כורסת מסאז התלת מימדי של Kyota Kenko

תיאור כורסת מסאז:


מעוצב עם עיסוי יומיומי בראש, ה- Kyota Kenko 3D כורסת מסאז מכניס את ההקלה של מעסה אישי לבית שלך. כדי להפחית מתח, חרדה וכאבי שרירים, ה- M673 Kenko משתמש ב -22 תאי אוויר הממוקמים אסטרטגית כדי לדמות ידיים של בני אדם ולהעניק לך חווית עיסוי בכל הגוף. למה לנסוע לספא יקר, עם טכנולוגיה חוסכת מקום קדימה מקום זה כורסת מסאז סנטימטרים ספורים בלבד מהקיר ועדיין תוכל להישען למצב כובד אפס, כאשר הרגליים מורמות מעל ליבך. קנקו M673, שעוצב בצורה מדויקת, מכניס עיסוי טיפולי לביתך


למה אתה רוצה כורסת מסאז?

התשובות שלך לשתי השאלות הללו ינחו אותך בתהליך הבחירה, לאחר שתענה עליהן בחירת כורסת מסאז תהיה פשוטה הרבה יותר, אך התשובה לשאלות הנ"ל עשויה להיות מסובכת יותר משנדמה לך.


מה התקציב שלך?

שאלה זו פשוטה יחסית, אתה יודע בדיוק איזה סכום תרצה להוציא על רכישת כסא עיסוי. על מנת לבצע סדר ראשוני של דברים, חילקנו את הכורסאות באופן כללי לפי המחירים שלהן, כך שתוכל להבין את ההבדל ביניהן:


5,000 שקל ומטה - כורסאות מסוג זה זולות יחסית, אך הן מכילות פחות תכונות ולכן הן זולות יותר. במקרים מסוימים כורסאות עיסוי בטווח מחירים זה משתמשות בטכנולוגיות מיושנות (אם כי בדרך כלל הן מיושמות היטב), במקרים אחרים, המסר רחב יותר ופחות ממוקד. באזורים מסוימים של הגוף.

5,000-10,000 ₪ - טווח מחירים רחב זה מכיל את הרוב המכריע של כסאות העיסוי הקיימים כיום בשוק. באלה כורסת מסאז, אתה יכול למצוא מגוון אפשרויות, החל מכסאות עיסוי כלליים ועד כסאות המתמקדים במתן צרכים ספציפיים.

10,000 ₪ או יותר - מדובר בכורסאות פרימיום המכילות יותר תכונות ויישומים טובים יותר. הכורסאות בטווח מחירים זה עושות כמעט הכל וכוללות שפע של תכונות שהופכות אותן


לנוחות במיוחד לשימוש.

למרות שכמות התכונות בגרסאות הזולות יותר מוגבלת, ישנם דגמים מצוינים בכל טווח מחירים כך שתוכלו למצוא כורסה שתתאים לכם בכל טווח מחירים.
x

#{title}

#{text}

#{price}