תכונות כיסא עיסוי אינפיניטי ריאז '

מסילת L 49:

מסלול L של 49 אינפיניטי של אינפיניטי דוחף את גלילי המרובע של הכסא מכף רגל ועד ירכיים, ומבטיח שתקבל איכות ספא ​​מקיפה כורסת מסאז.

טכנולוגיית עיסוי תלת מימד:

טכנולוגיית התלת -ממד של ה- אינסוף ריאז ' X3 מאפשרת למשתמשים להתאים את הרוחב, האורך והעומק (העוצמה) של הגלילים למסר מותאם אישית יותר.

טכנולוגיית נדנדה:

ה- אינסוף ריאז ' X3 מתנדנד הלוך ושוב בתנועה המבוססת על מטרונום כדי לספק את תחושת כיסא הנדנדה הקלאסי להרפיה מרגיעה.

מנגנון ארבעה גלגלים:

ה- אינסוף ריאז ' X3 מספק לחץ כורסת מסאז משיכות עם ארבעה גלילי היי-טק שמלשים את המתח השרירי באופן שיטתי.

אפס כבידה :

מיקום אפס כוח הכבידה מעלה את הברכיים מעל הלב שלך, מה שמאפשר לעמוד השדרה להתכווץ, מספק תחושת חוסר משקל וממקסם את ההשפעות של גלילי העיסוי.

תיקון עמוד השדרה ופיתול המותניים:

תכונת תיקון עמוד השדרה משתמשת בטכניקות מתיחה עוצמתיות להארכה ולדחיסת עמוד השדרה על מנת להקל על כאבי גב. כחלופה, ה- אינסוף ריאז ' X3 מספק גם פיתול מותניים, המהווה אופציה קלה יותר להקלה על כאבי גב.

רפלקסולוגיה:

גלגלות כפות הרגליים של אינסוף ריאז ' X3, המשכפלות את טכניקות האגודל והאצבע של הרפלקסולוגיה, מטפלות בנקודות לחץ חיוניות בכפות הרגליים המקושרות לאזורים אחרים בגוף.

חום מותני:

מודולי חימום הממוקמים בחלק האחורי של ה-. כורסת מסאז לספק תחושה מרגיעה ושחרר את השרירים כדי להכין את גופך טוב יותר לעיסוי.

טכנולוגיית בלוטות ':

רמקולים סוחפים הממוקמים במשענת הראש מתחברים למכשירי Apple או אנדרואיד באמצעות Bluetooth, ומאפשרים לך ליהנות ממוזיקה, מדיטציות מודרכות, נופי סביבה וכל צורה אחרת של אודיו כדי לשפר את החוויה המנטאלית שלך כורסת מסאז.

פונקציונליות אפליקציות אפל ואנדרואיד:

הפעל את ה- אינסוף ריאז ' X3 ישירות ממכשיר ה- Apple או ה- Android שלך עם הפונקציונליות המבוססת על אפליקציות.

סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת הגוף מבטיחה כי כורסת מסאז גלילים פוגעים בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלך על ידי התאמת מיקום הגלילים והתאמתם לגופך.

טיפול בדחיסת אוויר:

ל- אינסוף ריאז ' X3 יש כריות אוויר הממוקמות בכל רחבי כורסת מסאז שמתנפחים ומתנפחים על מנת לספק תחושה על השרירים שמרגישים כמו ידיים אנושיות אמיתיות.
x

#{title}

#{text}

#{price}