קיוטה יוסי 4D כורסת מסאז

קיוטו יוסי 4D כורסת מסאז נראה טוב כמו שזה מרגיש. מהאיכות המעולה שלו ועד לשלט הקל לשימוש, אתה מקבל כיסא עיסוי הניתן להתאמה אישית עבורך.

תיאור כיסא מלא:

קיוטו יוסי 4D כורסת מסאז נראה טוב כמו שזה מרגיש. מהאיכות המעולה שלו ועד לשלט הקל לשימוש, אתה מקבל כיסא עיסוי הניתן להתאמה אישית עבורך. מושלם להירגע מיום ארוך בעבודה, להקל על כאבים כרוניים או להתכונן לאימון אינטנסיבי. עיסוי הגב בתלת מימד עובד לאורך אורך עמוד השדרה שלך מהצוואר שלך אל תוך גלוטות, בעוד הגליל המשולש, רפלקסולוגיה טוטאלית, עיסוי כף רגל ו -50 תאי אוויר המונעים מ -26 כריות אוויר, כוריאוגרף גוף מלא כורסת מסאז ניסיון. להצעיר ולשחזר את גופך בנוחות הבית.

קיוטה פועלת כל הזמן כדי להגיע לשיא המותרות והרגיעה, וה- 4D משקף את המאמצים המושלמים.

למה אתה רוצה כסא עיסוי?
השאלה השנייה קצת יותר מסובכת, אך למרבה המזל, יצרניות הכורסאות מקלות עלינו מעט. ישנם שני סוגים עיקריים של כסאות עיסוי: טיפולית ותחביב.

רְפוּאִי
כורסה טיפולית נועדה לענות על צרכים רפואיים או כירופרקטיקה ספציפיים. המציאות העגומה היא ש -8 מתוך 10 אנשים יסבלו בשלב כלשהו בחייהם מכאבי גב עזים.

בעוד שהקלה על כאבי גב היא הסיבה השכיחה ביותר לכך שאנשים שוקלים לרכוש כסא עיסוי טיפולי, הוא בהחלט יכול לשמש גם לטיפול במצבים בריאותיים אחרים, הכוללים כאבי צוואר וכתפיים, כאבי רגליים, לחץ דם גבוה ומצבים הקשורים למתח.

בהתבסס על הצרכים הספציפיים שלך, ערכת התכונות המתאימה ביותר עבורך תשתנה.

תַחבִּיב
כסאות תחביב הם כלליים יותר באופיים. לרוב יש להם מספר תכונות טיפוליות, אך נוטים לשים פחות או יותר דגש על נוחות כמו תמיכה במוזיקה, חריצי זיכרון המאפשרים לך לתכנת ולשמור את הגדרות העיסוי המועדפות עליך, נורות LED וכדומה.

כמובן שיש חפיפה ניכרת בפונקציות בין הדגמים, ורק בגלל שהצרכים העיקריים שלך הם טיפוליים, זה לא אומר שלא תרצה גם תכונות נוחות מסוימות, אבל נגיע לזה בפרק הבא.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}