כסא מסאז מסלול אסטר אוסאקי

האסטר של אוסאקי בעל עיצוב מודרני עם קו חלקלק, תחושה נוחה ומגוון רחב של הגדרות ויכולות. כסא מסאז האסטר יכול לעסות אותך מאזור הצוואר ועד לכיווני הזרוע והגב העליון עם רולר מסלול. לאסטר יש 5 סגנון עיסוי (לישה, דפיקה, הקשה, לישה-הקשה ושיאצו) שעושה אותך רגוע לחלוטין. עם אסטר אסקי, אתה יכול להרגיש את העיסוי היעיל ביותר באזור האגן באמצעות 6 תוכניות עיסוי אוטומטי.

עיסוי מסלול:

מסילת משענת הגב מתאימה לעקומת גוף האדם. כאשר מערכת הגלילים מעסה את אזור הצוואר, היא ממשיכה עד לגב התחתון ולאחר מכן ממשיכה לעסות את הזרוע ואת שרירי הגב העליונים.

אפס כבידה:

כסא מסאז זה בהשראת טכנולוגיית נאס"א, תנוחת הכובד אפס היא המיקום המושלם ליהנות מעיסוי, מיישר את הגב ביחס לירך ברמת נוחות אופטימלית. כאשר נשענת לתנוחת אפס הכבידה, המשקל המלא של הגב שלך נתמך כמעט על ידי משענת הגב הממקסמת את עוצמת העיסוי.

 

טכנולוגיית חיסכון בחלל:

צוות העיצוב החדשני של אוסאקי פיתח טכנולוגיה חוסכת מקום המחליקה את הכיסא קדימה כשהכיסא נשען. כתוצאה מכך, אסטר לוקח רק עשרה אינץ 'להגיע למיקום השוכב לגמרי.

 

תוכנית עיסוי אוטומטי 6:
לאסטר 6 תוכניות עיסוי אוטומטי שונות.

נוחות: שחררו את השרירים
הירגעו: עיסוי רקמות עמוקות לאורך כל נקודות הדיקור המרכזיות להירגע באזור הכואב.
גוף מלא: עיסוי גוף מלא, הרפיה של האזורים הכואבים.
צוואר וכתף: ממוקד באזורי הצוואר והכתפיים.
גב ומותניים: התמקדו באזור המותניים האחוריים.
מתיחה: משענת הרגליים והמשענת מרימות יחד, בשילוב עם עיסוי בלחץ אוויר למתיחת הרגליים, הסרת עייפות ושיקום הגוף.
 

עיסוי אוויר
ישנן מספר כריות אוויר הממוקמות בכל כיסא העיסוי המציעות חוויית עיסוי גוף מלא. האסטר מציעה בסך הכל 18 כריות אוויר כסא מסאז. כריות אוויר ממוקמות בכתפיים, בזרועות, בכפות הרגליים ובאזורי השוק. עיסוי דחיסה זה עוזר להמשיך ולהגדיל את זרימת הדם בכל הגוף כדי להקל על כאבים ומתחים.
x

#{title}

#{text}

#{price}