מדריך תחזוקה של כסא מסאז

הגן על ההשקעה שלך בכסא העיסוי החדש שלך, שמור על זה

כסא מסאז הם אחת הרכישות המשמעותיות ביותר של ריהוט הבית שתוכל לבצע. בנוסף, מכיוון שאתה יושב בהם באופן קבוע הם מועדים יותר לבלאי, כמו ספה או כורסה. לאחר חודשים של שימוש קבוע ללא כל טיפול או ניקיון, הכיסא שלך אולי כבר לא נראה כל כך בתולי.

שמור על כיסאך בצורה עליונה על ידי ביצוע הטיפים הפשוטים לניקוי ואחסון שאספנו להלן.

כיצד לשמור על כיסא עיסוי:-

טיפים לניקוי עבור א. כסא מסאז

ריפוד עור או בד צריך להתייחס בקלילות ולנקות בעדינות כדי להבטיח שהוא יישאר במצב טוב. עם זאת, רוב המוצרים בימינו מיוצרים מעור סינטטי או ריפודי ויניל ואלו יזדקקו לסוג טיפול משלהם.

כדי לוודא שאתה מנקה את הכיסא ביסודיות, הקדש את מירב תשומת הלב לאזורים שבאים במגע עם עור ושיער חשופים כמו גם המושב מכיוון שאזור זה יכול להזיע דרך הבגדים שלך. בדרך כלל תרצה להתמקד באזורי הזרוע, הצוואר והראש. כדי לנקות את כסא מסאז​.

אם אתה יכול להסיר כל מהריפודים או הכריות, עשה זאת. זה יעזור לך לנקות את האזורים האלה, ואם יש צורך, להיכנס לפינות ולנקיקים שמתחתיהם.

נקה את החלקים האלה היטב מה- כסא מסאז כך אתה לא צריך לדאוג שמנקים יכנסו לכסא במקום שאתה לא רוצה אותם.

לטאטא כל לכלוך או שערות של בעלי חיים בפינות.
כאשר הכסא שלך עשוי מחומרים טבעיים או עדינים, השתמש בסבון עדין עם מים לניקוי המשטח. אין להשתמש בתמיסות חומציות או להטביע חלקים במים. השימוש בבקבוק ריסוס הוא ההימור הטוב ביותר. כך לא תסתכן בהשריית הבד והוא יתייבש מהר יותר.

לאחר הריסוס יש לשפשף את הבד בעזרת מטלית לחה. אל תתנו לסבון להתייבש על כסא מסאז זה עלול להשאיר כתמים או לפגוע במוצר. אם אתה אכן רואה כתמים, שפשף אותם בעזרת המטלית הלחה.
הניחו לכסא להתייבש ואל תניחו חתיכה שעדיין רטובה על הכיסא.

כשהכל יבש, אתה יכול להחליף את כל החלקים, ואתה מוכן לצאת לדרך!

אם הכסא שלך לא דורש ניקוי יסודי, פשוט הפוך מטלית לחה על כל העניין ותן לו להתייבש. זה יכול לפעול כצעד מתאים בין במצב טוב.

x

#{title}

#{text}

#{price}