למד על מושב עיסוי שיאצו

מהו עיסוי שיאזו?

 
עיסוי שיאזו הוא סוג של טיפול אלטרנטיבי הכולל הפעלת לחץ ידני על אזורים מסוימים על הגוף על מנת להפחית מתח ואי נוחות. Shiazo פירושו עיסוי לחץ אצבע היא שיטת ריפוי יפנית המשתמשת באגודלים, אצבעות, מרפקים, וברכיים כדי להפעיל לחץ על נתיבי אנרגיה ספציפיים בגוף הנקראים מרידיאן. העיסוי, הידוע גם בשם אקופרסורה, משמש כדי להקל על מתח שרירים ותשישות, כמו גם כדי להגביר את זרימת הדם ואת תפקוד מערכת הלימפה.

 
מי צריך עיסוי שיאזו?

מושב עיסוי שיאצו עשוי לעבוד היטב כדי לשמור על איזון עבור חלקם. אבל עבור אחרים, עבודה בלחץ גבוה, דרישות משפחתיות, אורח חיים פעיל יתר על המידה, חוסר פעילות גופנית, או גורמים אחרים עשויים לדרוש מושב עיסוי שיאצו על בסיס קבוע יותר.
Model 4D Berlin

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

Model 4D Berlin
 היתרונות של עיסוי שיאזו
 
עיסוי שיאזו מומלץ למי שרוצה להירגע ולהסיר מתח, אי נוחות ומתח. זה סוג של עיסוי יפני ש:
 
• מרגיע ומרגיע הן את הנפש והן את הגוף
• מקל על מתח, חרדה ודיכאון, ועשוי לסייע עם כאבי ראש
• מתח השרירים מופחת
 
מושב עיסוי שיאצו עיסוי מטפל בכל הגוף, אם כי המטפל שלך עשוי להתרכז באזורים ספציפיים הדורשים טיפול מיוחד. במהלך העיסוי, המטפל שלך יהיה לעסות אזורים מסוימים של הגוף עם הידיים, כפות הידיים והאגודלים שלהם. הלחץ מופעל בתבנית פועמת או קצבית. עיסוי זה יכול להיעשות בלבוש מלא.
 
עיסויי שיאזו הם בדרך כלל באורך של 60-90 דקות.
 

באיזו תדירות אני צריך לעשות עיסוי שיאזו?
 
אנו ממליצים ללקוחותינו לקבל לפחות שלושה מושב עיסוי שיאצו שיאזו ברציפות כדי להשיג הקלה משמעותית במתח. טיפולים הנעזרים על בסיס שבועי יעילים יותר. מכיוון שהגוף שלך מורכב משכבות של עור, שרירים, גידים, איברים ועצמות, כל אחת מהשכבות האלה חייבת להיות מטופלת בנפרד על מנת לייצר את התוצאות הטובות ביותר. כתוצאה מכך, זה עשוי לקחת מפגשים רבים כדי לקבל כמה מקומות לשחרר את המתח שלהם ולהפחית באופן משמעותי את הנוקשות. כמו כן, אתה צריך להיות מודע לכך חמור יותר לטווח ארוך חוסר האיזון האנרגטי שלך הוא, כך זה ייקח יותר זמן לרפא.

כיסא עיסוי באיכות הטובה ביותר במחיר הנמוך ביותר בישראל

x

#{title}

#{text}

#{price}