כיסא עיסוי 4D קיוטה יוטאקה M898 כולל

תכונות כסא

49 "L-מסלול:

49 "L-Track דוחף ה כסאות גלילי מרובע מהצוואר עד הירכיים העליונות, ומבטיח שתקבל עיסוי מלא באיכות ספא.

אפס כוח הכבידה:

מיקום אפס כוח הכבידה מעלה את כפות הרגליים מעל ליבך, מה שמאפשר שיפור זרימת הדם במתן תחושת חוסר משקל, וממקסם את ההשפעה של טיפולי העיסוי.

אפס טכנולוגיית חסכון בשטח הקיר:

טכנולוגיה זו חוסכת מקום מאפשרת מיקום קל של Yutaka 4D כסא עיסוי, הדורש רק רווח של 2 אינץ 'מהקיר להישען.

טכנולוגיית עיסוי 4D:

מנגנון 4D גב וגלוטות מחקה עיסוי רקמות עמוק של ידיים אנושיות. הוא מאפשר למשתמש להתאים את הרוחב, האורך והעומק (עוצמה) למסר מותאם אישית יותר.

תחנת טעינה USB:

טען את המכשירים שלך באמצעות יציאת ה- USB הנוחה, הממוקמת בחלק העליון של לוח הזרוע השמאלי בקצה כרית הטעינה האלחוטית.

טכנולוגיית בלוטות':

השתמש ברמקולי ה- Bluetooth היוקרתיים של Yutaka ליצירת חווית הרפיה אולטימטיבית. בחר מבין צלילי הטבע המובנים של הכיסא, ספא והמוזיקה המדיטטיבית שלך אישית או רשימת ההשמעה האהובה עליך.

אפליקציית iOS ו- Android:

שליטה ב- Yutaka 4D כיסא ישירות ממכשיר ה- iOS או האנדרואיד שלך עם הפונקציונליות המבוססת על האפליקציות. פשוט להוריד בחינם.

מתיחת דחיסה:

במהלך מתיחה זו של כל הגוף, כיסא העיסוי כריות אוויר אוחזות בכתפיים וברגליים כשהן נשענות בהתאם להרגעה ולהקלה על עמוד השדרה.

סך כל רפלקסולוגיה:

מנצל גלילי שיאצו משולשים לכל רגל יחד עם סחיטת דחיסת האוויר בכדי לספק הקלה רפלקסולוגית בכל הגוף.

הרחבה אוטומטית למשענת רגליים:

חיישנים מתקדמים בגודל אוטומטי של הארכת הרגליים להתאמה מושלמת בכל פעם. מותאם אישית לכולם.

חום מותני:

מודולי חימום הממוקמים בחלק האחורי של הכיסא מספקים תחושה מרגיעה ועוזרים לשחרר את השרירים.

סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת הגוף מבטיחה שגלילי העיסוי יפגעו בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלכם על ידי התאמת מיקום הגלילים והתאמתם לגופכם.

טיפול בדחיסת אוויר:

ל- Yutaka 4D כריות אוויר הנמצאות בכל רחבי ה כיסא שמתנפחים ומתנפחים על מנת לספק תחושה על השרירים שמרגישים כמו ידיים אנושיות אמיתיות.

תוכניות כרומותרפיה ותאורת מצב רוח LED:

כרומותרפיה משתמשת בספקטרום צבעים כדי לסייע לאזן את האנרגיה הפיזית, הרגשית, הרוחנית והנפשית. רצפי אור מיוחדים עוזרים לך להתעורר או להירגע וניתן לשלב אותם עם העיסוי המושלם.

כרית טעינה אלחוטית ובקרת ג'ויסטיק:

טען את גופך ואת הטלפון שלך באמצעות כרית הטעינה האלחוטית או יציאת הטעינה USB. הג'ויסטיק מסתובב הכיסא ובוחר תוכניות אוטומטיות ללא צורך בשלט.

פיקוד קולי אינטליגנטי + שליטה:

מחפשים דרך דיבורית לשלוט בכסא שלכם? ה- Yutaka 4D כולל מערכת שליטה קולית חכמה המאפשרת לך להפעיל תוכניות עיסוי פשוט על ידי בקשה.

יוניטור אוויר משולב:

רמקולי ה- Bluetooth של Yutaka כוללים מחולל יונים שלילי משולב לקידום צריכת אוויר נקייה יותר, כך שתוכלו לנשום עמוק, להמיס מתח ולהצעיר את המוח, הגוף והנפש.

שלט אינטואיטיבי בעל גב עור מעור:

שלט נוח לשימוש, צבעוני ותפריט. בחר מתוך 12 תוכניות אוטומטיות או השתמש במדריך הניתן להתאמה אישית כסא עיסוי תוכניות. נשמר בתוך הכיס הצדדי לגישה נוחה.

גלילת עגל לישה ותנודה:

רולים משלבים עם תנועה מתנדנדת ותאי אוויר דחיסה כדי לדמות ידיים המקלות בעדינות על מתח וכאבים. עוזר לשקם את זרימת הדם ואת הגמישות.
x

#{title}

#{text}

#{price}