כסא מסאז תלת מימד מברנדן

בבסיס סדרת ה- m טמונה הטכנולוגיה לשנות את כל מצב ההוויה שלך. המנוע הקנייני שלנו נועד לספק כסא מסאז אינטואיטיבי ואמיתי. בנוסף לתנועות בסיסיות - הקשה, לישה, גלגול - מנוע התלת מימד משתמש באלגוריתמי עיסוי מתקדמים כדי לחקות את ידיו של מטפל בעיסוי. היא מנהלת במדויק מגוון רחב של מהירויות עיסוי מתנועות מהירות במיוחד ועד איטיות במיוחד. האצה מהירה והאטה של ​​מהירות המנוע מוסיפה וריאציה לתנועות ולדפוסים; העמקת התכונות האנושיות.

מסלול מקסים:

יוקרה אינה עוסקת בפשרה. הקניין הוא הנישואין המושלמים של עיצוב המנגנון שלנו עם מסלול עיסוי ייחודי. סדרת m מעבירה אותך בצורה חלקה מזקוף, לאפס הכבידה, לדירה מלאה - כל זאת מבלי לפספס פעימה.

סריקה אחורית אוטומטית:

זהו כסא מסאז הוא סריקת גב אוטומטית מותאמת אישית לעיסוי גופך ומנחה את שיעורי העיסוי המתוכנתים להתמקד בנקודות השיאצו של הצוואר, הגב והמושב שלך.

לישה אליפטית ולישת עגל אחורית:

מעסה באופן מקצועי את הרגל התחתונה על ידי מיזוג דחיסה עם סיבוב (אחיזה ולישה) לעיסוי דפנות השוקיים (בטן וסוליות). בנוסף, מעסה לעגלת עגל עובד בחלק האחורי של השוק לאורך הקו המדיאלי. מערך תנועות מורכב זה מציע פקסימיליה מדויקת של התנהגותו של מטפל בעיסוי על הרגליים התחתונות.

טמפרטורת הגוף הכוללת:

החום של כף הרגל, כף היד, הגב והמושב מגביר את הרגיעה והנוחות. חום גלילי מדויק על מנוע העיסוי מספק חום בסגנון "רוק חם" לשרירי הצלעות. ניתן לשלוט בכל אזור חום באופן עצמאי מלוח הבקרה של זה כסא מסאז.

חום מתגלגל:

מחממי אינפרא אדום הממוקמים ישירות על גלילי העיסוי מספקים חום ספציפי לנקודה המסייעים לשחרר ולהרפות את השרירים ולשפר את זרימת הדם.

גלילי רגליים:

גלגלת רגליים דו-כיוונית בכוריאוגרפיה מרגיעה בעדינות את הרגליים.

כיסוי לעיסוי אוויר בכל הגוף:

הכסא מצויד בתאי אוויר הממוקמים היטב. העיסוי המסופק בעת שימוש בו זמנית, יקל על כפות הרגליים, השוקיים, הירכיים, הירכיים החיצוניות, הידיים, הידיים, הצוואר והכתפיים, ויקל על כאבי שרירים ועייפות.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}