כורסת מסאז 4D אוקו עם אפס כוח משיכה & אינפרא אדום רולים חום

נוכחות שאין לטעות בה:

שים את עצמך בידיו של מאסטר - מאסטר שיאצו ידוע, אוקבאיאשי סנסיי מתחיל את הפגישות הטיפוליות שלו במגע יחיד ופשוט. מבלי שהלקוחות אומרים מילה, הוא מבחין ברגשותיהם, מרגיש את נוקשות המוזיקה ומתחיל להחזיר את הגוף להרמוניה. כסא מסאז זה הוא האינטואיציה שמביא אוקבאישי סנסי לסימפוניה של התנועה של אוהו. בהנחייתו, מהנדסי אוקו יצרו תזמורת מגע ללא תחרות שהביאה את כל האדם שלך להרמוניה, משחררת את כוח הריפוי העצמי של הגוף וחידשה את הנפש והשריר.

זרועות חיבוק:

בדומה לידיו של מטפל בעיסוי, 12 תאי אוויר הנשלטים באופן עצמאי אוחזים בעדינות את זרועות הידיים, כפות הידיים וקצות האצבעות. כסא מסאז שלנו עם זרועות בעיצוב חיבוק מציע יותר מ 479,000,000 דפוסי עיסוי לבחירתך. מהאפשרויות הללו, ערכנו עיבודים כוריאוגרפיים המספקים לך את הליטוף המתוק והטיפולי ביותר.

לישת עגל אהליפטית:

תנו למתח להימס כאשר תנועות טק מורכבות מחקות את ידיו של אמן שיאצו, דוחסות בעדינות ולושות את שוקיכם. כסא מסאז זה בעל יכולת עוצמתית ומרגיעה משפר את זרימת הדם, משאיר את השוקיים (וכל גופך) רעננות ומתחדשות.

הלחץ העדין של מפרק:

לחיצת אגודל. ודופק מעגלי - האם ידיים אנושיות אלה מאחוריך? לא, אתה יושב בבדידות מחודשת. כיצד תנועה משולבת זו בנקודות מפתח יכולה להיות כה מדויקת, כה אמיתית, כל כך מיועדת לגופך? האם מסלול מקס עוקב אחר קווי המתאר של הגב שלך? כיצד יודעים שתים עשרה תאי האוויר הקנייניים של חיבוק הנשק כיצד לשחרר עייפות? מכיוון שבכל נקודה של מגע טיפולי ה- M8 משלב הנדסה מודרנית עם אמנות עתיקה של ריפוי יפני בכדי להביא את מגע ידו של מאסטר השיאצו לחיים.

סה"כ חום הגוף:

התמקמו בחיבוק חם, הכולל את הגוף כאשר אזורי חום הנשלטים באופן עצמאי בכפות הרגליים, כפות הידיים, הגב והמושב מספקים נוחות, מרפים את השרירים וממריצים את זרימת הדם.
x

#{title}

#{text}

#{price}