תוכניות עיסוי כסא מסאז הניתנים לתכנות

עיסוי שוודי הוא אחד מסוגי העיסוי המוכרים ביותר. זה נהדר עבור אלה שאינם מקבלים עיסוי לעתים קרובות ובעלי סובלנות בינונית לכאב. מדובר במשיכות עיסוי ארוכות יותר שמחממות את השריר כדי לשחרר מתח ולנתק קשרים.
 
יש לו גם מספר יתרונות בריאותיים אחרים, כגון שיפור במחזור הדם, הקלה בכאבים ושיפור נוחות המפרק. זהו העיסוי הקל ממנו תוכלו ליהנות לפני השינה.
 
סוג זה של עיסוי משמש בדרך כלל ברוב כסא מסאז​ והוא נפוץ כפונקציית שינה או הרפיה. לדוגמה, ה- Luraco i7 PLUS משתמש בו בתוכנית מצב עיסוי לילה שנועדה לשפר את השינה.

עיסוי רקמות עמוק:
עיסוי רקמות עמוק הוא גרסה אינטנסיבית יותר של עיסוי שוודי. הוא מכוון לשרירים ורקמות חיבור עמוקים יותר ויעיל במיוחד לטיפול באזורים מתוחים או מכווצים בשרירים באזורים כמו הצוואר, הגב התחתון והכתפיים.
 
למרות שהוא אכן מקדם הרפיה, אין זה נדיר שהעיסויים הללו יהיו אינטנסיביים. משיכות העיסוי עושות קשרים עמוקים יותר בתוך רקמת השריר שקשה יותר לגשת אליהם. הוא מתמקד גם בכאבים כרוניים או במתח שרירים בכדי לספק הרפיה משופרת לאחר סיום העיסוי. זה יכול להיות הרבה לטפל והכי טוב לבעלי סובלנות לכאב גבוהה יותר.
 
סוג עיסוי אינטנסיבי זה משוכפל בצורה הטובה ביותר על ידי גלילי עיסוי תלת מימדיים ותלת -ממדיים. חלק מהכסאות המציעים את דגמי Dreamwave, Luraco i7 PLUS ו- Legend PLUS, Synca Kangra 4D, כמה מהכסאות החדשים של אוסאקי ו- Human Touch Novo XT2.

רפלקסולוגיה:
רבים כסא מסאז​ השתמש ברפלקסולוגיה בכף הרגל מה שמוסיף לחווית העיסוי הכוללת שלך. רפלקסולוגיה היא דרך מצוינת לשפר את הרגיעה ולהקל על המתח בכפות הרגליים, ולשפר את הרווחה הכללית. מי לא אוהב שפשוף טוב ברגליים?
 
כדי להתעמק קצת יותר, רפלקסולוגיה היא סגנון עיסוי המבוצע אך ורק על כפות הרגליים המבוסס על הרעיון שלחץ המופעל לאזורים ספציפיים בכף הרגל יכול לקדם רווחה באזורים המתואמים בגוף על ידי שחרור אנדורפינים. אנדורפינים הם הלחץ הטבעי ומשכך הכאבים שלנו.
 
כמה טוב מרגישות כפות הרגליים לאחר עיסוי נחמד בסוף יום ארוך? תכונה זו יכולה לחכות לך בלחיצת כפתור.
 
כאשר אתה מחפש תכונה זו, חפש את כסא מסאז​ שיש להם קטע משענת רגליים. רבי המכר שלנו, כמו Osaki OS-PRO Maxim, Dreamwave M.8 LE, Titan PRO Jupiter XL ו- Infinity Riage X3, כולם מציעים תכונה זו. תוכלו למצוא את רשימת הכסאות המלאה

