מעסים לעומת כסא מסאז

בממוצע, עיסוי עולה כ $ 1 לדקה עבור עיסוי ברמת הכניסה. התחל להסתכל על מיקומי ספא יוקרתיים, והמחיר עולה במהירות. אולי יש דרכים להשיג את המחיר קצת יותר זול באמצעות קופונים ופרסומות, אבל ברגע שאתה לקוח מחויב, המכירות האלה נוטות להיעלם.
 
עליך גם לקחת בחשבון שבין 5 ל -10 הדקות הראשונות של העיסוי שלך אתה רק מתחיל להירגע, ולא מאמץ את המסר עד 15 דקות בערך. אז, עיסוי השעות שלכם הפך הרגע ל -45 דקות של רגיעה. בנוסף, טיפול בעיסוי הוא הטוב ביותר כאשר אתה הולך מספר פעמים בחודש.
 
זה יכול ליצור תהליך יקר ולוקח זמן רב. ההפך הגמור מלהירגע.
 
עכשיו, בואו נסתכל על כסא מסאז​. מחיר עיסוי כיסא יכול להשתנות די רחב בהתאם למה שאתה רוצה, אבל אתה יכול להשיג כיסא באיכות גבוהה במחיר של כ -4,000 $.
 
נניח שהיית עושה עיסוי של 90 דקות מדי שבוע במשך שנה. בסופו של דבר אתה מוציא מעל 4600 $, וזה לפי הערכה של 1 $ לדקה.
 
במקום זאת, תוכל לבלות 15 דקות ביום, כל יום, ב- כסא מסאז​. אם הייתה לך אפשרות ללכת לספא במשך 15 דקות ביום, אפילו במחיר של $ 1 לדקה, זה עדיין יהיה 105 $ לשבוע ומעל 5400 $ לשנה.
 
אתה יכול לקבל כסא מסאז​ בשביל הכסף הזה. כיסא ממוקם בנוחות ממש בביתכם, כך שאין צורך לנסוע לעיסוי שלכם. אתה תקבל את ערך הכסף שלך בתוך שנה אחת בלבד, ו כסאות עיסוי להחזיק מעמד הרבה יותר זמן מזה.

נגישות:

כשהמחיר מכוסה הגיע הזמן לבחון את הנגישות. בואו נחזור לספא. מצאת מקום פופולרי עם מטפלים מעולים. הכל מתחיל טוב עם הפגישות הראשונות, אך עליך לקבוע מועד אחד מחדש ולא תוכל להשיג את משך הזמן הדרוש לך.
 
לאחר מכן, אתה מגלה שהם סגורים בימי ראשון או סגורים לפני שאתה יוצא מהעבודה. עכשיו, זה הופך למטלה אפילו לקבוע פגישה. לבסוף, יום אחד אתה מתעורר עם צוואר נוקשה ותוהה אם אתה יכול להיכנס לפגישה מהירה של 20 עד 30 דקות.
 
לרוע המזל, למקום העיסוי הפופולרי הזה אין שום דבר זמין, אבל הם יכולים לראות אותך ביום שלישי הקרוב. בעיה זו נעלמת באופן מיידי כשיש לך כסא מסאז​ בבית שלך. אתה יכול לקפוץ במהירות לפגישה של 5 דקות לפני העבודה או שאתה יכול להישאר במשך 30 יום מלא בכל יום לאחר העבודה.
 
סיימו יום ארוך בעיסוי מרגיע ממש בסלון שלכם. כאשר אתה רוכש עיסוי כסא מסאז , תהיה לך גישה אליו בכל פעם שהדחף יכה. החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לנסות ולהתאים אותו ללוחות הזמנים של מישהו אחר.

יתרונות בריאותיים:

עיסוי חורג מעבר לחוויה מרגיעה. ישנם מספר יתרונות בריאותיים לקבלת עיסוי באופן קבוע. ובעוד שאנשים רבים מניחים שזה הטוב ביותר עבור פציעות ספורט או כושר גופני, יש בזה הרבה יותר מזה.
 
עיסוי יכול לסייע בחרדות, כאבי ראש וכאבים הקשורים ללחץ. זה היה יעיל גם לבעיות בריאות משמעותיות יותר. למעשה, מחקרים הראו שעיסוי יכול לווסת את לחץ הדם ולהאיץ את ההתאוששות לאחר פציעה. לא תקבל רק חוויה מרגיעה, תשפר את איכות חייך.

כאב גב:

מכיוון שהעיסוי אינו פולשני ונחשב לסיכון נמוך מאוד עבור רוב האנשים, הוא יכול להקל מאוד על כאבי גב. בנוסף ליתרונות פיזיים, סוגים מסוימים של עיסוי הוכחו גם כמסייעים פסיכולוגית באמצעות הרפיה וייצור מוגבר של הכימיקלים הטובים של הגוף, אנדורפינים.
זה יכול להועיל לאנשים עם בעיות גב חד פעמיות הנגרמות על ידי פציעות וכאבי גב מתמשכים.

כרומותרפיה:

כרומותרפיה ידועה גם בשם טיפול בצבע והיא שיטת רפואה אלטרנטיבית המשמשת לעורר הרפיה. ב כסא מסאז​, הצבע הכחול או הצהוב החם כמו זוהר של נר הוא לרוב הצבע המשמש בנורות הכרומותרפיה LED בצד כיסא. תכונה זו מתווספת לדגמים חדשים יותר ויותר.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}