קפסולת חללית 5D RAPTOR PRO

 • ▪️ מגנון D5
 • ▪️30 תוכניות אוטומטיות  ו 6 תוכניות ידניות.
  ▪️בכל אחת מהתוכניות יש לך 7 רמות עומק ומהירות עיסוי וכמובן תוכניות מתיחה.
  ▪️מערכת חימום עם בקרה מיוחדת שמגיעה עד 45 מעלות.
  ▪️ מערכת שמע עם שני רמקולים שמחוברים דרך בלוטוס.
  ▪️סריקה של הגוף בטכנולגיה החדשה AI שמתאים את העיסוי למשתמש בו .
  ▪️מסילה ארוכה שמתחילה מראש לאורך כל הגב עד האגן .
  ▪️60 כריות אוויר לאורך המושב 
  ▪️מונע נוסף לעיסוי של רפלקסולוגיה בכפות הרגליים .
  ▪️רולרים נוספים לעיסוי של רפלקסולוגיה בזזרועות בכפות הידיים.
  ▪️הכורסא מגיעה ל3 מצבי zero gravity כולל מצב שלילי של רגליים מעל גובה הראש..
  ▪️שליטה בכורסא באמצעות פוקדות קוליות.
  ▪️מסך LCD לשליטה בכורסא בנוחות ומתג סיבובי
₪28,500
₪22,990

כורסת עיסוי JERA MATE 5D

 • ▪️מגנון D5
 • ▪️24 תוכניות אוטומטיות  ו 6 תוכניות ידניות.
  ▪️בכל אחת מהתוכניות יש לך 7 רמות עומק ומהירות עיסוי וכמובן תוכניות מתיחה.
  ▪️מערכת חימום עם בקרה מיוחדת שמגיעה עד 45 מעלות.
  ▪️ מערכת שמע עם שני רמקולים שמחוברים דרך בלוטוס.
  ▪️סריקה של הגוף בטכנולוגיה החדשה AI שמתאים את העיסוי למשתמש בו .
  ▪️מסילה ארוכה שמתחילה מראש לאורך כל הגב עד האגן .
  ▪️60 כריות אוויר לאורך המושב 
  ▪️מונע נוסף לעיסוי של רפלקסולוגיה בכפות הרגליים .
  ▪️הכורסא מגיעה ל2 מצבי zero gravity כולל מצב שלילי של רגליים מעל גובה הראש..
  ▪️מסך LCD 7 אינץ לשליטה בכורסא בנוחות ומתג סיבובי 

 
₪19,900
₪17,499
₪10,990

כורסת עיסוי 4D+ VIPER PRO

 • ▪️מנגנון 4D
  ▪️6 תוכניות אוטומטיות  ו6 תוכניות ידניות
  ▪️7 רמות עומק עיסוי 
  ▪️מערכת חימום עם בקרה מיוחדת שמגיעה עד 45 מעלות
  ▪️ מערכת שמע עם שני רמקולים שמחוברים דרך בלוטוס
  ▪️מסילה ארוכה שמתחילה מראש לאורך כל הגב עד האגן
  ▪️עיסוי נוסף גם בכפות הרגליים
  ▪️כריות אוויר לאורך המושב 
  ▪️מתיחות עדינות והרפיית שרירים
  ▪️סורק גוף בטכנולוגיה AI 
  ▪️הכורסא מגיעה למצב zero gravity
  ▪️מסך 7 אינץ עם לחצנים לשליטה בכורסא בנוחות
₪18,900
₪9990

כורסת עיסוי 4D+ BERLIN PREMIER

 • ▪️ מנגנון 4D 
  ▪️8 תוכניות אוטומטיות  ו 6 תוכניות ידניות.
  ▪️בכל אחת מהתוכניות הידניות יש לך 2 רמות עומק ומהירות עיסוי.
  ▪️רולרים שמגיעים עד ל6 ס"מ עומק עיסוי.
  ▪️מערכת חימום עם בקרה מיוחדת שמגיעה עד 45 מעלות.
  ▪️ מערכת שמע עם שני רמקולים שמחוברים דרך בלוטוס.
  ▪️סריקה קצרה של הגוף בטכנולגיה החדשה AI שמתאים את העיסוי למשתמש בו .
  ▪️מסילה ארוכה שמתחילה מראש לאורך כל הגב עד האגן.
  ▪️ עיסוי נוסף גם בכפות הרגליים 
  ▪️45 כריות אוויר לאורך המושב 
  ▪️הכורסא מגיעה למצב zero gravity ומצב שכיבה שלילי של רגליים מעל גובה הראש..
  ▪️מסך LCD 5 אינץ לשליטה בכורסא בנוחות
₪11,900
₪6990

