כסא מסאז אוקו עלית 4D מקסטראק

בבסיס סדרת ה- m נמצאת הטכנולוגיה לשנות את כל מצב ההוויה שלך. המנוע הקנייני שלנו נועד לספק עיסוי אינטואיטיבי ואמיתי. בנוסף לתנועות בסיסיות - הקשה, לישה, גלגול - מנוע ה -4 D משתמש באלגוריתמי עיסוי מתקדמים כדי לחקות את ידיו של מטפל בעיסוי. כסא מסאז   זה מנהל במדויק מגוון רחב של מהירויות עיסוי מתנועות מהירות ועד איטיות במיוחד. האצה מהירה והאטה של ​​מהירות המנוע מוסיפה וריאציה לתנועות ולדפוסים; העמקת התכונות האנושיות של ה- M.8.

 

מסלול מסלולים:

יוקרה לא עוסקת בפשרה. המקסרם הקנייני של סדרת ה- m הוא הנישואין המושלמים של עיצוב המנגנון שלנו עם מסלול עיסוי ייחודי. סדרת ה- m מעבירה אותך בצורה חלקה מזקוף, לאפס הכבידה, לדירה מלאה - כל זאת מבלי לפספס פעימה.


כיסוי עיסוי אוויר בכל הגוף:

מצויד בתאי אוויר הממוקמים היטב לאורך כל הדרך, יכולות עיסוי האוויר של M.8 תופסות ומחזיקות לתנועות מתיחה תוך הגברת ההשפעות של תכונות העיסוי המכני. אלמנטים של עיסוי אוויר ממריצים את זרימת הדם ומשחררים מתח שרירים בכפות הרגליים, השוקיים, הירכיים, הירכיים החיצוניות, glutes, הידיים, הידיים, האצבעות, הצוואר והכתפיים.

 

גלילי רגליים:

מצאו הקלה מתוקה ומרגיעה לכפות רגליים עייפות. כסא מסאז זה כוריאוגרף בקפידה, גלילים דו כיווניים עובדים בעדינות בנקודות לחץ על כפות הרגליים.

 

חום גלילה (על החושות עיסוי רולים)

לטבול בתחושה של עיסוי "אבן חמה" עם חימום אינפרא אדום הממוקם ישירות על גלילי העיסוי. חום ספציפי לנקודה זו מעודד את זרימת הדם המסייעת לשחרר ולהרגיע את שרירי הצלעות.

 

ללוש ולמתוח משענת ראש:

חווה מתיחת צוואר עדינה כאשר משענת הראש מסדרת m מורידה קלות את הלחץ על עמוד השדרה הצווארי בעזרת מתיחת צוואר מונעת באוויר. גלגלות מכניות עובדות ואז ללוש את השרירים בחלק האחורי של הצוואר. מצאו הקלה ועזרו לשקם את ניידות הצוואר בכל מושב עיסוי.
 

אפס כוח הכבידה והנחת שכיבה שטוחה:

התאם לכל מספר זוויות וגובה למנוחה האולטימטיבית. בחר שכיבה שטוחה למיקום רגוע וחסר פעילות או הרם את הרגליים מעט גבוה יותר מאשר הלב שלך באפס כוח הכבידה כדי לשפר את זרימת הדם, להגדיל את יכולת הריאה ולפרוק בעדינות את עמוד השדרה המותני.
x

#{title}

#{text}

#{price}