אם חיפשתם לקנות כורסת עיסוי  אתם במקום הנכון 
מבצע ענק
אזל המלאי
מבצע ענק
אזל המלאי

4,990.00

7,690.00
מבצע ענק !

5,499.00

11,900.00
!
מבצע ענק

5,499.00

11,900.00
מבצע ענק!
מבצע ענק!
דגם 2023

9,900.00

18,900.00
מחיר מובטח
5D

17,499.00

19,900.00
דגם 2023

22,970.00

28,500.00
המתקדם ביותר

22,970.00

28,500.00
מבצע נובמבר

4,997.00

7,779.00

5,890.00

12,880.00
5D
NEW MODEL

10,900.00

12,900.00
מחיר מובטח
5D
אזל המלאי

10,900.00

19,900.00
מבצע ענק
אזל המלאי
מבצע ענק

9,590.00

13,900.00
מוצר פרימיום
אזל המלאי

9,800.00

14,400.00
מחיר מיוחד

6,390.00

14,990.00
נמכר מתצוגה

4,999.00

12,600.00
מבצע ענק
אזל המלאי

4,990.00

11,700.00
מבצע ענק !
מבצע ענק
מבצע ענק
מבצע ענק

4,900.00

5,600.00
מה לבדוק כאשר קונים כורסת עיסוי 

כסאות עיסוי נמוכים בדרך כלל מציעים מעט יותר מאשר עיסוי פשוט של רטט וגלגול. מצד שני, כסאות עיסוי יוקרתיים מציעים מגוון רחב של תכונות שיעזרו לך להרגיש בנוח. תכונות אלה כוללות לעתים קרובות, אך בהחלט אינן מוגבלות ל:

  t
 • 1 .תפריט הכל כלול של פונקציות מתוכנתות מראש
 • t
 • 3D (בסיסי), 4D (מתכוונן) ו-5D (משתנה) עוצמת רולר
 • t
 •  
 • t
 • 2.טיפול בחום
 • t
 • 3.לִישָׁה
 • t
 • 4.רפלקסולוגיה
 • t
 • 5.גִלגוּל
 • t
 • 6.שיאצו
 • t
 • 7.טיפול בקול
 • t
 • 8.עיצוב חוסך מקום
 • t
 • 10.הַקָשָׁה
 • t
 • 11רֶטֶט
 • t
 • 13.אפס כבידה וטיפול בהיפוך

כורסת עיסוי  פרימיום, אפילו עם הפונקציות הסטנדרטיות ביותר, יכול לעלות בין5-10 אלף  כאשר רוב הדגמים יושבים איפשהו בין 6-15 אל, . הרבה גורמים יקבעו את העלות, כולל מספר הפונקציות, טכנולוגיה, התאמה אישית וריפוד, אבל כלל אצבע טוב הוא לעבור ליד כיסאות שעולים פחות מ 6000 אלף במחיר מלא.

הדבר הכי חשוב לזכור לגבי עלות הוא שכורסת עיסוי הרבה יותר חסכונית מביקורים רגילים אצל מעסה, שלא לדבר על זה יותר נוח. שימוש קבוע בכיסא עיסוי, אם נהנה ממנו כמו שצריך, יכול גם לגרום ליתרונות בריאותיים ארוכי טווח שקשה לשים עליהם תג מחיר.

 

בנוסף להצעת סגנונות עיסוי שונים, כל כסאות העיסוי היוקרתיים יכולים לכוון לאזורים מלבד הגב שלך. כסאות רבים לעיסוי גוף מלא מציעים פונקציית עיסוי רגליים וכפות רגליים, וכמה כיסאות יכולים אפילו לכוון את הזרועות והידיים. אפשרויות עיסוי ממוקדות אלו מועברות בדרך כלל באמצעות כריות אוויר, ראשי עיסוי או גלילים הפרוסים בכל הכיסא. כסאות עיסוי מתקדמים יכולים להכיל גם ראש עיסוי דמוי אגודל כדי לחקות את היתרונות הטיפוליים של טיול לעיסוי.

כאשר אתה מחליט לעשות את הצעד ולקנות את כורסת העיסוי של חלומותיך, הקפד לקחת בחשבון את מגוון הגלילים. זה מצוין על ידי סוג המסלול איתו מגיע כסא העיסוי.

מסלול L: מסלול רולר הנמשך מהצוואר לשרירי העכוז ומותאם לצורת ה"S" הטבעית של עמוד השדרה. מסלולי L הם בדרך כלל באורך 47-52 אינץ'.

