כסא מסאז קיוואמי 4D-970 | קנה פרימיום יפן כסא מסאז
טכנולוגיית עיסוי 4D מעולה ומערכת ניווט בתלת מימד:


מערכת ראש עיסוי 2 הכדור המתקדמת נעה במישור אנכי, אופקי, קדמי ואחורי. לפני תחילת כל עיסוי, כסא מסאז ימפה את המשתמשים במדויק לאחור, וינתח את קווי המתאר של שרירי הגב ועמוד השדרה. זה יבטיח לחץ עיסוי עקבי יותר לאורך כל הפגישה, כך שלא יוזנח אזור גב. קיוואמי לקחה את זה צעד קדימה, על ידי הוספת ממד רביעי לטכנולוגיית העיסוי שלה. בשיתוף פעולה עם מטפלים בעיסוי מקצועיים ברחבי יפן, קיוואמי הוסיפה וריאציות מהירות לכל סגנון עיסוי. בדומה למסורות מבחן הזמן של עיסוי יפני, ידיו של המעסה היו מאטות, מאיצות או אפילו עוצרות להחזיק באזורים מסוימים. כיסא הקיוואמי 4D-970 הוא כסא מסאז הדומה ביותר לחיים שיש לנו להציע.
יעסוי כתף עליונה - הארכת רולר:


מערכת ראש הגלגלים עם 2 כדורים יכולה לסגת ולהתרחב עד כ -5 סנטימטרים, ומאפשרת לפגוע באזורים שרוב הכיסאות האופייניים לא יכולים להגיע אליהם. אזור נפוץ שבו מתחים ומתחים מצטברים הוא החלק העליון של הכתפיים (שריר הטרפזיוס העליון) המחובר לחלק האחורי של הראש דרך הצוואר. ראשי הגלילים של מכשיר זה ימתחו לאורכו המרבי מעל הכתפיים ולאחר מכן ילחצו בחוזקה למתוח את השרירים.

עיסוי אייר מג'יק:


כסא מסאז קיוואמי עיצב את טכנולוגיית עיסוי האוויר מחדש, והפחית את סך כריות האוויר אך הגדיל את כיסוי שטח הפנים. זה מפחית את הלחץ על משאבת האוויר ושסתומים, ובסופו של דבר מאריך את אורך החיים והאמינות של רכיב זה.

כיסא העיסוי הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר בישראל


בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיועיסוי כתף חיצוני - ממוקם בצדדים העליונים של משענת הגב, יש 2 עיסויים בכריות אוויר בכל צד. כאשר כריות האוויר מתנפחות היא תדחס את הכתף פנימה. כריות האוויר בכתף ​​עשויות להתנפח גם כדי להחזיק אותך במקום כאשר הגלילים האחוריים מפעילים עיסוי מרגיע.

עיסוי ידיים וזרועות - כאשר אתה מחדיר את זרועותיך לעיצוב הפרפר הייחודי, הוא ימקם את כף היד ביד אנכית. כסא מסאז במקביל יעסו את הידיים והאמות כאשר כרית האוויר מתנפחת. העיצוב המחודד יעצב את הזרועות לעיצוב אחיד.

עיסוי ירך - לאורך צידי בסיס המושב כריות אוויר מכל צד. כשהם מתנפחים זה יסחוט את הירכיים.

עיסוי רגליים ושוקיים - עיסוי השוק מעוקל על הקירות החיצוניים כך שהוא יעטוף את השוקיים כשהוא מתנפח. בחלק האחורי של השוקיים יש גם כריות אוויר לעיסוי מלא יותר. כפות הרגליים מעסות בכריות אוויר המרופדות לאורך הצדדים, לוחצות את כפות הרגליים כלפי מטה אל בסיס עיסוי כף הרגל.
x

#{title}

#{text}

#{price}