כיסא עיסוי תחיית תמונה חדה יותר תיאור מלא

להצעיר את הגוף והנפש שלך עם כיסא העיסוי בגוף מלא Revival. זה אוטומטי לחלוטין כסא עיסוי מגיע עם מגוון תוכניות כוריאוגרפיות נוחות וקלות לשימוש על מנת להפוך את עיסוי לקל יותר מתמיד. התחל בטכנולוגיית סריקת הגוף החכם לאיתור עקומות גוף, צורות וגדלים לעיסוי מותאם אישית.


להצעיר את הגוף והנפש שלך עם תחיית הכובד אפס של כל הגוף כסא עיסוי. כיסא עיסוי אוטומטי לחלוטין מגיע עם מגוון תוכניות כוריאוגרפיות נוחות וקלות לשימוש על מנת להפוך את קבלת העיסוי לקלה מתמיד. התחל בטכנולוגיית סריקת הגוף החכם לאיתור עקומות גוף, צורות וגדלים לעיסוי מותאם אישית.


הרובוט המעסה עובר מסלול בצורת L עם 4 צמתים מעסים הפועלים בחלק העליון של הגב, במורד עמוד השדרה שלך וכלה עד לגלוטות שלך, לעיסוי מלא יותר שלם הגוף. טכניקות הלישה, הקשה, הלישה עם הקשה, שיאצו ודפיקות נותנות לך תחושה של עיסוי רקמות עמוק דמוי אדם. השתמש בתכונת החום המותני כדי לשחרר שרירים תפוסים וליהנות מרפלקסולוגיה באמצעות גלילי רגליים של שיאצו להרגעת כפות הרגליים הכואבות. תכונת הכבידה האפסית בלחיצה אחת היא חובה כדי לעזור להקל על לחץ עמוד השדרה-הגב שלך יודה לך. ל- Revival יש את כל התכונות העיקריות שאתה צריך ב כסא עיסוי ידידותי למשתמש.
x

#{title}

#{text}

#{price}