יתרונות בריאותיים של כסאות עיסוי מתקדמים

היכן, ספציפית, כיסא עיסוי יכול לספק יתרונות בריאותיים? למרות שזה תלוי במצבו הגופני של האדם, באיזו תדירות השימוש בכסא ובגורמים אחרים, אנשים מדווחים (ובמקרים רבים, מחקרים מאשרים) יתרונות הכוללים:

כאב מופחת. שימוש קבוע בכסא עיסוי יכול לסייע בהפחתת הכאבים באזורים רבים בגוף. אחד שבו העיסוי יעיל במיוחד הוא הגב התחתון. כאשר השרירים שהתעצמו מדי מסיבות שונות מתחילים להירגע, כאבי הגב התחתון נוטים לרדת. למעשה, עבור אנשים רבים עיסוי עשוי להיות יעיל יותר בהפחתת כאבי גב תחתון מאשר אמצעים כמו דיקור או תרופות. למרות שאתה צריך לעקוב אחר הוראות הרופא שלך, כמובן שמפגשי כסאות עיסוי עשויים להוות תוספת חשובה לתוכנית הטיפול שלך.
פחות כאבי ראש. כאבי ראש בכלל ומיגרנות בפרט יכולים להיות מרכיב של מתח שרירים. על ידי הפחתה או ביטול של המתח השרירי הזה, כסאות העיסוי הטובים ביותר עשויים לעזור להפחית את התדירות והעוצמה של כאבי הראש.
התאוששות מהירה יותר של האימון. כאשר אתה מתאמן במרץ, השרירים שלך מייצרים חומצת חלב. תוצר לוואי זה של אימון תורם לעייפות וכאבי שרירים. בהדרגה הגוף שלך מעבד חומצת חלב ומסיר אותה משריריך. כפי שיעידו מאמנים אתלטים וספורטאים כאחד, שימוש קבוע בכסא עיסוי מתקדם יכול לסייע לגופך לחסל חומצת חלב ולעזור לך להתאושש מהאימונים באופן מלא ומהיר יותר.
הורדת לחץ דם וקצב לב. המתח בלוחות הזמנים הקדחתניים שלנו מתבטא לעתים קרובות כמתח שרירים באזורים רבים בגוף, בעיקר הצוואר והכתפיים. מתח זה יכול לאחר מכן להעצים את התגובה של מה שמכונה מערכת העצבים הסימפתטית (SNS), להעלות את לחץ הדם ואת קצב הלב שלך. לחץ דם גבוה (המכונה גם יתר לחץ דם) מגביר את הסיכון למצבים רבים, כולל מחלות לב, שבץ ופגיעה באיברים כמו הכליות. כסא עיסוי גוף מלא מייצר נקודת נגד מועילה ובריאה מאוד ללחץ היומיומי. זה מעורר את מערכת העצבים הפאראסימפתטית שלך (PNS), שקיימת כדי למתן את ההשפעות של ה- SNS. במילים אחרות, כסאות העיסוי הטובים ביותר עוזרים להחזיר את הגוף לאיזון ותורמים ללחץ דם ולרמות קצב הלב בריאים יותר.
שיפור תפקוד מערכת החיסון. כאשר הגוף שלך לחוץ, המערכת החיסונית שלך עלולה להיות מדוכאת, מה שהופך אותך לפגיע יותר למחלות. על ידי עזרה להירגע, עיסוי מעצים את המערכת החיסונית שלך לפעול ביעילות רבה יותר. כך שבעוד העיסוי עצמו אינו מונע מחלות, הוא יכול לעזור ליצור את התנאים שבהם הגוף שלך יכול להגן על עצמו טוב יותר.
רמות קורטיזול נמוכות יותר. קורטיזול הוא הורמון הידוע כמעורר את תגובת "הלחימה או הבריחה" של הגוף למשבר. למרות שזה משחק הכרחי וחשוב במצבים מסוימים, רמות גבוהות של קורטיזול מתמשכות עלולות לגרום למספר בעיות בגוף. עיסוי יכול לעזור להוריד את רמות הקורטיזול ולהפחית את "תגובת הלחץ" של הגוף.
מעבר לגוף: כסאות עיסוי ובריאותך הרגשית
ההבנה שלנו כיצד המוח משפיע על הגוף ולהיפך ממשיכה להתרחב. כיום אנו יודעים שלמצבים נפשיים ורגשיים רבים יש מרכיב פיזיולוגי גם כן. לדוגמה, בעוד שהמנגנון המדויק עדיין אינו מובן, ישנן הוכחות הולכות וגוברות שרמות גבוהות של קורטיזול יכולות לתרום למצבים פסיכיאטריים. על ידי סיוע בהפחתת המתח והחזרת הגוף לאיזון, עיסוי עשוי להפחית שינויים במצב הרוח כמו גם את תסמיני החרדה והדיכאון.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}