המתקן והתפקוד של כסא מסאז ברנדן

אנשים תוהים לעתים קרובות לגבי היתרונות של כסא מסאז. האם כסא מסאז מתאים לי? האם זה באמת יעזור? האם זה שווה את ההשקעה?


האם ידעת שעיסוי טוב יכול לעזור לפתור בעיה במתמטיקה, להגביר את נאמנות העובדים, לקבל החלטות טובות יותר בעבודה ולהיראות טוב בזמן שאתה עושה את כל זה?


רובנו כבר יודעים שעיסויים שווים להרפיה, אבל יש בזה הרבה יותר. ניתן לטפל במספר בעיות בריאות באמצעות עיסויים רגילים באמצעות כסא מסאז, בנוסף לחיזוק החסינות, האנרגיה והרווחה הכללית.היתרונות של כסא מסאז:

Model 4D+ Rolls Royce
1. משפר את התאוששות השרירים לאחר אימון : כסא מסאז להתרעננות מלאה

השילוב של כסא מסאז ועיסוי רקמות עמוק, מחזורי חימום ותנוחת משקל אפס תורמים להחזרת הגוף למצב כושר לאחר אימון.

זמן החלמה מהיר יותר פירושו שכאשר הכאבים חולפים, אתה יכול לחדש בנוחות את הפעילות היומית שלך ולחזור לשגרת הספורט שלך באופן מיידי.


2. מפחית חרדה ומתח :
מספר מחקרים קליניים הראו כי עיסויים רגילים באמצעות כיסא עיסוי היו יעילים להפחתת מתח וחרדה. עיסוי טיפולי באמצעות כסא מסאז ממריץ את הסרוטונין והדופמין של 'הורמונים מרגישים טוב'. יחד עם זאת, הוא מפחית קורטיזול, המכונה גם הורמון הלחץ. זה קורה ללא כל טיפול, אך באמצ
עות כסא מסאז.
בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו
image altModel 4D+ Rolls Royce

Model 4D+ Rolls Royce​

Model 4D Berlin Massage Chair

Model 4D Berlin​

כורסת עיסוי Model 3d max luxurious

כורסת עיסוי Model 3d max luxurious​

השילוב בין שתי הפעולות הופך למזג תנודתי ומייצב שינויים במצב הרוח. כיום, זהו טיפול הכרחי לכולנו. מתח וחרדה נמצאים בשפע על ידי כסא מסאז והם יכולים לגרום למחלות של ממש, לא רק למצוקה חולפת.

ההחלמה הנדרשת מהמתח באמצעות עיסוי עולה פחות מתרופות מאשר כסא מסאז אין לה תופעות לוואי וזה הרבה יותר כיף.


3. עוזר לעורר שינה טובה יותר:

נדודי שינה הם דבר שרובנו מכירים. התקנים הדיגיטליים אשמים בכך בחלקם, אך הם נגרמים גם מגורמי אורח חיים אחרים. התוצאה היא עייפות מתמדת.

עיסויים באמצעות כסא מסאז נמצאו כעזר רב להתגבר על בעיות שינה, וזה אחד היתרונות שיש כסא מסאז בבית. אם אתם מחפשים דרכים להירדם מהר, עיסוי טוב עם כסא מסאז יכול בהחלט לגרום לכם ללכת בכיוון הזה.

4. מקל על כאבים משרירים כואבים:

השרירים כואבים לאחר פעילות גופנית, ספורט או לאחר יום ארוך בעבודה. הכאב נגרם מהצטברות של חומר מסוים סביב רקמת השריר; זו חומצה לקטית.

עיסוי רך אזורי הגלם מגבירים את זרימת הדם עד לנקודה זו, מה שמביא יותר חמצן ומסייע בנשיאת חומצת חלב. רעיון נוסף כיצד להירגע לאחר העבודה יהיה כסא מסאז עם תכונת חימום שעשויה להיות יעילה עוד יותר להקלה על כאבי שרירים כואבים. עם זאת, תרצה לזכור באיזו תדירות להשתמש בכסא עיסוי, ולא להגזים. כסא מסאז יכול להיות גם שיטה יעילה להקלה על שרירים כואבים.

5. מציע טיפול טוב לכאבי גב תחתון:

75% מהמבוגרים חווים כאבי גב תחתון בצורה כזו או אחרת. הם מקבלים את זה בדרגות חומרה שונות, אבל מי שיש לו מקרה חמור צריך לחיות עם זה כשהוא הופך למצב כרוני. אם אתה תוהה "מהן הסיבות לכאבי גב?" או "יכול לעזור בכאבי גב?", אתה לא לבד.

עיסויים סדירים עם שיפור הניידות ועזרה בניהול כאבים. יש גם עלייה ארוכת טווח בריפוי.

מסאז ממליצים כל הזמן על ידי רופאים אורטופדים כחלק מפרוטוקול השיקום לכאבי גב תחתון.
x

#{title}

#{text}

#{price}