כורסת עיסוי 4D BERLIN ULTRA

 • ▪️מנגנון 4D 
  ▪️6 תוכניות אוטומטיות  ו6 תוכניות ידניות.
  ▪️רולרים שמגיעים עד ל4 ס"מ עומק עיסוי.
  ▪️מערכת חימום עם בקרה מיוחדת שמגיעה עד 45 מעלות.
  ▪️ מערכת שמע עם שני רמקולים שמחוברים דרך בלוטוס.
  ▪️מסילה ארוכה שמתחילה מראש לאורך כל הגב עד האגן.
  ▪️עיסוי נוסף גם בכפות הרגליים 
  ▪️32 כריות אוויר לאורך המושב 
  ▪️הכורסא מגיעה למצב zero gravity.
  ▪️מסך 7 אינץ עם לחצנים לשליטה בכורסא בנוחות 
 
₪10,900
₪5,499
אנחנו מובילים בדירוג ראו ביקורות ! 
חברת כורסאות העיסוי המובילה בישראל !

כורסת עיסוי M-3D BRENDAN

 • זיהוי כתף גוף ו-5 טיפולי עיסוי אוטומטיים
 • עיסוי גב חם
 • רמקולי בלוטות'
 • קפסולת חלל אפס כבידה
 • פקדים קלים עם מסך גדול
משלוח חינם
₪7,980
₪3,990

כורסת עיסוי 4D BERLIN ULTRA

 • עיצוב פשוט וחלק כורסת עיסוי ביתית רב תכליתית
 • 120 הארכת מסלול SL
 • כפתור אחד אפס כבידה
 • בידוד תרמי
 • כרית אוויר לגוף
 • זיהוי כתף גוף ו-5 טיפולי עיסוי אוטומטיים
 • עיסוי גב חם
 • רמקולי בלוטות'
 • גלגול רגליים
 • לחצני שליטה קלים 
משלוח חינם
₪7,690
₪5,499

משלוחים חינם !

אחריות רשמית עד הבית

עד 12 תשלומים

אספקה מיידית

הדגמים המתקדמים שתוכל להשיג בישראל

14 ימי נסיון

סובל מכאבי שרירים ? בעיה רפואית 
תן לנו לסייע בפתרונות יחודיים 
מחקרים רבים הראו שטיפול בעיסוי מקל על תסמינים של מתח פיזי ופסיכולוגי כאחד. קריאות צריכת החמצן, לחץ הדם ורמת ההורמון קורטיזול היו נמוכים כולם 10 עד 15 דקות לאחר העיסוי.

תוכניות עיסוי הכוללות חבטות, טפיחות, סחיטה, לחיצות יום מבוצעות על ידי מערכת רולר הנעה ורוטטת לכל אזורי החלק האחורי של הגוף כך שכורסת העיסוי משפרת ומעודדת שמירה. מחזור הדם.

יש אינספור יתרונות מקידום זרימת הדם. אלה כוללים: האצת החלמה מפציעה ומחלה, סילוק רעלים מהגוף. זה גם עוזר לגוף לייצר את הורמון האנדורפינים, חומר טבעי לגוף להילחם בכאב ובמתח.

עם תכונת Zero Gravity של כורסת העיסוי, במצב כזה של אפס כוח משיכה, הדם שלך יכול בקלות לנוע ולהסתובב בכל חלקי השריר השונים.

ן

הידעתם שעיסוי של 30 דקות בלבד ביום מגדיל את מספר הלימפוציטים בגוף? לימפוציטים הם תאי דם לבנים המסייעים בהגנה על הגוף מפני מחלות, ואחראים על התגובה החיסונית של הגוף לגורמים מזיקים.

כאשר הגוף יכול להגדיל את מספר הלימפוציטים זה טוב נגד מחלות שאנו מקבלים לעיתים קרובות כמו הצטננות, חום או שפעת. לדברי מומחים, די בעיסוי אחד בלבד כדי לייצר שינויים משמעותיים בכמות ההורמונים החיסוניים הדרושים לגוף.

מערכת הלימפה חשובה לא פחות מזרימת הדם בגוף. זו המערכת שעוזרת לאזן ולהגן על הגוף מפני זיהום, היא כמו ניקוז שעוזר לאסוף פסולת בגוף.

