היתרונות של עיסוי

אנשים תוהים לעתים קרובות על היתרונות של כסאות עיסוי. כורסאות עיסוי מתאים לי? האם זה באמת יעזור? האם זה שווה את ההשקעה?
האם ידעת כי מקבל עיסוי טוב יכול לעזור בפתרון בעיה מתמטית, הגדלת נאמנות העובדים, קבלת החלטות טובות יותר בעבודה, ולהיראות ממש טוב תוך כדי עושה את כל זה? 

רובנו כבר יודעים שעיסויים שווים להרפיה, אבל יש הרבה יותר מזה. מספר בעיות בריאות יכולות להיות מנוהלות על ידי עיסויים קבועים, בנוסף לחיזוק חסינות, אנרגיה, ובריאות כללית.  

המשך לקרוא כדי לראות את 5 היתרונות המובילים של כסאות עיסוי, בואו נראה כמה מהם באמת יכולים לעזור לך. 
1. משפר את זרימת הדם
מיקום אפס הכבידה של כיסא עיסוי זה מסייע בהפחתת הטעינה על הלב, שיפור צריכת החמצן ותיקון מספר בעיות במחזור הדם.


2טיפול בכאב גב תחתון

75% מהמבוגרים חווים כאבי גב תחתון בצורה זו או אחרת. מודל 4D ברלין מומלץ על ידי רופאים אורתופדיים כחלק מפרוטוקול השיקום לכאבי גב תחתון.


3. מקטין בעיות בצוואר הנוקשה 

כיסא עיסוי זה כולל עיסוי ייעודי לצוואר ולכתפיים. זה די מוצלח להקל על אי הנוחות של צוואר נוקשה, וזה מקטין את כאבי הראש שמגיעים בדרך כלל עם זה.


4. להגביר את האנרגיה ולשפר את הבריאות הכללית 
קבלת עיסוי טוב היא חלק משגרת טיפוח עצמי שאמורה להביא יותר חיוניות וצבע לחיים שלך. זרימת דם טובה, רמות לחץ נמוכות, שינה טובה, ומערכת לימפה נקייה תורמים כולם לחיזוק ההגנות הטבעיות של הגוף.
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
5. מקטין את התדירות והחומרה של כאבי ראש
כאבי ראש נגרמים מסיבות רבות. המוכרים ביותר הם מתח, נדודי שינה וצוואר נוקשה. מודל 5D רולס רויס כורסת עיסוי עוזר עם כל השלושה, וברגע הגורמים השורש מטופלים, כאבי הראש וכתוצאה מכך נעלמים.

6משפר את התאוששות השריר לאחר האימון

השילוב של עיסוי רקמות עמוק, מחזורי חימום ואפס מיקום כבידה תורמים כולם לשיקום הגוף למצב מתאים לאחר אימון.

7. להירגע ולשחרר שרירים כואבים 

מספר מחקרים קליניים הראו כי עיסויים קבועים היו יעילים בהפחתת מתח וחרדה. עיסוי טיפולי מגרה את סרוטונין 'ההורמונים להרגיש טוב' ודופמין. יחד עם זאת, זה מקטין קורטיזול, אשר ידוע גם בשם הורמון הלחץ. השילוב של שתי הפעולות הופך מזג הפכפך ומייצב את מצבי הרוח. בימינו, זהו טיפול נחוץ לכולנו. מתח וחרדה הם בשפע, והם יכולים לגרום למחלה בפועל, לא רק מצוקה חולפת.

8. מגביר את ההרמוניה במקום העבודה 
לאחר כיסא עיסוי על ידי כורסת מסאז במקום העבודה יכול להיות אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להקל על הלחץ והוא יכול לעזור לשמור על אלה זוכים להשתמש בו במצב מתח וחרדה נמוך.
image alt

מקטין את התדירות והחומרה של כאבי ראש

להירגע ולשחרר שרירים כואבים

להירגע ולשחרר שרירים כואבים

x

#{title}

#{text}

#{price}