כורסת מסאז 4D קיוטה יוסי תיאור מלא

קיוטה יוסי 4D כורסת מסאז נראה טוב כמו שזה מרגיש. מהאיכות המעולה שלו ועד לשלט הקל לשימוש, אתה מקבל כורסת מסאז הניתן להתאמה אישית עבורך. מושלם להירגע מיום ארוך בעבודה, להקל על כאבים כרוניים או להתכונן לאימון אינטנסיבי. עיסוי הגב בתלת מימד עובד לאורך אורך עמוד השדרה שלך מהצוואר ועד לגלוטס, בעוד הגליל המשולש, רפלקסולוגיה יחידה, כף הרגל כורסת מסאז -50 תאי אוויר המונעים מ -26 כריות אוויר, כוריאוגרף של חווית עיסוי בכל הגוף. להצעיר ולשחזר את גופך בנוחות הבית.

קיוטה פועלת כל הזמן כדי להגיע לשיא המותרות והרגיעה, וה- קיוטה יוסי 4D משקף את המאמצים המושלמים.
 
טכנולוגיית עיסוי
אלה הם המרכיבים החיוניים ביותר המשפיעים על סוג העיסוי ועוצמתו:

מעקה עיסוי
ישנן שלוש וריאציות שונות:

1. מסילה קבועה

בדרך כלל נמצא על כורסאות זולות יותר, זוהי מסגרת מלבנית פשוטה שאליה מותקנים ראשי עיסוי נייחים. מכיוון שהראשים אינם זזים הם לעיתים אינם נותנים חווית עיסוי נהדרת.

בעיקרון, הראשים פשוט רוטטים במקומם, זה יכול לגרום לעיסוי הגון, אך לא יוצא דופן.

שימו לב שבמקרים מסוימים משתמשים במסילה קבועה בשילוב גלגלים נעים, אך במקרים אלה הגלילים מוגבלים לנוע לאורך ציר X ו- Y בלבד. המסלול אינו עוקב אחר עקומת עמוד השדרה של גופך, מה שאומר שהעיסוי שנוצר הוא באיכות ירודה מעט בהשוואה לדגמים היקרים יותר.

2. מעקה S

שלא כמו המעקה הקבוע, מסילת ה- S מעוצבת בהתאם לעקומת עמוד השדרה שלך. הגלילים המותקנים עליו עוברים מהצוואר ועד לעצם הזנב ויכולים לספק חווית עיסוי מעולה בעקביות.

3. מסילה L או מסילה היברידית

הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום כורסת מסאז נקראת L-rail או Hybrid-rail, היא הגרסה החדשה של S-rail אך כוללת הרחבה הנכנסת מתחת למושב, ומאפשרת לגלגלי העיסוי להגיע מהצוואר עד לצוואר ישבן ולחלק האחורי של ירכיך.

מערך גלילים
גלילים הם האמצעים שבהם ניתן כורסת מסאז. הסטנדרט הנוכחי בתעשייה הוא שימוש בגלילים מרובעים, אם כי כאמצעי לחיסכון בעלויות, חלק מהכיסאות משתמשים בגלגלים תלת -ממדיים או כפולים. ישנם כרגע כמה דגמים שמשתמשים במערך של שישה רולים, אך זה נדיר יחסית בשלב זה.
x

#{title}

#{text}

#{price}