מותגי כסא מסאז הטובים ביותר

כעת, לאחר שהבנת את היסודות של כסאות עיסוי, תכונותיהם ומה הם יכולים לעשות עבורך, הבה נסתכל על המותגים שאנו נושאים.

אוסאקי:

כסא מסאז אוסאקי מציעים חווית טיפול בעיסוי מסוגננת ומותאמת אישית בפרטיות ובנוחות של הבית שלך. יש לך את היכולת להתאים אישית את חווית העיסוי שלך כדי להבטיח שהיא עונה על כל צרכיך.
לאוסאקי יש היסטוריה של שילוב תכונות מתקדמות בכיסאות עיסוי נוחים ובמחיר סביר. עם מגוון רחב של כסאות לבחירה, אתה בטוח תמצא את הפתרון המושלם לכאבים, כאבים וצרכי ​​הרפיה שלך. האחריות המוגבלת לשלוש שנים של "רוק סוליד" כוללת אוסאקי כלשהי ברכישת כל כסא עיסוי של אוסאקי.

עֲנָק:

כיסאות עיסוי טיטאן כוללים סגנון עיסוי חדש המתמקד בהרפיה באמצעות פירוק עמוד השדרה. רוב כסאות העיסוי הללו לכאבי גב כוללים את מערכת העיסוי החדשנית L-track של טיטאן המספקת תמיכה טובה יותר בצוואר ובגב, במיוחד באזור המותני.
זה מאפשר לעמוד השדרה להתפרק בקלות רבה יותר להרפיה משופרת ומאפשר למשתמשים לקבל את התועלת המרבית מהעיסוי.
כיסאות עיסוי טיטאן מיוצרים על ידי אותם אנשים שהביאו לכם כיסאות עיסוי אוסאקי, אך כורסאות העיסוי הללו מציעות מאפיינים מעט שונים וטכנולוגיות חדשות שלא תמצאו באוסאקי כסא מסאז.
אחת התכונות הללו היא המשקל המרבי. לרוב כסאות העיסוי יש מגבלת משקל משתמש מקסימלית של כ -285 ק"ג, אולם כיסאות עיסוי טיטאן בנויים לעמוד קצת יותר.
אם אתם מחפשים כורסאות עיסוי לכאבי גב שיכולים לתמוך באדם של 300 ק"ג אנו ממליצים להציץ בכסא העיסוי האלפיני של טיטאן TP-Pro. זהו הכסא היחיד שאנו נושאים שיכול להתמודד בצורה אמינה עם משתמשים מעל 300 ק"ג.
טיטאן מציעה אחריות מוגבלת לתקופה של 3 שנים לכל כיסאות העיסוי שלהם, עם אפשרויות לאחריות מורחבת.

שִׂיא:

מאותם אנשים שתיכננו כיסאות אוסאקי וטיטאן מגיעים ההרכב החדש הזה של Apex כסא מסאז. כיסאות עיסוי בהייטק כוללים מגוון תכונות ייחודיות וחדשניות, שפשוט אינן זמינות על כסאות עיסוי רבים אחרים, כגון שמיכות חימום וטכנולוגיית עיסוי כתף.
כסאות העיסוי בהייטק של Apex הינם חדשים לגמרי והופכים במהירות לכמה מהמוכרים ביותר שלנו.
כמו רוב כסאות העיסוי שאנו נושאים, כסאות העיסוי של Apex כוללים אחריות יצרן מוגבלת ל -3 שנים המגינה על רכישתך למשך 3 שנים מיום המסירה.

אינסוף:

כסאות עיסוי אינסוף הטביעו את חותמם על ידי פיתוח קו כסאות המתמקד ביתרונות של טיפול היפוך. אם אתם מחפשים כסאות עיסוי אפס כוח הכבידה עם יכולות היפוך וטיפול בחום, בטוח שתמצאו את מבוקשכם באוסף האינסוף.
רוב האינסוף כסא מסאז נועדו לעזור לך לחסוך כסף ועדיין לספק לך כסא עיסוי איכותי. בדוק את אחד הנמכרים ביותר מהקולקציה, ה- Infinity Escape, המשפר את טכניקות העיסוי המסורתיות בכף הרגל והגב.
בנוסף, אינפיניטי כוללת אחריות יצרן מוגבלת ל -3 שנים המכסה חלקים שונים של הכסא שלך לאורך כל האחריות. במהלך השנה הראשונה חלקים ועבודה מכוסים בשירות ביתי ללא עלות עבורך. השנתיים האחרונות מכסות חלקים בלבד.

מגע אנושי:

במשך למעלה מ -35 שנים נוצר מגע אנושי עם כיסאות עיסוי מדהימים באמת. מטרת הפיתוח של כסא מסאז היא להשיג את יתרונות העיסוי האולטימטיביים המעסיקים טכניקות דומות למה שהיית מקבל ממעסה מקצועי.
כסאות העיסוי מבית Human Touch מציגים מסירות לפתרונות בריאות על ידי התמקדות בטכנולוגיה חדשנית המשפרת את חיי היומיום והרגיעה. בואו לחוות עיסוי התחדשות בבית שלכם על ידי לקיחת הביתה כיסא עיסוי Human Touch!

לוראקו:

כסאות עיסוי לוראקו הם היחידים כסא מסאז אנו נושאים מעוצבים, נחקרים ונבנים בארצות הברית. כסאות עיסוי לוראקו מאגדים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בעיסוי ביתי עם יכולות בריאות ובידור חדשניות לעיצוב כסאות עיסוי שנשארים חתך מעל כל שנה מדי שנה.
כיסאות העיסוי הרפואיים היחידים שאנו נושאים, הם יכולים לתמוך במשתמשים עד 6'7 "ששוקלים עד 300 פאונד. ה- I7 PLUS הרובוטי של Luraco מציע מודד דופק ולחץ דם אופציונלי שבו תוכל לעקוב אחר חיוניות כדי לשפר את בריאותו הכללית. יתרונות.
כסאות עיסוי לוראקו הם גם היחידים כסא מסאז בעל רישום וסמלים של UL, FDA ו- CE, מה שהופך אותם למושלמים למסגרת מסחרית. הם אפילו מגיעים עם אחריות מסחרית משלהם.

רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}