כסא מסאז 3D Max ידידותי לגוףכסא מסאז פנטום ידידותי לגוף II כולל מסלול. מסלול מאפשר לרולר לעסות מהצוואר שלך ולעטוף מתחת לאלמות שלך לחלק האחורי של הירכיים. לרולר העיסוי יכולות 4D עם ראש מסתובב כדי לספק עיסוי בעל ארבעה כדורים או שני כדורים בעת הצורך. תוכניות העיסוי הבלעדיות החדשות יביאו משמעות חדשה ושלום לחייך.

תכונות:

עיסוי 3D :

העיסוי 3D של כסא מסאז פנטום ידידותי לגוף II מסוגל לעבור מרולר בסגנון מרובע לראש כפול. פונקציונליות זו מספקת לישה עמוקה לגב ולאחר מכן הופכת להתרכז בכתפיים. אתה יכול להתאים את העוצמה באמצעות 5 רמות בשתי הגדרות לעיסוי מאוד עמוק ועמוק.

מַסלוּל:

מסלול ה- פנטום ידידותי לגוף II נותן לך את היתרונות של המסלול כאשר הגליל מתאר את עמוד השדרה שלך, בעוד שהמסילה מאפשרת לגלילים לנוע מהצוואר שלך, למטה מהגב שלך, ולעטוף מתחת לאלמות שלך אל החלק האחורי של ירכיך.

מערכת חימום וקירור:

קריר בקיץ וחם בחורף. ניתן לכוונן בקלות את אמפרת המושב של פנטום ידידותי לגוף II על ידי בחירת מצב חימום או מצב קירור, המאפשר את חווית העיסוי הטובה ביותר בכל עונות השנה. קיימות 3 רמות חום וקירור.

סריקת גוף אוטומטי:
הפעל את המתח ובחר תוכנית אוטומטית וסריקת הגוף תופעל. ישנם חיישנים על הגלילים האחוריים לאיתור מדויק של הכתפיים שלך. לאחר השלמת הסריקה, תוכל להתאים את תנוחת הכתף יותר במידת הצורך.

עמדת אפס זוויות:

עמדת הכבידה האפסית של כיסא העיסוי פנטום ידידותי לגוף II מפיצה את לחץ הכבידה שלך באופן שווה וממזער את השפעות הכבידה על גופך. ניתן להתאים עוד יותר את זוויות השכיבה על מנת לייעל את חווית העיסוי.
x

#{title}

#{text}

#{price}