היתרונות של כורסאות מסאג במקום העבודה​

כורסת כסאות עיסוי היא יקרה. אבל, אחד או יותר במשרדים שלך היא ההשקעה המושלמת במורל ורווחת העובד.


למה אתה שואל?

היתרונות של כורסאות מסאג נחקרים ונלמדים רבות, ובמאמר זה נעבור על החשובים ביותר.הנה מה שתפספס אם לא יהיה לך כורסאות מסאג במקום העבודה שלך:

להירגע ולהירגע
לרוב 
כורסאות מסאג הגוף האיכותיים יש כוח להרגיע אנשים ולמזער מתח עד 85%.

אז הכי טוב יהיה לך מה להוריד את המתח. לדברי פיזיותרפיסט "אתה צריך משהו כדי להרגיש בנוח בשעות העבודה שלך כורסאות מסאג נהדרים לזה"

הטבות לשיכוך כאבים
בכל חברה עובדים לפחות כמה עובדים (אם לא כולם) שעובדים בישיבה. הדבר גורם למתח רב בגב ובצוואר, ואם לא יעריכו אותו כראוי עלול לגרום לבעיות גב חמורות.

כאשר העובדים חשים בכאבי גב, הם גם מסיחים את דעתם מהעבודה, כך שבדרך מסוימת, 
כורסאות מסאג יעזור למזער את הלחץ והחרדה והגרום לעובדים להישאר חדים וממוקדים.

שיפור פרודוקטיביות העובדים
על פי מה שאמרנו קודם לכן, כל הנוכחות של כיסא נדנדה ועיסוי שימושי שלה עשויים לסייע לעובדים להישאר ממוקדים וללא כאבים.

בנוסף לכך, 
כורסאות מסאג הטוב ביותר יעלה את המורל של העובדים. כך הם יהיו ממוקדים יותר. בעצם, על ידי השקעה בכסא כזה כעת, אתה משקיע בפריון עתידי וביצועים גבוהים יותר של העובדים שלך.
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
לחץ דם נמוך
כורסאות מסאג גוף איכותי יכול גם להסיר מתח שרירים שגורם ללחץ דם גבוה ולדופק. יתר לחץ דם יכול להיות גורם לבעיות בריאות רבות המתרחשות מאוחר יותר - מחלות לב, פגיעה באיברים ואפילו שבץ קטלני.

בניגוד לכך, עיסוי טוב מדי יום ממזער את המתח הגורם לכך על ידי הפעלת מערכת העצבים הפאראסימפתטית.

במילים פשוטות, כורסאות מסאג מקדמים בריאות טובה בכל הגוף. עם זאת, ההשפעה המשמעותית שלהם יכולה להיות מורגשת על ידי הורדת קצב הלב ולחץ הדם, שהם מקור חמור לבעיות הקשורות לבריאות.

בריאות רגשית ובהירות נפשית
כמה מהנושאים הפסיכולוגיים הנפוצים ביותר שעובדים שלך עשויים להתמודד איתם הם דיכאון וחרדה, ואלו מגיעים בדרך כלל לאחר לחץ לא מטופל.

ישנם חסרונות רבים לעסק שלך מכך שהעובדים שלך סובלים מבעיות פסיכולוגיות. כמובן שאתה לא רוצה לפגוע בפרטיות שלהם - אבל אתה יכול לעזור להם.
image alt
עם כורסאות מסאג הטוב ביותר במקום העבודה, תוכלו למזער את הסימפטומים של העובדים שלכם מתנאים אלה. כורסאות מסאג שקונים מיבואן יש כוח להירגע ולתת בהירות נפשית לאנשים, כך שתקל על תהליך קבלת ההחלטות עבור עובדיך ותגדיל עוד יותר את התפוקה שלהם.

דבר נוסף שכדאי להזכיר הוא שתפחית את היעדרות על ידי כורסאות מסאג טוב בסביבה.

על פי מרפאת החלומות, למעלה מ -50% מימי העבודה שאבדו קשורים ללחץ.

אז זו עוד בעיה שתילחם בה על ידי צמצום מתח בעבודה.

מהו הכיסא המושלם למקום העבודה שלכם?
ישנם מספר דברים שעליך לשים לב אליהם בעת רכישת כורסאות מסאג במקום העבודה.
כאן ריכזנו את החשובים ביותר:

גודל ותכולה
חשוב על סביבת העבודה שלך ובחר כיסא שיתאים לצרכי רוב העובדים שלך. אם יש לך עובדים שמשקלם עולה על 300 ק"ג, הקפד למצוא כיסא בעל כושר משקל כזה.

לְעַצֵב
למרות שהכיסא לא בהכרח צריך להיות אסתטי, אתה עדיין יכול למצוא כמה כסאות בעלי מראה מגניב שיתאימו לאווירה במשרד שלך.

תכונות
בהתאם למה שאתה ועובדיך מעדיפים, מצא את התכונות הטובות ביותר עבור סביבת העבודה. לחלקם יש תכונות עתידניות מתקדמות, בעוד שלחלקם יש רק את היסודות.

אפשרויות עיסוי
מקומץ כורסאות מסאג שונה ועד 15+ ניתן למצוא עם אפשרויות שונות של עיסוי גוף. הקפידו על כיסא נוח על כורסאות מסאג בדרך כלל הנפוצים ביותר. כמו כן, לכסאות מסוימים יתכנו אפשרויות עיסוי מותאמות אישית.

סיכום
כורסאות מסאג יכול לשנות את האופן שבו אנשים מסתכלים על עבודתם - כורסאות מסאג מסביב הוא אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות עבור העובדים שלכם. לכל מי שעובד ולא מתאמן באופן קבוע יש כאב או לחץ מהעבודה שלו, כך שתעשה טובה לכל הצוות שלך על ידי השקעה בכסא טוב במקום העבודה. והם בוודאי יאהבו אותך.

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כורסאות מסאג תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא 
לחץ כאן עכשיו

x

#{title}

#{text}

#{price}