בעוד שלדם יש את הלב לשאוב לנוע לאורך כל הגוף, למערכת הלימפה אין "משאבה" כזו לנוע. זה יכול לנוע בגוף רק בזמן שאתה נושם ומכווץ שרירים. לכן, כאשר אתה חי אורח חיים בישיבה, נוזלי הלימפה מצטברים וגורמים לדלקת. מצבי העיסוי של כסא העיסוי עוזרים למערכת הלימפה לנוע טוב יותר בגוף כדי לעזור להילחם בדלקות ובמחלות. קנה כסא עיסוי יוקרתי ב

שימוש בכורסת עיסוי הוכח כיעיל בהפחתת מחלות כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, כאבי צוואר/כתף/גב... מחקרים מראים שטיפול בעיסוי מפחית את רמות הלחץ. של קליפת המוח ומעלה את הסרוטונין בממוצע ב-28%.
את היתרון הבריאותי המיוחד הזה ניתן להשיג מכסאות העיסוי Zero Gravity. על ידי עיסוי אזורי שרירים, זרימת הדם מוגברת, חומצת חלב מופרשת בגוף באופן טבעי ללא צורך במטפל או מעסה מקצועי.

אתה לא רוצה לזוז עם מקל בשנות ה-50 לחייך רק בגלל ההשפעות של ישיבה בתנוחה לא נכונה. כסא עיסוי מגביר את הניידות ומרכך שרירים ספסטיים, מווסת את יישור עמוד השדרה ושומר על איזון הדם בכל אזורי הגוף.

שיפור מצב העקמת ואיזון המבנה הכללי של מערכת השלד הוא אחד מהיתרונות הרבים של כסאות עיסוי שאנשים רבים אוהבים. בשימוש מתמשך, כסא עיסוי יכול לתקן עקמת, עקמת צוואר וכתף. לכן הם כל כך שימושיים והכרחיים בבתים רבים של היום.

האם אי פעם עשיתם ספורט או הרמתם כל כך כבדים שאנחנו לא באמת יכולים לעשות את זה שוב? כאבי שרירים ונוקשות שנמשכים בדרך כלל מספר ימים קשורים רבות לפעילות היומיומית שלך.
מצב הרפיה והאושר לאחר העיסוי עוזר להורדת לחץ הדם. בדומה להשפעות של ריצה או תרגול יוגה יוריד את לחץ הדם ויאט את קצב הלב. כדי לחוות את המצבים המרגיעים האלה, למה אתם מחכים מבלי לצייד את המשפחה שלכם בכיסא מלא עם כל התכונות הנחוצות ביותר?
מחקרים הראו שטיפול בעיסוי מפחית עייפות ומשפר שינה, כולל גברים ונשים, צעירים וזקנים, אפילו חולים, אנשים עם סרטן, מחלות לב או הפרעות נפש.
מחקרים דומים הראו כי איכות השינה השתפרה עם עלייה בקריאות גלים פרטניים בעקבות עיסויים.
האם אי פעם שמתם לב שקל מאוד להירדם בזמן שאתם משתמשים בכורסת עיסוי?

החיים המודרניים מביאים אנשים מדוכאים להיות נפוצים יותר. החדשות הטובות הן ששליטה ושיפור רמות הדיכאון הם גם אחד היתרונות של כסא העיסוי.

טיפול בעיסוי הוכח מזמן כמגביר את הורמוני ה"אושר" כולל סרוטונין, דופמין ואנדורפינים. השקעה בכורסת עיסוי היא כמו יצירת אספקה ​​יומית של הורמוני השמחה הללו.

לא קל לבחור כיסא עיסוי איכותי המתאים לצרכים שלך. כמותג מספר 1 בווייטנאם במשך שנים רבות, כסא העיסוי של Elipsport Sports Group לא רק מוערך בזכות איכותו אלא גם אהוב על המחיר הסביר ביותר שלו. לכיסאות העיסוי של Elipsport Sports Group יש סגמנטים רבים עם הרבה מחירים שונים מפופולרי ועד יוקרתי, המתאימים לכל הלקוחות. הסיבה לכיסאות עיסוי של ELIP יש את המחיר הטוב ביותר בשוק מכיוון שיש מפעל הרכבה בוייטנאם, מה שמפחית את העלות של ייבוא ​​יחידות מונוליטיות כדי לעזור להפחית עלויות.

image alt
מוטי בנטי מה יש לו להגיד -  על שימוש בכורסאות העיסוי 
 אני רוצה להסביר לכם איך זה משפיע על יכולות העיסוי וריפוי של גופכם

