי כף הרגל לנוח יותר.
 
דגם 5D+ רוטאי פרמייר יש מנוע נחושת באיכות גבוהה ללא רעש, חיסכון סביבתי, אנרגיה וחשמל.
 
    D
עיסוי ידיים אנושי, מסלול עיסוי גב מלא באורך 137 ס"מ מראש לישבן עם טוינה/רולר/הקשה/לישה, צוואר רך וכתף רכה.
 
רמקולים מובנים והנאה מושלמת. ניתן לשלב מוזיקה מרגיעה בתדרים 528HZ וכו '.
כיסא עיסוי מנגנון כפול הראשון פירושו יעילות כפולה בדיוק כמו 2 מעסים מעסים את הגב באותו זמן.
 

גרפן, שזכה בפרס נובל, הוא החומר החדש, החזק, הדק ביותר, המוליך ביותר ו-100% הפחמן. כמוליך של חום, הוא עולה על כל החומרים הידועים האחרים. קרני האינפרא אדום הרחוקות שהיא ייצרה נחשבות לטיפול אידיאלי לטיפול רפואי טבעי.
 

  t
 •  
מערכת בעלת ליבה כפולה מציעה עיסוי סינכרוני לכתף, לצוואר, לגב ולמותניים.
 
    E
גנרטור אוויר יון שלילי
תן למתח להינמס כאשר תנועות מורכבות מחקות את ידיו של מאסטר שיאצו, דוחסות בעדינות ולשות את השוקיים שלך. יכולת עוצמתית ומרגיעה זו משפרת את זרימת הדם ומשאירה את השוקיים רעננים ומחודשים.
 
מסלול ה- S-L מעניק את היכולת לספק עיסוי ותמיכה ארגונומית בצורה העוקבת אחר העקומה המדויקת של עמוד השדרה שלך. גלילי העיסוי שלו מקבלים כיסוי רב יותר מכיוון שהם יכולים לעבור מהצוואר, הכתף, הגב והמותניים, ואז להאריך את כל הדרך אל הישבן והגידים.
 
מסלול מדריך חדשני ומרחיב.
    F
באמצעות הנדסה חדשנית, צמצמנו את המספר הכולל של כריות אוויר אך הגדלנו את נפח ושטח הפנים של העיסוי. השתמש כדי לבחור שיטות עיסוי או חלק גוף מסוים, להתאים את כוח המהירות ואת כריות האוויר. כיסא עיסוי 4D ברלין מודל יש 22 כרית אוויר עיסוי כולל כתף, זרועות, רגל, כריות אוויר למסאז 'סחיטה אוויר והצמדת משענת היד.
צורה של שליטה על תפקוד מהירות העיסוי ושליטה מלאה על עיסוי האוויר כולל רמת האינטנסיביות ברפידות הלחץ באזור התאום של הרגליים. בחר את התוכנית שאתה אוהב, להתאים את המהירות, ואת הכוח ואתה תתאהב בחוויית העיסוי בדיוק כמו שאתה רוצה.
 
  t
 • t

  הרחבות הרגליים המתכווננים שלנו מקלות על הארכת הרגליים או קיצורן הרגליים למצב שהופך אתכם לנוחים ביותר.

  t
  t
 • t

  שילוב ייחודי של עיסוי אוויר של כל הגוף בתנוחת הכיסא X-Space II מאפשר לך לקיים מפגשים צפים בבית. צף היא השיטה החדשה של התאוששות עמוקה של הגוף והנפש בחוסר משקל.

  t
    H
המותניים 45⁰ מעלות פונקציית דחיסה חמה, ניתן לפתוח על פי הצורך, כדי לענות על הצרכים של ארבע עונות בסביבות שונות עיסוי.
 
מנוע מתקדם ללא רעש עשוי נחושת מסוג פליז 100% עם רמת הספק גבוהה וצורה שקטה מאוד של עבודה הכוללת זמן תגובה מהיר במיוחד של פחות מ- 0.2 MS לפעולה
 
לטבול את עצמך בתחושה של "אבן חמה" עיסוי עם חימום אינפרא אדום הממוקם ישירות על רולס רויס מודל 5D רולס רויס עיסוי רולים. חום נקודתי זה מעודד את זרימת הדם המסייעת לשחרר ולהרגיע את השרירים הפרספינליים.
 
    I
בקרת טאבלט בגודל 7 אינץ', עם מערכת הפעלה Fengyu, קלה לשליטה בתוכנית העיסוי, אינטליגנציה הופכת למהנה יותר. התאם ונטר את העיסוי שלך בקלות באמצעות שלט כף היד. הממשק האינטואיטיבי והידידותי למשתמש הופך את הגדרת ההפעלה לפשוטה וניתן לבחור אותו בשפות מרובות.
 
התאם את העקומה של הגב, הליכה מתכווננת למעלה ולמטה ברוחב שמאל וימין. לשלוט על היכולת לעסות את כל רוחב הקווים האחוריים דווקא מבלי לפגוע בעצמות השלד.
 
    L
הסימן הקל והחכם ביותר, כיף לפעול מחדש בכל פעם.
כרכרה מתקפלת אלסטית חדשנית בצורת X היא עגלת העיסוי הראשונה בעולם ללא הגבלת תנועה המסוגלת להסתגל למאפיינים האנטומיים של גוף האדם. בשל הניידות שלו, הכיסא יכול להיות הביא למצב X-Space, שבו המשתמש מתחיל להרגיש ריחוף.
    M
המסלול הסופר-גמיש מהשורה הראשונה מביא מבט חדש למתיחות; במקום להתמקד במתיחת רגליים, מסלול מדריך גמיש משתרע על כל הגוף, מציע לקבוצת שרירי הליבה טונר נהדר ומסייע להצעיר בסופו של דבר.
 
