כסא מסאז מסונכרן JP1100 | כסא מסאז 4D

כסא מסאז JP1100 4D בעל ביצועים גבוהים מיוצר במומחיות על ידי טכנאים יפניים מאסטר והוא כסא העיסוי היפני הראשון שאי פעם כולל גלגלת רגליים. כסא זה יוצר בשיתוף עם החברה שהמציאה לראשונה כסא מסאז בשנת 1954, כך שתדע שאתה מקבל חדשנות מהשורה הראשונה.

JP1100 כולל סריקת גוף דו שכבתית המתקדמת ביותר בעולם ורובוט העיסוי המתקדם ביותר בסגנון 4D. כסא מסאז יכול לזהות אוטומטית את עמוד השדרה והכתף שלך כדי לייעל את עומק ונקודות הלחץ הספציפיות של העיסוי, ולהעניק לך חווית עיסוי אישית בכל פעם. הוא כולל גם בקר מסך מגע אינטואיטיבי, המביא עיסוי מגוון ברמה עולמית לקצות אצבעותיך. קיים בשלושה צבעים: שחור, בז 'ואספרסו.

ההקלה העמוקה ביותר לשרירים כואבים:

ה- JP1100 כולל את כדור העיסוי הגדול ביותר בתעשייה בגודל 12.5 ס"מ, כדי להקל על כאבי שרירים עמוקים כמו שאף כסא מסאז אחר לא יכול. שני כדורי עיסוי נעים למעלה ולמטה, שמאלה וימינה, קדימה ואחורה בתנועה מבוקרת ולישה רכה כדי להגיע לשרירים העייפים ביותר שלך ולעבוד כאב עיקש.

זיהוי כפול:

ה- JP1100 מצויד בשני חיישני גוף המבצעים סריקת גוף מלאה. זה מאפשר עיסוי מותאם אישית ומותאם בכל פעם. תקבל בדיוק את העומק הנכון ואת הלחץ הנכון בכל פעם שאתה יושב על הכיסא.

התאמת זרימה:

כסא JP1100 משתמש בטכנולוגיית "התאמת זרימה" בלעדית המאפשרת התפרצויות מיידיות גבוהות וגם שינויים מהירים באיטיות. כריות האוויר החזקות שלה מעניקות לך גמישות חסרת תקדים בשליטה על הדחיסה ושחרור הלחץ. 31 כריות אוויר מכסות את כל הגוף כדי להקל על העייפות עם אזורי מיקוד מרוכזים סביב הכתפיים, הזרוע, המותניים, השוקיים והרגליים. תהנה ממגוון המערכת הפנאומטית המשולשת; סובב בין מצב שפשוף ידיים, מצב דופק ומצב סטנדרטי לחווית עיסוי אותנטית וטיפולית.

התמקדו בכפות הרגליים באמצעות רפלקסולוגיה של שיאצו:

סולית כף הרגל תומכת בכל הגוף, סופגת הרבה פגיעה ונוטה לעייפות. טיפול נכון בכפות הרגליים חיוני לבריאות. לכסא העיסוי JP1100 גלגלת וכרית אוויר מיוחדת המיועדים למקד את שרירי הפאנטריה הפארסטית בקשת כף הרגל. פונקציה מיוחדת זו משתמשת בתנועות עיסוי שיאצו תוך החזקת כף הרגל בצורה מאובטחת עם מערכת דחיסת האוויר הממוקמת ליד הקרסוליים והצעדים בו זמנית. הוא גם מקדם שיפור זרימת הדם בשילוב עם מחממי הרגליים המשולבים.

כאשר תיישם את שלושת רכיבי הרגליים האלה בבת אחת, תבין את מלוא היתרונות של דיקור ועיסוי כף הרגל האקסטטי ביותר בחייך!
x

#{title}

#{text}

#{price}