כאשר אנחנו חיים את חיים שלנו , הולכים לעבודה ישנים  , הגוף שלנו מייצר דלקות , כל בן אדם חי בתוך דלקת , הכוונה אנחנו סובלים מבעיות של שרירים , מחלות שונות ועם הגיל הגוף שלנו מתקשה לרפא אותם בכוחות עצמו ,  כאבי שרירים מתמשכים , בעיות מפרקים , חולשה , עייפות כל אלה מצברים ויוצרים דלקות בגופנו שגורמות לנו לבעיות שונות , דלקת מפרקים וחוליות שזזות מהמקום , הגוף שלנו עובד כל יום להתגבר על הדלקות השונות בגופנו , בעזרת מנוחה , שינה , ואוכל טוב  , זה עוזר לנו לרפא את הדלקות בגוף אבל שימוש בכורסת עיסוי מזרז את תהליך ההחלמה והריפוי במיידי .
 ואתה תרגיש את ההבדל באורך החיים שלך 

 

עיסוי זה דבר רפואי שיכול לרפא את גופנו ולשפר את האורך החיים , אני משתמש בכורסת עיסוי , וללא כורסת העיסוי אורך החיים שלי יורד למטה , זה נורא פשוט להבנה למה אנחנו יכולים בעזרת עזרה חיצונית לרפא את הגוף , כורסת עיסוי זה רק חפץ בבית והנאה ולשם כיף זה מוצר רפואי המאפשר לך לבצע כמה פעולות חיוניות בגוף , שמתם לב שאנשים שונים כאשר יש להם פצע מסויים עברו תאונה עוברים פיזיותרפיה , טיפול עיסוי העוזר לרפא את הגוף , כורסאות העיסוי יודעות לבצע את אותה פעולה , הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה לבצע טיפול עצמי בעזרת כורסת העיסוי 
מה שקורה זה כאשר אנחנו מבצעים עיסוי בעזרת כורסת עיסוי , הגוף שלנו מקבל כמה דברים שעוזר לנו לרפא במיידי ולתת לגוף הזרמת דם גבוהה תחשבו על זה , עיסוי מזרים לחץ דם גבוהה פי כמה וכמה בגוף זה עוזר לך לרפא את הגוף בעזרת חיצונית כאשר זרימת דם גבוהה מגיע לאזורים עם חוסר זרימת דם זה עוזר להם לקבל חמצן וחומרים מזינים בדם  זה מרפא מיידית את כאבי השרירים , ומאפשר לגוף לתקן את עצמו בצורה מהירה יותר אתה תרגיש הקלה מיידית , הגוף שלך ירפא את עצמו בעזרת זרימת דם זו , מעבר לכך רוב כורסאות העיסוי המתקדמות יודעות לבצע מתיחות אתה תוכל לבצע מתיחות ,  זה יעזור לכם להחזיר את כל החוליות שלך למקום ולאזן את גופך מחדש , אין מה לא להבין כי כורסת עיסוי זה רובוט ששימוש קבוע לא רק יסיר לך דלקות , כאבי פרקים , גם יעזור לך לאזן את רמת הלחץ דם שלך , ולאפשר העלאת תפקוד מערכת החיסונית שלך וזה מוכח בדוק , זה יהיה הדבר הטוב ביותר לאנשים המבצעים ספורט או עובדים קשה כאשר הם מבצעים פעילות ספורטיבית הם קורעים את השרירים , והשרירים צריכים לקבל ריפוי , הגברת לחץ דם בנקודה מאפשר ריפוי לאזור בגוף במיידי , יש לנו בגוף מערכת ניקוז לימפתית , ועיסוי עמוד טוב  בנקודות האלה מאפשר לנו לנקז רעלים בצורה מידית בעזרת עיסוי טוב אני בזבזתי שנים על להבין את הגישה הטובה ביותר לרפא את הגוף ועזרתי להמון אנשים להימנע מדלקות , הארכתי להם את אורך החיים , קיבלתי אלפי מכתבי תודה , שימוש נכון בכורסאות עיסוי שאנחנו מציעים למכירה הוא הדרך הטובה לאריך את אורך החיים שלך , גופך באופן מיידי לאחר קבלת עיסוי משחרר הורמונים שונים הידרופוניים ויאפשרו לך להרגיש הקלה והרגשה טובה יותר זה ישפיע על מצב הרוח שלך לאחר כל עיסוי את תרגיש את ההבדל רק מה שתצטרך לעשות היא להכניס את עצמך לרוטינה של שימוש של לפחות 10-15 דקות של 3-5 פעמים בשבוע
x

#{title}

#{text}

#{price}