כיסא עיסוי דו מימדי ותלת מימד מה ההבדל

אם אתה קונה את כיסא העיסוי הטוב ביותר ועשית קצת מחקר, או שאולי כבר בבעלותך כיסא עיסוי ואתה מעוניין לשדרג, סביר להניח שראית אזכורים שונים של ה- "D". מאמר זה יעזור לך להבין למה הם מתכוונים כאשר היצרנים מתייחסים לכסאות עיסוי דו -ממדיים, תלת -ממדיים ו -4 ד.
מאז כיסא העיסוי הראשון ועד לא מזמן כל האפשרויות הזמינות היו כיסא עיסוי דו מימד, כיסא עיסוי תלת מימד, כיסא עיסוי 4 ד והרוב עדיין. גלילי העיסוי בחלק האחורי של הכסא נוסעים למעלה/למטה ושמאל/ימינה, ליצירת תנועות העיסוי המתגלגלות והלישה. בכסאות עיסוי מסוימים, אתה יכול גם להתאים את הרוחב והמהירות של הגלילים (שמאל/ימין, רחב/צר, מהיר/איטי), אך תנועות העיסוי בכסאות עיסוי דו ממד נשארים במישור שטוח אחד ב -2 ממדים.
לאחרונה כיסאות עיסוי יוקרתיים מברלין הוסיפו את היכולת להאריך את הגלילים לגב שלך ולהחזיר אותם חזרה לכסא. אלה הם כיסאות עיסוי תלת מימד, והם מספקים את העיסוי העמוק ביותר לכל הגוף מאז תנועת כיסא עיסוי תלת מימדית שהם יכולים ללחוץ לתוך הגב שלך, בדיוק כמו שעוסק בעיסוי.

אז בנוסף למעלה/למטה ולשמאל/ימין, כיסאות עיסוי תלת מימד נכנסים/יוצאים - זהו מישור התנועה השלישי. זה מאפשר שליטה רבה יותר על עומק עיסוי הגוף שלך וירגיש יותר כמו מגע אנושי. כסאות עיסוי תלת מימד יאפשרו לכם לכוונן את העיסוי מרקמות רכות לעומק בהתאם לעומק שהגלילים יכולים להאריך לגבכם. גם יכולת סריקת הגוף של כסאות תלת מימד מדויקת ומדויקת הרבה יותר מסריקה בכסא עיסוי דו ממדי.

אז מה זה כיסא עיסוי 4D?

יכול להיות שראית את זה מפורסם בכמה אתרי כיסא נדנדה, וזה בהחלט נשמע די מדהים. הם מציינים כי הכסא פועל בתנועה תלת -ממדית ותוכלו לכוון את המהירות שהיא ה- "D" הרביעי, אך כל כסאות העיסוי יכולים להתאים את המהירות כך שזה לא יהיה הגיוני. איינשטיין הניח את הממד הרביעי כ"זמן ". אז כיסאות "4D" אלה יעלו/ירדו, שמאלה/ימינה, פנימה/החוצה .... ו ... קדימה בזמן. אלא אם כן אתה משתמש בכורסת העיסוי שלך בסרט מדע בדיוני, או ממש קרוב לחור שחור, כל כיסא העיסוי נוסע קדימה בזמן. אז אפשר לומר שאין דבר כזה כיסא עיסוי "4D", או שכל כסאות העיסוי התלת מימד הם גם 4D.

True 4D מצד שני הוא כיסאות עיסוי תלת מימדי קונים מיבואן שהוא גם L-Track או כיסא שיכול לעסות את הגב והתחתון שלך. אז ה- "D" הרביעי דוחף כלפי מעלה את הזרועות ואת שרירי הגב. כיסאות אלה די נדירים מכיוון שהטכנולוגיה חדשה וחלקם אינם עושים זאת טוב במיוחד, אך ה- Brio by Posture Positive הוא הטוב ביותר שיש. טכנית אלה צריכים להיקרא "3D L-Track" אבל 4D נשמע מגניב יותר.
x

#{title}

#{text}

#{price}