כסא מסאז יוקרתי 3D מקס בדירוג העליון

ה- 3D Max הוא הקצה המוביל בחדשנות של כסא מסאז. עם יותר תכונות מכל מוצר אחר בהרכב שלנו, ה- 3D Max הוא כיסא בלתי מתפשר וגם אתה לא צריך.

כסא רב תכליתי זה נועד לתמוך במגוון רחב של משתמשים, סריקת הגוף המתקדמת ביותר מתאימה את טווח העיסוי כך שיתאים לרוב המשתמשים שלו. טכנולוגיה זו מאפשרת לכסא להגיע תמיד לנקודות הבעייתיות שלך להקלה מרבית. השתמש באפליקציית Android לשליטה על כסא מסאז שלך, כאשר בחרת את התוכנית המושלמת שלך, הכנס היטב את המכשיר הרלוונטי שלך לטעינת מגע. בסוף העיסוי אתה והטלפון שלך טעונים ומוכנים לצאת לדרך.

אינפיניטי תמיד מחדשת ומביאה את הטוב ביותר לקו של כסא מסאז. השושלת היא שיאה של שנים של חדשנות שנועדו במיוחד לשנות את חייך.

מאפיינים:

מסלול 49 הנתיבים של אינפיניטי דוחף את הצילינדרים המרובעים של הכסא מכף רגל ועד למותניים, ומבטיח שתקבל עיסוי מקיף באיכות ספא.אפס כבידה:

מיקום אפס כוח הכבידה מעלה את הברכיים מעל ליבך, מאפשר לעמוד השדרה להתפרק, מספק תחושת חוסר משקל ומקסם את ההשפעות של גלילי העיסוי.אפס חסכון בטכנולוגיה באזור הקיר:

תכונה זו מאפשרת לכסא לנוע קדימה על המסלול או הציר שלו, ומאפשר למשתמש למקם אותו שני סנטימטרים מהקיר.לחמניות עגל ותנודה:

כל יחידת רגליים מכילה שני גלילים להרגעת שרירי השוקיים הכואבים והעייפים. הצילינדרים מחקים את ידיהם של אנשים הפועלים בעדינות להקלת המתח והכאב ומחזירים את זרימת הדם והגמישות. כריות האוויר של השוק משתמשות במקביל בתנועת נדנדה להקלה.טכנולוגיית עיסוי תלת מימד:

טכנולוגיית התלת מימד של השושלת מאפשרת למשתמשים להתאים את הרוחב, האורך והעומק (עוצמה) ומהירות הגלילים לעיסוי מותאם יותר.תחנת טעינה:

טען את השלט או את ההתקנים האלחוטיים באמצעות יציאת ה- USB הנוחה, הממוקמת בצד שמאל מתחת לכרית האוויר המותניים.טכנולוגיית בלוטות ':

רמקולים מסתובבים הממוקמים על משענת הראש מתחברים למכשירי אפל או אנדרואיד באמצעות בלוטות ', ומאפשרים לך ליהנות ממוזיקה, מדיטציות מודרכות, נופים אווירה וכל סוג אחר של אודיו כדי לשפר את החוויה המנטלית של העיסוי שלך.פונקציונליות אפליקציית Android:

הפעל את ה- 3D Max ישירות ממכשיר Apple או Android שלך עם פונקציונליות מבוססת אפליקציות.מתיחת דחיסה:

במהלך מתיחה זו של כל הגוף, כריות האוויר של כיסא עיסוי אוחזות בכתפיים וברגליים כשהן נשענות בהתאם להרגעת הקלה בעמוד השדרה.רפלקסולוגיה:

גלגלי הרגליים משכפלים את טכניקות האגודל והבוהן של הרפלקסולוגיה, ומטפלים בנקודות לחץ חיוניות בכפות הרגליים המקושרות לאזורים אחרים בגוף.הארכה אוטומטית למשענת רגליים:

משענת הרגל התלת -ממדית נמתחת באופן מכני כדי להתאים את אורך הרגל הספציפי של המשתמש ואת הנוחות שלו.


חום מותני:

מודולי חימום הממוקמים בחלק האחורי של הכיסא מספקים תחושה מרגיעה ומשחררים את השרירים כדי להכין את גופך טוב יותר לעיסוי.


טכנולוגיית הנדנדה:

תלת מימד מתנדנד בעדינות קדימה ואחורה כדי לשחרר את השרירים מלחצי הכבידה.כריות אוויר מתכווננות:

סובב את כריות האוויר למעלה או למטה כדי להתאים יותר לכתפיים שלך ולשפר את מתיחת הדחיסה.


סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת הגוף מבטיחה שגלילי העיסוי יפגעו בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלכם על ידי התאמת מיקום הגלילים והתאמתם לגופכם.


מנגנון עיסוי בעל ארבעה גלגלים:

ה- 3D Max מספק משיכות עיסוי בלחץ עם שלושה גלילי היי-טק הסוחטים באופן שיטתי את מתח השרירים.


טיפול בדחיסת כריות אוויר:

בתלת מימד יש כריות אוויר הממוקמות בכל הכיסא המתנפחות ומתנפחות כדי לספק תחושה על השרירים שמרגישים כמו ידיים אמיתיות.


אורות כרומותרפיה:

התלת מימד כולל אורות כרומותרפיה מכל צד. כרומותרפיה משתמשת בספקטרום הצבעים כדי לסייע באיזון אנרגיה פיזית, רגשית, רוחנית ונפשית.


טעינה אלחוטית:

ניתן לטעון את המכשיר התואם על ידי הנחתו על משטח הטעינה האלחוטי.


יינון אוויר:

השושלת התלת מימדית מכילה פתחי אוורור קטנים במשענת הראש כדי להקל על צריכת חמצן בריאה.
x

#{title}

#{text}

#{price}