עיסוי ג'ונטסו:
טכניקת העיסוי של ג'ונטסו היא פנסוניק כסא מסאז​ בלעדי ומהווה גולת הכותרת בסדרת Real Pro Ultra שלהם. ג'ונצו היא המילה היפנית ל"לישה דקה במיוחד "והיא מורכבת מתנועות מעגליות דומות לאגודל ומשמשת את המטפלים המקצועיים בכל רחבי העולם.
ג'ונטסו משתחרר במהירות שרירים הדוקים, והתנועה המעגלית מהדהדת למטה דרך חיבור השרירים כדי לעורר אותך עד העצמות.
Junetsu הוא סגנון העיסוי המושלם לאדם המעדיף לישה אך רוצה עיסוי מקומי יותר. התנועות המהירות עוזרות להפיג את המתח במהירות ולהחיות את השרירים שלך, כך שאתה מוכן להמשך היום שלך.
האולטרה פרו אולטרה כסא מסאז​ הופסק, אך סביר שגם הכסאות החדשים יותר יכללו טכניקה זו.

עיסוי שיאצו:
לעיתים מתואר עיסוי שיאצו כשווה ערך לדיקור. שיאצו מתרגם ל"לחץ אצבע "ומפעיל מתיחות, לחץ וסיבוב בכדי לספק אפקט שיקום גוף שלם שיכול להפחית מתח, כאבי שרירים ושרירים תפוסים.
 
הפילוסופיה מאחורי השיאצו די ישנה ומבוססת על הרעיון שאנרגיית החיים שלך או קי (צ'י או צ'י) זורמים בגוף דרך תעלות אנרגיה שונות. כאשר אתה מרגיש כאב באזור מסוים, תעלת האנרגיה הזו חסומה. עיסוי שיאצו פועל להקלת הבלוקים הללו ומספק עיסוי מרגיע ומרענן.
 
ישנם מספר כסא מסאז​ המספקים שיאצו, ודגם מיוחד הוא סדרת M8 Dreamwave. המעצבים עבדו עם מאסטר שיאצו כדי לפתח את הטכניקות בהן השתמש הכיסא.

עיסוי הקשה:
טכניקת הקשה היא דרך מצוינת להסיר נוקשות, לקדם את זרימת הדם ולפרק רקמות צלקתיות. לפעמים נקרא עיסוי כלי הקשה, הקשה היא סדרה של שבץ מהיר הממריץ שרירים ורקמות חיבור. זה בהחלט מרוויח את כינוי ההקשה ויכול להרגיש שאתה מתופף.
 
כמעט כל כסא מסאז​ מפיק מציע את הטכניקה הזו ותמצא אותה בכל המוכרים המובילים שלנו, אותם תוכל לבדוק ב מיטב כסא מסאז​.

עיסוי לישה:

עיסוי לישה הוא דרך מצוינת להקל על המתח והכאבים על ידי הרמת ומתיחת השרירים, והוא מקדם שיפור במחזור הדם והלימפה. הלישה עוזרת גם להביא חומרים מזינים חיוניים לאזור עמוד השדרה ולסלק רעלים מהשריר ורקמת העצב.
כסא העיסוי שלך יכול לנצל לישה על הגב בתנועות מעגליות קטנות משני צידי עמוד השדרה שלך כדי להשיג תוצאות אלה, וטכניקה זו קיימת כמעט בכל כיסא עיסוי.
 
לישה היא גם הבסיס לסגנון העיסוי "אחיזה" שיש בכמה כיסאות עיסוי של פנסוניק, המשלב טכנולוגיית גלישה של לישה ועיסוי תלת מימדי כדי לספק עיסוי שמקנה את האזורים הקשים ביותר של הצוואר, הכתף העליונה, ודאי. שרירים לאורך עמוד השדרה.
 
שוב לישה היא טכניקה הנמצאת כמעט בכל כיסא עיסוי מכיוון שתנועותיו משוכפלות בקלות על ידי הגלילים. כמה מכסאות העיסוי של ימינו מספקים גם שילוב של טכניקת לישה והקשה שתוכל לבחור באפשרויות המצב הידני.

