סיבות לרכוש כסא עיסוי

עם 8 מתוך 10 אנשים שחווים קצת כאבי גב בחייהם, וכמעט כולם עם מתח וחרדה יומיומיים, קל לראות כי בעלות על כיסא עיסוי 4D יכולה להוסיף הקלה ורגיעה רבה לחיוך. כן, לקבל עיסוי מרגיש נהדר! אבל האם ידעת שלעיסוי יש יתרונות בריאותיים רבים? והאם זה יכול לחסוך לך זמן וכסף? הבה נבחן מקרוב את היתרונות הללו כדי לראות מדוע כדאי להחזיק בכסא עיסוי.
1. יתרונות בריאות
האם קיבלת פעם עיסוי בספא, בכירופרקט או אפילו בקניון וחזרת הביתה לאחר מכן עם תחושת הקלה או רוגע שקשה להסביר? תחושה זו הייתה כנראה אחת מהיתרונות הבריאותיים הרבים שמספק כסא עיסוי.

לאחרונה הייתה לנו חוויה עם לקוחה שניסתה כיסא עיסוי ביריד ממלכתי והזדעזעה מהרגשתה לאחר ולמחרת. כאבי הגב הכרוניים שלה כמעט נעלמו במשך היום וכשהיא התעוררה כמעט ללא מתח בגב. לאחר מכן היא רכשה מאתנו עיסוי גוף ולא יכלה להיות מאושרת יותר.

אנו שומעים את הסיפורים האלה כל הזמן, לכן אנו יודעים כי הוספת כסא עיסוי לשגרת יומך יכולה להשפיע לטובה לטווח הארוך על חייך.
2. חסוך כסף
כן, בעלות על כיסא עיסוי תעניק לך את היתרונות של עיסוי יומי, אך הוא גם חסכוני מאוד. בואו נסתכל על התרחיש הזה.

אם אתה הולך לעיסוי באופן קבוע או שעשית רק עיסוי כמה פעמים, אתה יודע שהעלות לעיסוי אינה זולה. בדרך כלל, תוציא איפשהו בסביבות 50-120 $ עבור עיסוי של שעה, וטיפול בעיסוי מועיל ביותר כאשר הוא מבוצע מספר פעמים בשבוע.

כעת, אם תשקיע זאת בכסא העיסוי שלך, ההשקעה שלך תשתלם תוך שנה אחת, ותוכל ליהנות מעיסויים בלתי מוגבלים בשנה למספר אנשים ולעולם לא לשלם שוב לעיסוי. רכישת כסא עיסוי זולה יותר ותעניק עיסויים מרגיעים לאורך שנים.
3. חסוך זמן - קבל עיסוי בבית שלך
אם אתה זקוק לכורסה חדשנית, מה הסיכויים שהמטפל שלך זמין בדיוק כשאתה צריך אותם לפני שאתה יוצא לעבודה? או שתגיד שחזרת הביתה מיום ארוך של מרדף אחרי הילדים ונהג במכונית, ואתה צריך קצת זמן הרפיה כשהם במיטה. האם אתה חושב שתמצא ספא פתוח בשעה 21:00?

עכשיו, דמיין שאתה מתעורר כשהצוואר שלך מרגיש בלגן ומתגלגל מהמיטה אל כורסאות הפעלה שלך. תארו לעצמכם את המתח והכאב הולכים ומתכוננים ליום שלכם עוד לפני שהחלפתם מהפיג'מה. או לחשוב על לחזור הביתה מהיום שלך ולנפול על כיסא העיסוי שלך כדי להרגיע את כפות הרגליים הכואבות מבלי שתצטרך לקבוע פגישה, למצוא ישיבה לילדים או לרוץ לפגישה שלך כדי להיות שם לפני זמן הסגירה.

עם כיסא עיסוי בבית, תוכלו ליהנות מעיסוי כאשר אתם זקוקים לו ביותר, וקשה לשים מחיר על נגישות מסוג זה.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}