מסלול S: מסלול גליל הנמשך מהצוואר דרך אזור המותני התחתון ותואם את צורת ה"S" הטבעית של עמוד השדרה. ככזה, מסלולי S קצרים מעט יותר ממסלולי L (בערך 30"–32"), אך מאפשרים מתיחה של עמוד השדרה וגמישות פיתול.

J-track: נקרא גם Flex Track, ה-J-track משלב את טווח ה-L-track עם יכולות המתיחה של ה-S-track.

כסאות עיסוי מסוימים ניתנים להתאמה כדי להתאים למגוון של גבהים, וחלקם כוללים רוחב גלילה מתכוונן.

כריות אוויר לעיסוי מציעות הקלה עוצמתית ממתח ונוקשות על ידי שאיבת אוויר בלחץ לתוך שקיות קטנות הממוקמות בחלק האחורי, ברגליים או בצידי כיסא העיסוי שלך. כריות האוויר, כשהן מנפחות, לוחצות את השרירים שלך, מה שעוזר להמריץ את זרימת הדם ומספק הקלה בכאב. זה מספק תחושה וסגנון עיסוי שונים ממערכת הגליל.

אם אתה תוהה האם פונקציית כרית האוויר מתאימה לך, חפש כיסא עיסוי המספק גם כרית אוויר וגם עיסויים מתגלגלים בו זמנית. בשילוב, השניים יכולים ליצור את עיסוי הגוף המלא המתקדם ביותר הקיים בכיסא.

רוב כורסאות העיסוי המתקדמים מגיעים עם אפשרות למושב עיסוי ו/או גב מחומם. באמצעות הפעלת חום אינפרא אדום, העיסוי שלך הופך ליעיל משמעותית על ידי הרפיית השרירים, שיפור זרימת הדם ושחרור רעלים. משתמשים בכיסאות עיסוי עם דלקת פרקים, דלקת, נוקשות מפרקים או שרירים או כאבים ברקמות עמוקות מגלים שטיפול בחום מקל על כאב ואי נוחות ומרפה את השרירים שלהם מספיק כדי שהגלילים יוכלו לחדור דרך מתח.

טיפול בחום מרוכז לרוב במושב או בגב התחתון, אך חלק מכסאות העיסוי מגיעים עם חום גוף מלא, מתחיל בכפות הרגליים ומגיע עד למשענת הראש.

חוזק העיסוי הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל כורסת עיסוי. חוזק זה תלוי במספר המנועים בתוך הכיסא; מספר גבוה יותר של מנועים מצביע על רמה גבוהה יותר של כוח. עם הזמן, הגוף שלך יתרגל לעוצמת כורסת העיסוי שלך, כך שככל שעומדות לרשותך יותר אפשרויות כוח, כך תפיק יותר שימוש בכורסת העיסוי שלך בטווח הארוך.

כמו כן, ניתן לבחור כסא עיסוי בהתאם ליכולות מערכת הגלילה שלו:

עיסוי תלת מימדי: נמצא בכיסאות העיסוי המוקדמים ביותר (והבסיסיים ביותר), טכנולוגיית דו מימד פירושה שהגלילים עובדים על צירי X ו-Y: הם יכולים לנוע למעלה, למטה, שמאלה או ימינה.

עיסוי ארבעהמימדים: עיסוי תלת מימד מאפשר להתאים את עוצמת הגלילים, כך שתוכל לקבל עיסוי אישי יותר. אלה עובדים על צירים X, Y ו-Z (אלכסוניים).

עיסוי 5D: המגוון המקיף של טכנולוגיית עיסוי 5D משופר עם עוצמת רולר משתנה, המציע טווח הגעה עמוק יותר שיכול להועיל במיוחד לאנשים עם בעיות גב וכתפיים.

כסאות עיסוי רבים מגיעים עם ריפוד נשלף, המאפשר לך להתאים אישית את חוזק העיסוי שלך.

לרוב כסאות העיסוי יש בין שלוש ל-30 אפשרויות עיסוי מתוכנתות מראש. אלה מספקים עיסוי ייחודי ומתוזמן המכוון לאזורים ספציפיים בגוף, והם מצוינים בסוף יום ארוך כאשר הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להתעסק עם כפתורים. לכסאות העיסוי המתקדמים יותר יש בדרך כלל טכנולוגיית סריקת גוף, הבודקת את התגובות של אזורים שונים בגופכם ומתאימה עיסוי בהתאם.