הקשה, לישה, לישה למעלה/למטה, לישה/הקשה בלולאה, אקופרסורה, כלי הקשה. אתה יכול גם להתאים את העוצמה ואת הכוח כדי לקבל את העיסוי הנכון בשבילך.
 
תוכניות ידניות נותנות למשתמשים שלנו גמישות רבה יותר כדי לקבל את העיסוי הנכון כדי לספק את ההקלה הרצויה.
1. שליטה מלאה בכל חלקי המוצר, 2. שליטה על אזורי משאבת אוויר, 3. שליטה על צורת העיסוי, 4. בקרת כוח של כל חלק, 5. בקרת LCD אלגנטית שליטה חכמה בכפתורי מגע, 6. יכולת בקרת עיסוי עצמאית עם בחירת סוג עיסוי ימין, שמאל, למעלה, למטה וזמן.

 
Arm Synchronization היא אחת מ וטכניקות העיסוי השימושיות להרפיית הזרועות.
 
    S
הטמפרטורה מתכווננת מ 30-45 מעלות.
רולרים נוסעים מהצוואר לתחתית.
קבוצת עיסוי/מניפולטור עיסוי
קל לשימוש בשקע חזק ובטוח כדי לחסוך בחשמל. צריכת חשמל 120 וואט במצב המתנה.
טכנולוגיית זיהוי ומיקום דו-ממדית של באני מכירה אותך קודם. זיהוי מגע תלת-ממדי מסוג S תואם למבנה גוף אחר, ללא קשר לגובה, נמוך, שמן או דק, משפחות שונות יכולות להתאים למסלול העיסוי הבלעדי.

 
טיפול בעמוד השדרה, עיסוי תאילנדי זרימת דם עמוקה, V להתעורר, עיסוי כרית אוויר גדולה, עיסוי עמוק G
 
מצא את המיקום המושלם עבור רולס רויס מודל 5D שלך. עם דרישת רווח של 13 ס"מ בלבד בין מיקום המשטח האחורי הזקוף לקיר, ניתן ליצור חלל שליו כמעט בכל מקום בתוך המשרד או הבית.

 
בחלק העליון עד האמצעי של הכיסא, 26 כריות האוויר מתוכנתות לנפח בזמני עצמאות, מה שגורם לגוף להסתובב, ויוצר מתיחה עמוקה מהנה.
 
מסך מגע בגודל 7 אינץ' בעל כל הפונקציה.
 
עיצוב ייחודי של מנגנון הרולר הכפול והגיאומטריה המדויקת של ה-X-carriage של כיסא העיסוי מודל 5D+ רוטאי Premier אפשרו למעצבי החברה ליצור תוכניות עיסוי מותאמות במיוחד. תוכניות עיסוי מגדרי לוקחות בחשבון איפור פיזיולוגי ופסיכו-רגשי ומפעילות פעילות גופנית באזורים מסוימים עם כוח מעוצב בדיוק ויעילות מרבית.
 
    T
כיסא עיסוי השירות יש זוויות רבות שוכב, שבץ עיסוי יעיל רחב, טווח מתיחה גדול ואפקט מתיחה טוב
 

כריות אוויר 18Pcs בנויות במשענת רגל, בשילוב עם חום גרפן מיידי, RT8800 legrest יכול לעזור לרכך שרירים קשים, להרחיב את כלי הדם ולהגדיל את זרימת הדם סביב כף הרגל והרגליים.
 

מהירות עיסוי רולים מתכווננת.
שלושה רולים קוצניים לעיסוי אקופוינט מתחת לרגל.
5D מעניק לך חוויית עיסוי חזקה בגוף מלא עם בקרות התאמה גדולות יותר ויכולת להתאים אישית את העדפות העיסוי שלך. גלילי ההתקן נעים למעלה ולמטה, מצד לצד וקדימה ואחורה. המימד הרביעי של הגדרות המסופקות על ידי כסאות עיסוי 5D הוא המהירות שבה הגלילים נעים.

 
מתיחה תאילנדית פועלת בעיקר על הגב, המותניים והמפרקים מאוד, כריות האוויר יכולות להחזיק כתף ועגלים, ולאחר מכן למשוך את כל הגוף שלך. זהו מצב עיסוי בטוח ויעיל, יכול לעורר ביעילות רקמת שריר, להרפות גידים ולהפעיל בטחונות, ויש לו את ההשפעה של מחלות נעות ושמירה על בריאות טובה.

 
אם אתה רוצה להאזין ברקע למוזיקה האהובה עליך. אין צורך לקום. בתוך הכורסה תמצאו רמקולים מובנים המתחברים למוזיקה באמצעות Bluetooth. ניתן לשלב מוזיקה מרגיעה בתדרים 528HZ וכו '.

 
קל להזיז דגם 4D ברלין לכל מקום שתרצו בעזרת שני גלגלים סופר גמישים.

 
    U
חריץ הממוקם בנוחות מאפשר לך מקום בטוח לאחסון הטלפון הסלולרי, שלט הטלוויזיה או פריטים אחרים שאינך רוצה ללבוש או להחזיק במהלך העיסוי שלך.
עיסוי סטריאו תלת מימדי, לישה שטוחה, ברך אנכית.
    Z
ישנן 3 רמות אפס זוויות כבידה, לחיצה על הכפתור כדי להתאים זווית שכיבה נוחה. בינתיים, הלב והברכיים שלנו נמצאים בקו אופקי, אשר יכול להפחית ביעילות את לחץ הלב ולעורר את זרימת הדם.
x

#{title}

#{text}

#{price}