כסא מסאז שיאצו הטוב ביותר באפס גוף מלא

חווית מסאז 'חכמה - כסא מסאז​ של שיאצו Zero Gravity מצויד בטכנולוגיית סריקת גוף הסורקת את גופך בהתאמה אישית של חווית עיסוי אישית. החיישן המובנה מודד את אורך עמוד השדרה, מכוון את הכיסא בדיוק לאן על הגוף לעסות, מתאים למגוון רחב של דמויות וסוגי גוף.

אפס עיסוי - כסא מסאז אפס כוח הכבידה שלנו מרימים את הרגליים לאותה רמה כמו הלב שלך, וממזער את עומס הכבידה על החוליות שלך. אתה תרגיש כמעט חסר משקל, מכיוון שהגובה מקל על אי הנוחות של כאבי גב. הכסא בנוי לתמוך בראש, בצוואר, בכתפיים, במותניים ובגב, כך שהלב שלך יכול לעבוד פחות בזמן שאתה נרגע יותר.

טיפול עיסוי מחומם - כסא מסאז בנוי עם 32 כריות אוויר בסך הכל, הממוקמות אסטרטגיות בזרועות, במותניים, בכתפיים, בירכיים, בשוקיים וברגליים. הכסא משתמש בטיפול בחום כדי להגביר את זרימת הדם בשרירים ובמפרקים, בעוד שכריות אוויר מרובות מתנפחות לחוויית עיסוי דחיסה.

נועד לסירוף - בחר את החוויה שלך מתוך שישה מצבי עיסוי שונים, לרבות לישה, דפיקה, הקשה, שיאצו, לחץ אוויר וחימום. חמש תוכניות העיסוי האוטומטי שנקבעו מראש על הכיסא משתמשות בשיטות עיסוי שונות, כולל תוכניות מיוחדות למתיחת גוף מלא. אתה יכול גם לבחור בפונקציות עיסוי ידניות לבחירת שיטה משלך.

אנושיות בעיצוב-גלילי כסא מסאז גולשים מהגב העליון עד למטה מתחת למושב, ומספקים עיסוי בכל הגוף, בעוד ה- LSS Track מעמיס רעש כדי להעניק לך חווית עיסוי שקטה וספוגית. שלוט במוזיקה ובאווירה באמצעות רמקול ה- Bluetooth המובנה, תוך ביצוע התאמות מהבקר הנוח והקל לשימוש בידיים.

כיסא העיסוי של שיאצו לעיסוי גוף מלא עם אפס גוף מלא הוא בעל איכות סוריאליסטית של גיל החלל שעשויה להרתיע כמה קשישים, אך עיצוב זה עוזר לחסוך מקום שהוא לרוב גורם מגביל ברכישות אלה. הוא אכן מגיע עם גלגלים מתגלגלים והוא מועיל לתמרון למקומו.

הוא משתמש בלחץ אוויר כדי לספק עיסוי עדין שיכול למקד את הצוואר, הגב, הרגליים, הידיים ואפילו הירכיים. אתה יכול לבחור מתוך שלוש רמות יחד עם בקרת חום לגב שלך. העובדה ש כסא מסאז​ נח אידיאלית לחולי נדודי שינה בנוסף לכאבים כרוניים.

הרפיה היא הנושא המכריע עם מוצר זה מהקווים המעוקלים שלו ועד הרמקול המובנה, ונקודות עיסוי מרובות. אתה יכול לנהל את כל ההגדרות באמצעות שלט רחוק ותוכל לאפס את האזורים שבהם אתה צריך את ההקלה הרבה ביותר שהערכנו.
x

#{title}

#{text}

#{price}