ככל שלכיסא עיסוי יש יותר תוכניות אוטומטיות, חווית העיסוי שלך תהיה פחות חוזרת על עצמה, במיוחד אם ניתן לשלב את התוכניות או להתאים אותן. שפע של אפשרויות מבטיח שאין שני עיסויים זהים!

image alt

דגם 4D ברלין פס תאורה מואר

image alt

רגליים זזות למעלה למטה

image alt

כולל שלט חכם

image alt

מסילה חכמה ארוכה

כורסת עיסוי 

  חיפשת לקנות כורסת מסאז זה הפתרון המושלם שלך להיפטר מבעיות הגב וכאבי הגוף שמצטברים לנו בגוף אתה יכול להבין כי אתה עושה את הצעד הנכון חנות ברנדן תתן לי את האפשרות לרכוש  כורסת עיסוי במחיר הטוב שתוכל למצוא בישראל אחת היתרונות הגדולים שאתה עושה זה הריפוי התמידי של הגוף שלך הוא יקבל הזרמת דם גבוהה ועיסוי שאפשרו לך לנהל חיים טובים יותר , לבצע הזרמת דם , ועיסוי זמין בכל צורך , השימוש הממושך  בכורסאות מסאג גורם לגופך ולבצע פעולות של חילוף חומרים מהיר , ריפוי של השרירים , הזרמת דם לכל האברים שלך , זה מוצר מעולה ומומלץ על ידי רופאים שימוש  בכורסת מסאג כמה פעמים בשבוע הולך לשנות את החיים שלך , אנחנו בחברת ברנדן מאמינים כי  כיסא מסאז הוא הפתרון המושלם ביותר לכל בית , אנחנו מציעים את המגוון הטוב בישראל בשיווק ישיר מעכשיו תוכל לקנות כסא מסאג במחירים הטובים ביותר ואפילו להגיע לאולם התצוגה שלנו ולבחון את כל כורסאות העיסוי אנו גם מציעים מכירה גדולה של  כורסאות עיסוי עודפים
כורסת עיסוי  זה הבחירה המעולה שלך 
אנחנו ממליצים לכל לקוח שקונה כורסת עיסוי לדעת את ההבדלים בין הכורסאות , אנחנו מחזיקים במבחר גדול של כורסאות עיסוי במלאי מכל הדגמים ונוכל להתאים את הדגמים לפי התקציב שלך , כורסת עיסוי תאפשר לך להנות מעיסוי תמידי זה מצויין 
מהו מיפוי בכורסת עיסוי
בכל כורסת עיסוי יש מנגנון שמסוגל לבצע את העיסוי בדגמים מעל 3D קיים את האפשרות לסריקה חכמה של המנגנון , כאשר הדלקתם את כורסת העיסוי , המנגנון מתחיל לרוץ על הגוף , המנגנון סורק את מידות המשתמש שיושב על כורסת העיסוי ויודע בדיוק את טווח התנועה שלו ברוחב ובגובה זה מאפשר דיוק טוב יותר וכאשר מתבצע העיסוי כורסת העיסוי יודעת בדיוק איפה לגעת וזה מרגיש טוב יותר יכול להבטיח לכם שהיא תעשה עיסוי מעולה מבלי לגעת בעצמות שלך, עוד דבר מאוד חשוב שצריך לבדוק בכורסת לפני קנית כורסת עיסוי זה הבקרה שיש בשלט והפיצרים שתוכל למצוא המון כורסאות העיסוי עם בקרה פשוטה וזה לא נוח לנו לעשות עיסוי עם בקרה לא מתקדמם כי לא נוכל לשלוט בעיסוי בצורה טובה במידה ולא נאהב משהו בכורסא לכן חישבו המון פעמים לפני שאתם הולכים וקונים סתם כורסת עיסוי אתם מוזמנים לדבר עם אנשי שירות הלקוחות שלנו כל דגם ודגם הם לומדים אותו וכמובן יוכלו להתאים לכם את המוצר המבוקש  אתם תוכלו להיעזר בהם תוכלו להשאיר טלפון בטופס היצירת קשר שלנו ואנחנו נמצא לכם כורסת עיסוי חלומית במחיר הטוב ביותר שתוכלו להשיג .
השאר את הפרטים שלך
קבל הצעה מיוחדת לרכישת כורסת עיסוי 
x

#{title}

#{text}

#{price}