במה שונה עיסוי אוויר מטכניקות כסא מסאז אחרות?

כריות אוויר מספקות עיסוי דחיסה, בניגוד לתנועות הלישה, הגלגול או הקשה של הגלילים. בעוד שכריות אוויר יכולות לדמות טכניקות אלה על ידי ניפוח והוצאת אוויר במהירות, גלילים בדרך כלל מבצעים את הפעולות האלה.

בעת ביצוע העיסוי, כריות האוויר מתנפחות סביב האזור המיועד, כמו היד או היד שלך, ודוחסות אותו על ידי לחיצה מטה ואז שחרור. העוצמה משתנה בהתאם לכמות כרית האוויר המנופחת.

כמה מאתנו כסא מסאז​ לספק תכונה זו, וזה מלווה נהדר ליכולות הגלגלים של כסא עיסוי.

טכנולוגיית סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת הגוף מספקת למשתמשים את העיסוי המדויק והמדויק ביותר המותאם אישית לגודל הגוף ולצורתם. סריקות גוף פועלות באמצעות חיישנים וטכנולוגיה חדישה לרישום הגודל, הצורה והקימורים של כל משתמש. זה מאפשר לכסא להתאים את העיסוי לצרכים שלך ומבטיח שהגלילים פוגעים בכל הנקודות הנכונות.
אתה עדיין יכול להתאים את העוצמה והמיקום גם אם אתה רוצה לבצע שינויים.

סריקת הגוף היא תכונה סטנדרטית ברוב כסא מסאז​ שוחרר היום. יהיה לך קשה למצוא כיסא שאינו מספק תכונה זו.

חיסכון במקום:

טכנולוגיה לחיסכון במקום נועדה לצמצם את כמות השטח הדרושה לך כדי לשכב במלואה את כסא מסאז​. ישנם מספר דגמים זמינים שיכולים להישען במלואם בכמה סנטימטרים בלבד. זה יכול להיות מושלם כאשר יש לך חדר קטן יותר ופירוש הדבר שאתה לא צריך להדביק את הכיסא שלך חמישה מטרים מהקיר.

חלק מכסאות העיסוי דורשים רק כמה סנטימטרים כדי לשכב, בעוד שחלקם עדיין יצטרכו בסביבה, כך שיהיה חשוב לחפש כסאות עם התכונה לחסוך מקום אם מספר המקומות שלכם מוגבל.

פונקציונליות Bluetooth ואפליקציות:

ככל שאנו נכנסים לעידן של מכשירים חכמים, יצרנים רבים מתחילים לייצר את הכיסאות שלהם עם בלוטות 'ופונקציונליות של אפליקציות כדי לשפר את הנאה המשתמשים. ישנם מספר כסא מסאז​ המציעים רמקולים מובנים וטכנולוגיית סינכרון המאפשרת לך להאזין למוסיקה האהובה עליך, לספר אודיו או לפודקאסט היישר מהכיסא שלך.
כאשר הטלפון או המכשיר החכם שלכם משויכים לכיסא, תוכלו ליהנות גם מעיסוי סינכרון. טכניקה זו נמצאת בדרך כלל בכיסאות עם טכנולוגיית Bluetooth, והיא מאפשרת לך ליהנות ממנגינות מרגיעות בזמן שאתה מקבל הודעה המתאימה לקצב המוזיקה.
בנוסף לפיתוח מכשיר חכם זה ממוקד היא תוספת של אפליקציה. רוב כסאות העיסוי המודרניים מציעים אפליקציה לאנדרואיד או לאייפון המתפקדת כשלט רחוק נוסף, לרוב עם אפשרויות ותוכניות להתאמה אישית נוספות. אתה יכול פשוט להוריד את האפליקציות לטלפון שלך, לשייך אותן לכסא החדש שלך, ואתה מוכן לצאת לדרך.

עוצמה מתכווננת:

אנשים אוהבים עיסויים שונים ומה יותר, אנשים אוהבים עיסויים שונים בימים שונים. זו הסיבה שרוב הכיסאות בשוק כיום מספקים עוצמה מתכווננת, מהירות, מיקום ואורך העיסוי שלך. המטרה היא לספק כמה שיותר התאמה אישית כדי לשמור על כל משתמש מרוצה מהחוויה שלו.
עוצמות העיסוי משתנות גם מכסא לכיסא. ישנם דגמי אוסאקי המספקים עיסויים בינוניים-חזקים עד עזים והקומפקטי יותר. כסאות, כגון Sync CirC, המספקים חווית עיסוי עדינה יותר.
יתר על כן, רמות העוצמה יכולות להשתנות ממותג למותג. האינטנסיביות של אוסאקי עשויה להיות שונה מהאינטנסיביות של מגע אנושי וכן הלאה. כאשר אתה יכול להתאים את העוצמה אתה מבטיח שהעיסוי שאתה מקבל יהיה בדיוק מה שאתה רוצה.
אנו גם שמחים לענות על כל שאלה שיש לך בנוגע לעוצמת העיסוי והמותגים מכיוון שיש כמה כאלה.

בחירת הכיסא הנכון עבורך:

כאשר אתה בוחר את כיסא העיסוי שלך, יהיה עליך לשקול את כל התכונות שלעיל ומה המטרה שאתה רוצה שהכיסא שלך ישמש, כמו גם כמה דברים נוספים כדי להבטיח שאתה מרוצה כסא מסאז​ לִרְכּוֹשׁ.
 
אילו תכונות מהרשימה למעלה הן החשובות ביותר עבורך? ערוך רשימה שתוכל לשמור בהישג יד כשאתה משווה כסא מסאז​ . כמו כן, אילו אזורים בגופך זקוקים לתשומת הלב הרבה ביותר, ואילו סוגי עיסוי אתה נהנה? קיימות מספר טכניקות ותוכניות שיכולות לסייע במגוון חששות.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}