כסא מסאז דגם 4D ברלין

זה משנה משחק. זה פותח בזהירות ותשומת לב על ידי המאסטרים ברפואה מזרחית והחדשנים הגדולים ביותר בתעשייה כדי לספק את חווית העיסוי הכי סוחפת. כל רכיב בזה. אשר מותאם לביצועים, ומוביל לעיסוי מדויק במיוחד. מכשיר זה, המופעל על ידי המיקרו -מעבד M.5 הדור החדשני ביותר, לומד ומתאים את עצמו - משנה את לחץ העיסוי, המהירות והתנועות לקווי המתאר של כל גוף ייחודי עם גלילי עיסוי חכמים של . כאשר שוכב במסלול ה- המורחב של הכיסא, עיסוי גב מקיף מכוון לנקודות הדיקור, מאריך את עמוד השדרה, משפר את היציבה ומבטל מתח עם כיסוי רב מאי פעם. ה-  משלב שיטות עיסוי עתיקות עם טכנולוגיה חדשנית לשיקום אנרגיה אופטימלי באמצעות 26 עיסויים הומניסטיים שונים.  משלב את הטוב ביותר בטכנולוגיה, חדשנות, וניסיון של למעלה מ -20 שנה לחוויית עיסוי מהפכנית.

רולים חכמים 4D:

מגלגלים את מסאג'יסטית הביתה, גלילי 4D המתקדמים ביותר מחליקים בתנועות מדויקות, התאמות מהירות מוקפדות, המחקות את ידי האדם לעיסוי טיפולי. עם אזור עיסוי רחב יותר מאי פעם, גלילי 4D המעודכנים מספקים עיסוי מדויק יותר מכל כסא מסאז אחר. טכנולוגיית החישה המהירה מעלה את העיסוי על ידי מיקוד הטיפול לאזורים בעייתיים המקלים במהירות על שרירי גב הדוקים. זיהוי קבוצות שרירים מרכזיות לאורך עמוד השדרה, זיהוי נקודות דיקור חכמות מטרות 36 נקודות דיקור להקלה אופטימלית בעמוד השדרה.

מַסלוּל:

ככל שכיסוי העיסוי יותר עם גלילי העיסוי, כך יותר ריפוי, יותר הרפיה. כסא מסאז זה משתמש במסלול רולר עיסוי באורך 54 אינץ 'העוקב אחר הצורה הטבעית של עמוד השדרה. המסלול בצורת L מאפשר עיסוי החל בחלק האחורי של הראש, הצוואר והכתפיים, נוסע לאורך עמוד השדרה המתחת מתחת לגלוטות כדי למקד ולשחרר את קבוצות השרירים החשובות הללו.

 מעבדי מיקרו:

מערכת ההפעלה המתקדמת הזו מופעלת על ידי 3 מעבדים ייעודיים למהירות מהירה יותר, דיוק גבוה יותר ועיסוי טוב יותר. מעבדים חכמים חכמים לומדים ומתאימים את עצמם לגופכם לעיסוי מותאם אישית בכל פעם.

מנועים ללא מברשת:

זהו הראשון שמשתמש במנועים ללא מברשת כדי להבטיח כסא מסאז שלך מוכן לשימוש בעת הצורך. מנועים קטנים ומהירים יותר יוצרים יותר כוח, אך עם פחות חיכוך וחום. מנועים אלה מחזיקים את מבחן הזמן כך שתוכל להמשיך ליהנות, ללא דאגות.

כסא דוקטור מופעל:

אחד ההתקדמות החשובים ביותר בעיסוי, רופא הכסא, משתמש בטכנולוגיית AI כדי לרשום עיסוי המבוסס על המתח והמתח הנוכחי שלך. באמצעות ידית האינטליגנציה, טכנולוגיה מתקדמת יכולה לקרוא את קצב הלב שלך כדי לנתח את רמות הלחץ שלך. חיישני בקרה משמשים לשליחת מידע ביופידבק כדי לחוש את המצב הרגשי שלך. רופא הכסא אפילו מרגיש את רמות החמצן בדם SPA שלך ומשתמש בנתונים כדי לספק עיסוי ייחודי בדיוק עבורך.

טאבלט סמסונג בגודל 10.1 אינץ 'עם אפליקציה:

הניווט בין תוכניות העיסוי שלך הוא חלק עם הטאבלט בגודל 10.1 אינץ '. זוהי גרסה משודרגת של מערכת ההפעלה 1.0, המאפשרת לך להתאים את תוכניות העיסוי בקלות או ליצור עיסוי מותאם אישית משלך. בחר מתוך 5 שפות.

 תוכניות אוטומטיות + אפשרויות להתאמה אישית

למצוא את העיסוי המושלם שלך הוא משב רוח עם 26 תוכניות הכוללות טכניקות כירופרקטיקה אמיתיות ושיטות עיסוי מפורטות שכל המשפחה תיהנה מהן. התאם אישית את העיסוי ושמור אותו עם 3 הגדרות זיכרון לגישה מהירה לתוכניות העיסוי המיוחדות שלך.
x

#{title}

#{text}

#{price}