עיסוי רטט:

עיסוי רטט הוא שיטה ישנה ויעילה להסרת כאבים ולשיפור זרימת הדם. בכסאות עיסוי רבים יש לוחות רטט, בדרך כלל במושב, המספקים עיסוי רטט בעוצמה מתכווננת.
 
רוב כסאות העיסוי שאומרים שהם יכולים לסנכרן את העיסוי שלך עם נגן ה- MP3 שלך עושים זאת באמצעות עיסוי הרטט.
 
זו יכולה להיות תכונה מסובכת למצוא, אולם היא הופכת פופולרית יותר בפינת הישיבה של כמה כסאות עיסוי. אחד הכיסאות שלנו המציעים תכונה זו הוא Osaki OS-PRO Dreamer שבו הוא חלק מתוכניות הסנכרון ועיסוי הירך.
עיסוי מתגלגל
סגנון זה מתמקד בשרירים הסמוכים לעמוד השדרה על ידי הפעלת לחץ מתמיד עם הגלילים, החלקה למעלה ולמטה בגב. זה מחמם ומשחרר את השרירים הדוקים בדרך כלל ועושה פלאים כדי להכין את הגב לעיסוי מלא.
 
זה משמש בדרך כלל כדי להכין אותך להמשך תוכנית העיסוי אם אתה שם את הכיסא שלך אוטומטי. כמעט כל כסאות העיסוי מציעים זאת כאחד המצבים הידניים. דוגמא אחת כזו היא ה- Osaki OS-PRO Cyber.

עיסוי מתיחה:

מתיחה היא דרך מצוינת להקל על קשרים בשרירים כמו גם לשחרר את השרירים כדי להתכונן להמשך היום. רוב כסאות העיסוי משתמשים במערכת הכריות המובנית שלהם בכדי להחזיק אותך במקום אסטרטגי כך שתוכל להגיע למתיחה עמוקה.
 
סגנון עיסוי זה יכול לעזור להרפות את גופך ולהכין אותך לעיסוי עמוק יותר או לשחרר שרירים נוקשים כך שתרגיש טוב יותר כשאתה קשה בעבודה.
 
זה היה אפילו ידוע כי סדק את הגב שלך!
 
כמה מהכיסאות הנמכרים ביותר שלנו עם תוכנית מתיחה כוללים את Inada Sogno, Osaki OS-4000T, OS-PRO Maxim, כסאות Dreamwave ו- Infinity IT-8500.
 
אם אתה באמת מתרגש מהתכונה הזו, וזה באמת יכול להיות נהדר, כללנו אם כיסא עיסוי מציע אותו או לא במפרט הטכני של כל כיסא.

עיסוי דחיסה/סחיטה:

עיסוי דחיסה או סחיטה הוא דרך מצוינת להקל על המתחים בירכיים ובירכיים. בדרך כלל, כסא מסאז​ ינפח כריות אוויר באזור הירך כדי לסחוט קטעים שונים ולהקל על מתח וכאבי פרקים. ניתן להשתמש בעיסוי הסחיטה גם יחד עם גלילי הגב כדי לוודא שתפיק את המרב מהעיסוי שלך.
 
זהו גם המסר שתקבל ממשענת הידיים ומהעות'מאנית השוקיים.
 
זה עומד להיות הבסיס לעיסוי כריות האוויר ש כסא מסאז​ הַצָעָה. אם אתה רואה כריות אוויר המוצעות בכיסא זהו סוג העיסוי שאתה יכול לסמוך עליו לקבל. אתה יכול לראות את כל הכסאות עם עיסוי כריות אוויר כאן.

סבירות:

כאשר אתה קונה משהו, במיוחד פריט בעל כרטיס גבוה כמו כסא עיסוי, המחיר הוא חלק גדול מהתמונה. אנו מבינים זאת, ואנו רוצים שתדעו את הערך האמיתי של רכישת כיסא עיסוי מול עיסוי רגיל. בדוק את העובדות למטה.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}