כסא מסאז בריחה 4D אוסאקי

עיסוי 4D:

כסא מסאז בריחת אוסאקי 4D מצויד בגלילי עיסוי 4D מהדור הבא. הגלילים עולים ויורדים, נכנסים ויוצאים, ובעלי תנועות מהירות שונות כדי לגרום לו להרגיש הומניסטי יותר. ניתן להתאים את העומק לעיסוי קל או לעיסוי עמוק יותר בהתאם לצרכים הטיפוליים שלך.

טכנולוגיית סריקת גוף:

סריקת הגוף מיועדת לטווח וגמישות יוצאי דופן למיפוי עקמומיות הגב שלך בדיוק. הסריקה מאפשרת פיזור לחץ עקבי ואחיד במהלך העיסוי שלך.

מסלול ארגונומי S:

המסלול של בריחת אוסאקי 4D מאפשר לגלילי העיסוי לעקוב אחר עקמומיות עמוד השדרה שלך. זה מתחיל בבסיס הצוואר שלך ונמשך עד לעצם הזנב כמעט.

זוויות אפס שלבים:

תנוחת הכובד האפס היא המיקום המושלם ליהנות מעיסוי, מיישר את הגב ביחס לרגליים ברמת נוחות אופטימלית. כשהוא במצב כובד אפס, עמוד השדרה שלך מתכווץ ומשקלו מתחלק באופן שווה כסא מסאז המסייע להרפיה.

עיסוי רפלקסולוגי:

בחלק הסגור של משענת הרגליים נמצאות גלילים קטנים המיישמים עיסוי רפלקסולוגי בכפות הרגליים. הגלילים ממוקמים מתחת ואף על גבי כפות הרגליים בזמן שכרית האוויר לוחצת כלפי מטה כדי לעזור להחזיק את כפות הרגליים במקומן.

ארומטראפיה:

הפעל את הארומתרפיה והגביר את מצב הרגיעה שלך, בשילוב עיסוי 4D, גלילים ודחיסת אוויר ב
כסא מסאז. כמוסת ארומה מוחדרת על החלק החיצוני של עיסוי הכתפיים על ידי הרמקולים. קח זמן והחזיר את האיזון למוח ולגוף שלך עם הבריחה האוסאקי 4D.

תאורת כרומותרפיה:

מקם את עצמך בכובד האפס. החלק את הכיפה קדימה ופתח את הפונקציה הכרומותרפית של פנים הכיפה. אור כחול מרגיע ומרגיע משפר את החוויה שלך ומגביר את תחושת הרגיעה שלך.
x

#{title}

#{text}

#{price}