מדריך הקנייה האולטימטיבי כסא מסאז

כסא מסאז​ הם הטכנולוגיה החדשה ביותר בשוק. הם צוברים פופולריות מכיוון שהם יכולים לחקות עיסוי אנושי בגלל גלילי 4D בעלי יכולת ייחודית לחקות מטפל "עיסוי אנושי".

בקצרה, יצרני כסאות עיסוי עובדים תמיד על שיפור התנועה, העומק והדיוק של גלילי העיסוי של קו המוצרים שלהם בכדי לספק עיסוי משופר ומדויק יותר. רוב כסאות העיסוי הזמינים לרכישה בשוק של היום מצוידים בהחלקות דו-ממדיות, תלת-ממדיות או 4D.

לסיכום, גלילים דו ממדים נעים מצד לצד ואולי אינם מתאימים למי שמעדיף עיסוי אינטנסיבי עמוק. במילים אחרות, גלילי 2D מספקים עיסוי פחות עמוק מאשר גלילי תלת מימד.טכנולוגיית גלילי תלת מימד משתמשת בטכנולוגיית גלילי 2D ולוקחת את זה צעד אחד קדימה. גלילות עיסוי אלה נמצאות ברוב כסאות העיסוי ששוחררו כעת. ההבדל המשמעותי ביותר בין גלילי עיסוי דו -ממדיים ותלת -ממדיים הוא גלילי התלת -ממד הבולטים רחוק יותר ממסלול העיסוי הזורמים בגב כיסא העיסוי, ומספקים עיסוי עמוק יותר בגב ובכתפיים.

לבסוף, גלילי העיסוי 4D נועדו לתת עיסוי רקמות עמוק ולהציע את החדירה והדיוק הטובים ביותר. הם יכולים גם להסתובב ולהכות בזוויות שונות שגלגלים אחרים לא יכולים.

כעת, לאחר שהבנו את ההבדלים בין טכנולוגיות גלילה דו-ממדיות, תלת-ממדיות ודו-ממדיות, נבחן ארבעה מכסאות עיסוי 4D המובילים הזמינים לרכישה בשנת 2021.

1. הצמרת

כסא עיסוי היברידי
כסא מסאז ההיברידי דאיווה טופ מפורסם כקטגוריה חדשה בתחום כסא העיסוי. לסיכום, מדובר בדגם היברידי עם שילוב של מסלול עיסוי בצורת L ותפקוד משיכה הפוך.

כיסא זה מצויד במערכת 6-Roller MultiStroke של Daiwa. זהו עיצוב חדש של גליל עיסוי, המפריד בין זרועות העיסוי העליונות והתחתונות. הזרוע העליונה מתמקדת בעיסוי הצוואר, הכתפיים והגב העליון, בעוד הזרוע התחתונה מעסה במקביל את הגב התחתון והרגליים.

עיצוב מסלול L הוא מסלול בגודל 49 אינץ ', הארוך ביותר שנמצא
כסא מסאז, המאפשר להחלקות להתחיל גבוה יותר בגוף ולסיים נמוך יותר בישבן וברגליים.

2. כסא עיסוי JP חובש קומו

כיסא העיסוי JP Medics Kumo מעוצב עם מסילת L בגודל 44 אינץ 'שעובר מבסיס הגולגולת ועד לגלוטס ומספק כיסוי עיסוי ארוך במיוחד המגיע לנקודות נוספות, כולל הצוואר, הכתפיים, אמצע הגב, והגב התחתון, כמו גם את glutes. גלילי עיסוי 4D מחוממים גם הם, לא רק שנותנים עיסוי רקמות עמוק בגלל הכיסוי שלהם, אלא שהחום גם ירגיע שרירים כואבים ועייפים, שיפור זרימת הדם לשרירים, יעזור להם להחלים ולהתחדש. כאשר גלילים אלה נעים לאורך מסלול L, הם ממוקדים בעמוד השדרה, מעסים בדיוק את השרירים הרצים ליד עמוד השדרה, כמו גם מיקוד לנקודות דיקור המחוברות לעמוד השדרה.

3. מערכת הפעלה עיסוי Osaki 4D Pro Maestro LE

כסא העיסוי של Osaki OS 4D Pro Maestro LE הוא האיטרציה האחרונה של כסא Maestro המקורי. הוא שודרג לביצוע עיסוי 4D חלק ומציאותי להפליא. גלילי 4D החדשים נועדו לתת עיסוי רחב יותר, עמוק וקצבי יותר מהדגם הקודם. הגלילים האחוריים בתלת מימד מתחממים במהלך העיסוי, המדמים עיסוי באבנים חמות.

לבסוף, כיסא זה מציע גם עיסוי מתכוונן עם שמונה התאמות 4D, בתוספת חמש התאמות עוצמה, עוצמה ומהירות, המאפשרות למשתמשים להתאים את העיסוי בהתאם להעדפותיו האישיות של המשתמש.

4. בראשית מקס


כסא מסאז כסא העיסוי אינפיניטי ג'נסיס מקס הוא הדגם של אינפיניטי ג'נסיס SE. כתוצאה מכך, הוא לקח את מיטב הכיסא SE, שידרג את הפונקציונליות הקיימת והוסיף תכונות חדשות, כגון עיסוי כף רגל, כולל לישה ותנודה, תכונת תיקון עמוד השדרה והרמת לחץ ותנועת נדנדה מרגיעה המבוססת על מטרונום.

כמו כל שאר
כסא מסאז המתוארים במאמר זה, פונקציית העיסוי הדו -ממדי מחקה עיסוי רקמות אנושי עמוק. יש לו גם מסלול L ארוך במיוחד בגודל 49 אינץ 'המשתרע מהצוואר ועד הישבן.

סיכום

אין ספק שהמידע המוצג לעיל מראה כי רכישת אחד מ 
כסא מסאז הם רעיון טוב.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}