כסא מסאז סינקה קגרה במחיר נוח

אזור נוח ייעודי בדיוק בשבילך, מקום מיוחד בבית שלך, נסיגה מהמתחים בחיי היומיום. קאגרה היא מבטא מפואר לכל חדר. החל מרגיעה בגוף ועד עיסוי עייפות, קאגרה מסייעת בשיפור איכות החיים שלך. שבו עליו כמו כסא מסאז רגיל, תננו, קבלו מתיחה ממוקדת ועיסוי גוף מלא; לקאגרה יש את הרבגוניות, הביצועים והתכונות העונים על כל הצרכים שלך.

כסא מסאז בסגנון יפני, כיסא קאגרה מתמחה בעיסוי רקמות עמוק, הכולל מנגנון עיסוי 4D משודרג בעל ביצועים גבוהים, עות'מאנית הפיכה בנוסף לתכונות רבות אחרות.

כסא מסאז קגרה הוא תערובת של עיסוי מסורתי ואלגנטיות מודרנית שמשתלבת בצורה חלקה בבית שלך. זה לא כל כך מודרני שזה נראה במקום, לא כל כך מסורתי שזה מרגיש תקוע בעבר. זהו רהיט בטוב טעם ומלוטש שתתלהב להשוויץ בו.

קווים נקיים וחומרים עמידים:

אל תתנו לקווים החלקים להטעות אתכם, מתחת למראה היעיל טמונים שנים של מחקר ופיתוח של המרכיבים הטובים ביותר. קאגרה משתמשת בחומרים ורכיבים איכותיים בבנייתו כדי להבטיח שההשקעה הזו ברווחתך תימשך. זמין בשלושה צבעים קלאסיים המתואמים עם הרהיטים שלך ומתאימים לבית ולחיים שלך.

קל לבנות מתח, מתח וכאבי גב בחיי היומיום שלך עקב דחיסת דיסק בגב. למקסם את האפקטיביות, היעילות והנוחות בעזרת המיקום הנכון. כשאתה משתמש באפס כוח הכבידה, אתה מציב את הגוף שלך ביציבה נייטרלית המאפשרת לדיסקים אלה להתפרק ולהפחית את הלחץ על הגב. זוג את זה עם העיסוי הטיפולי ואתה תרגיש את המתח מתמוסס.

טכנולוגיה מדויקת של 4D:

מנגנוני 4D מאפשרים לספק מספר טכניקות שיאצו הנלמדות בבתי ספר שיאצו יפניים. 4D היא טכניקה מעולה המיישמת תנועות אנכיות, אופקיות ועומק קצביות בנוחות כאילו היו ידי אדם אמיתיות. כדי להקל על הנוקשות באזורים ספציפיים, תוכל ליצור קורס עיסוי מותאם אישית משלך על ידי בחירת כל אחת מהטכניקות הידניות או האוטומטיות שאתה צריך. שמור בפעם הבאה שאתה צריך אותם בלחיצת כפתור.

כאשר תיישם את שלושת רכיבי הרגליים האלה בבת אחת, תבין את מלוא היתרונות של דיקור ועיסוי כף הרגל האקסטטי ביותר בחייך!

חישת גוף אמיתית:

התאם אישית את נקודות העיסוי והתייצב לצרכיך הייחודיים. באמצעות חיישני שכבה כפולה בעלי ביצועים גבוהים, קארגה מספקת חווית עיסוי אופטימלית ומותאמת אישית המתואמת לגוף של כל אדם. לחץ על כפתור אחד ובחירתך מתוך שמונה קורסים אוטומטיים, עיסוי כף רגל או אפשרויות מתיחה שונות מאפשר לך ליהנות מעיסוי יעיל וטיפולי.

 תנוחת עיסוי ארגונומית:

כסא העיסוי של קאגרה כולל זרועות מתכווננות למשענת הגב ולרגליים. תנוחות משענת היד מתכווננות אוטומטית יחד עם משענת המשענת על מנת להבטיח מגע מלא עם כל משטחי העיסוי. בכל פעם שאתה רוצה לנמנם, קאגרה גורמת לך להרגיש נעים כמו לשכב במיטה. הפעל את מחמם השכבות המשולש ולעולם לא תרצה לצאת.

שמור על חום מכף רגל ועד ראש:

לעולם לא תזדקק לשמיכה בזמן מנוחה בכיסא קאגרה. כרית החום יכולה לשכב מאחוריך כדי לחמם את הגב, מלפנים לחזה ולבטן, ואפילו לחמם את הידיים בעזרת מחממי היד בכיס. הוסיפו את כף הרגל ואת השוק ותהיו חמים בכל הגוף. חום לא רק עוזר למחזור הדם, אלא גם עוזר לשחרר את השרירים ואת העקבים שתשיג זמן מרגיע ושליו.
x

#{title}

#{text}

#{price}