בואו נסתכל על כיסאות העיסוי התלת מימד הטובים ביותר שלנו

היכרות עם כסא מסאז החכם הראשון באמת, Ogawa Smart 3D. הרם את חווית העיסוי שלך עם 5 חידושים חכמים שמעולם לא נראו כסא מסאז, תוכלו ליהנות מהעיסוי הרובוטי ההומניסטי ביותר שיש. באמצעות טאבלט הכסאות, תחסוך פרופילים מותאמים אישית ללא הגבלה כדי לזכור כל אחת מהעדפות העיסוי שלך. תכנות העיסוי הרבגוני ביותר, בהתאמה אישית של עיסוי בקלות, מאפשר לך ליהנות משילובי עיסוי ייחודיים ללא הגבלה. גלילי עיסוי תלת -ממדיים עם ראש כפול מחקים את ידי האדם, בעוד סריקת גוף חכמה מודדת את עקומת עמוד השדרה המדויקת שלך כמו גם את מיקומך הספציפי בכסא לצורך דיוק מדויק. עיסוי מכף רגל ועד ראש, ה- Smart 3D משתמש בפטנט של אוויר מלא Smart Touch מגע כדי לחוש את הלחץ המושלם לנוחות העיסוי האידיאלית שלך, בעוד גלילי רגליים תלת-ממדיים מעסים היטב את סוליותיך.


טכנולוגיית סריקת גוף:


כסא מסאז תלת מימד -ממדי המרבי נותן לך את היכולת להתאים את עומק העיסוי ליותר מ -3 סנטימטרים לחווית כיסא עיסוי רקמות עמוק. עם 6 רמות של עוצמת תלת מימד, שנה את חווית העיסוי שלך מאור לעומק, זה תלוי בך. גלילי 3D כפולים המחקים באופן הדוק את יד האדם הזריזה, מספקים 6 טכניקות עיסוי שונות וכוללות גם 6 טכניקות מיוחדות ייחודיות ל- 3D Smart Ogawa כולל מתיחה תאילנדית.


טכנולוגיית רולר חכם תלת מימד:

ה- Smart 3D משתמש בגלילים דמויי האדם שלו כדי לזהות ולשנן את גובה הכתף שלך, כמו גם את עקומת ה- S הייחודית של הגב כדי לספק טכניקות עיסוי מדויקות. הנתונים מסריקת הגוף משמשים את המחשב המיקרו - כִּיסְאוֹת, הממוקד לקבוצות השרירים כדי להבטיח שכל משתמש יקבל חווית עיסוי יסודית.


דחיסת אוויר חכמה חכמה:

טכנולוגיית תאי האוויר SmartSense ™ המוגנת בפטנט משרתת את המטרה הכפולה של הרמה עדינה ומיקום מחדש של גופך לתנועות מתיחה מקיפות ומתן דחיסה בריאה לסיוע במחזור הדם והקלה על מתח השרירים.


תכנות מתקדם:

עם 64 כריות האוויר עם החכם התלת -ממדי, אתה יכול לבחור מתוך 17 תוכניות עיסוי אוטומטיות מעוצבות במגע אחד. כל תוכנית משלבת בחשבון טכניקות עיסוי שונות כגון לישה, שוודית, הקשה, שיאצו, מחיאות כפיים וגלגול. ה- Smart 3D מותאם אישית שוב את חווית העיסוי שלך עם 6 טכניקות עיסוי מורכבות בלעדיות. צור תוכניות מסרים מותאמות אישית משלך ושמור אותן לשימוש בכל עת בקלות. עם אינסוף שילובי עיסוי ופרופילי משתמשים בלתי מוגבלים, יכולות העיסוי הן אינסופיות.


אפס כוח הכבידה:

עמדת אפס הכבידה מוכחת כיעילה ומשמשת את Nasa, והפכה למאפיין עיקרי בכיסאות עיסוי. בעזרת Zero Gravity Recline, ה- Ogawa Smart 3D מרים את הברכיים מעל ללבך במהלך העיסוי שלך. עמדה זו מורידה את כל המשקל של עמוד השדרה שלך, מורידה את לחץ הדם שלך על ידי הפחתת העומס על הלב שלך, גירוי מחזור הדם לגפיים, הגדלת עומק ויעילות העיסוי, כל זאת תוך כדי תחושת אור כמו אוויר.

מערכת בידור :

מצויד בצליל איכותי ותאימות בלוטות 'תוכל ליהנות ממוזיקה משלך במהלך
כסא מסאז. הגמישות של טאבלט מתפקד במלואו תעניק לך גישה לאינטרנט וגישה ליישומים אחרים שלך בנוסף לאפליקציית Smart Smart Ogawa החכמה שלך. יציאת ה- USB המשולבת מאפשרת טעינה קלה של הטלפון החכם או הטאבלט שלך.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}