מהו כורסת מסאז תלת מימד?

טכנולוגיית עיסוי תלת מימד היא חידוש חדש המופיע בהרבה כורסת מסאז! טכנולוגיית העיסוי התלת מימדי היא סוג חדש של גלילה המאפשרת לראשי הגלילים לבצבץ מהמסלול ומאמץ להביא את כסא הודעות למקומות שבדרך כלל מוזנחים על ידי הכיסא הממוצע שלך. מכיוון שהם יכולים לבלוט מהמסלול, הדבר מאפשר גם לראשי הגלגלים לעסות עמוק יותר לתוך השרירים.


תכונה מדהימה שמציעה טכנולוגיית 3D היא התאמה אישית. אתה יכול לשלוט כמה רחוק הגלילים ממסלול השרירים. במערכת דו -ממדית, הגליל יכול לנסוע למעלה ולמטה כורסת מסאז ולהתאים לרוחב. תלת מימד כסא עיסוי גלילים, לעומת זאת, יכולים לעשות כל מה שגלגלת הדו מימד יכולה לעשות, אבל היא גם יכולה לנסוע פנימה והחוצה ומעניקה לה מימד נוסף.
 
 

מי באמת צריך כורסת עיסוי? 

על אף העובדה שהרבה גורמים רפואיים ממליצים על כורסת עיסוי למטופלים, לא מדובר בתחליף לטיפול רפואי. אם אתם סובלים מכאבים מכל סיבה שהיא כורסת עיסוי בהחלט יכולה להקל ולעשות טוב, יחד עם זאת הסיבה העיקרית לקניית כורסת מסאז’ היא פינוק ותו לא.

אבל פינוק היא לא מילה גסה אלא להפך. אנחנו חיים במירוץ יום יומי, לכן חשוב שנדאג לבריאות המנטלית והפיזית שלנו ולא נזניח את הגוף שלנו. יש גם הרבה בעלי עסקים שרוכשים כורסת מסאז למשרד כדי לפנק את העובדים, הרי עובד מרוצה זה עובד טוב.

אז האם זה שווה את זה? 

חוות הדעת הכוללת על כורסת מסאז היא שאין תחליף למגע אנושי, אך ברגע שהתקציב עולה מרף אלפי השקלים הבודדים, התגובות חיוביות הרבה יותר. משתמשים מעידים כי הם חווים עונג עילאי ונוחות שאין כמוה, כך שבסופו של יום לא משנה איפה תקנו, ככל שתשקיעו יותר תקבלו יותר.

יותר פיטצ’רים, יותר אפשרויות, יותר טיפולים, יותר דיוק בכל מגע וכמובן יותר נוחות.

טיפ חשוב לפני שקונים כורסת מסאז’

למרות העובדה שהיום הכל זמין אונליין ואתם יכולים להזמין כורסת עיסוי עד הבית בכמה קליקים, כורסא כדאי להרגיש. לא מדובר בהוצאה קטנה ולכן אני ממליצה לכם ללכת פיזית לחנות, לשבת על הכורסא ולהרגיש אותה, להכיר את הממשק, לנסות את הדגמים השונים ולהבין מה הכי טוב בשבילכם.

זכרו שמדובר במוצר שאמור להישאר אתכם לפחות לעשר השנים הקרובות, הכורסא הזו תהיה מקום המפלט שלכם אחרי יום מתיש, התרפיה שלכם, הפינוק שלכם והפינה שלכם, אז חשוב שתבחרו נכון.

x

#{title}

#{text}

#{price}