חדש כסא מסאז למכיר


כסא מסאז

כל עוד ההוראות להישאר בבית הן בתוקף, אנשים רבים פונים כסא מסאז כדי לשפר את הבידור הביתי שלהם וחוויות שכיבה. עם הגדלים, הסגנונות וההגדרות השוכבות השונות שלהם, רהיטים ייחודיים אלה מעניקים הרפיה מרבית עם טכנולוגיית עיסוי מתוחכמת במסווה נוח מאחורי עור וריפוד איכותיים.

 
כסא מסאז מספק גם מספר יתרונות בריאותיים. כסא מסאז יכול לתת לישה באיכות מקצועית על הכתפיים, הזרועות, הגב, הירכיים, הרגליים והרגליים הודות לתכונות העיסוי המפותחות בקפידה שלהם, ומאפשר להם לשכפל טיפולי עיסוי פופולריים ושיטות בבית. גרסאות מסוימות גם להשתמש טיפול חום להירגע עמוק להצעיר את הגוף, מה שהופך אותו רכישה אידיאלית עבור אנשים הסובלים כאבים מתמשכים. להלן כסא מסאז החדש למכירה. אלה הם,

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

כסא מסאז Model 3d max luxurious

כורסת עיסוי Model 3d max luxurious
כורסת עיסוי Model 3d max luxurious
דגם כסא מסאז דגם תלת-ממד מפואר הוא פונקציונלי יותר מאשר דגמים קודמים, עם השמעת שמע Bluetooth, שינוי נורות LED, ושישה מצבים אוטומטיים. יש לו שמונה גלילי גב צוואר עיסוי ו -50 כריות אוויר בכתפיים, בזרועות, בירכיים, בעגלים, ברגליים ובגב התחתון, כמו גם תכונת חימום ותפקוד עיסוי רולר כף הרגל להקלה על גוף מלא.
כורסת מדגם כורסת עיסוי 3d luxurious , מאפשר לך לשלוט על העומק והקצב של העיסוי ע"י מסילה חכמה , ולחץ אויר עם 10 אזורים שונים של כריות לחץ .


מבחר תוכניות אוטומטיות מובנות , שליטה מלאה במהירות , עוצמה , מצב שכיבה מלא , ומנועים חזקים ושקטים במיוחד .

Model 4D+ Rolls Royce כסא מסאז

Model 4D+ Rolls Royce
Model 4D+ Rolls Royce
דגם 4D+ רולס רויס כסא מסאז מופעל על ידי הטכנולוגיה פורצת הדרך של המותג מודל 4D + רולס רויס מנגנון עיסוי, אשר מציע את העיסוי האולטימטיבי על ידי ביצוע העקומה של עמוד השדרה של כל משתמש לישבן. יש לו גם טכנולוגיית גלילי חימום אינפרא אדום מסוג אחד שמפעילה טיפול בחום כדי לחדור לרקמות השריר ולשפר את זרימת הדם בכל הגוף.


כסא עיסוי פרמיום פרימיום 24 תוכניות אוטומטיות ותכונות ייחודיות שהופכות את הדגם הזה לחזק וגם עם אפס כוח משיכה, מנועים ללא מברשות, מערכת חום, סריקת 4D, משאבות עיסוי לחץ אוויר נפרדות, תוכניות אוטומטיות, מגע דיגיטלי והכל פשוט, קל ונוח פועלים עם ביצועים מושלמים, בכורסה עיסוי בעיצוב נקי וחדשני.

Model 4D Berlin

Model 4D Berlin
Model 4D Berlin
כיסא ברלין מודל 4D מיועד לישיבה מלאה של 180 מעלות ומציע מגוון אפשרויות עיסוי ייעודיות למתיחה ומותני. יש לו גם אזורי חום מרובים המסייעים להרגיע ולשחזר שרירים כואבים בגב וברגליים. בחרו מתוך שישה צבעים מסוגננים שישלימו כל ערכת עיצוב בית.
 

כסא עיסוי להירגע מקצועי מגוון תוכניות אוטומטיות ופיצרים יחודים שהופכים דגם זה למיוחד עם אפס כוח משיכה, מנועי ברשלס , מערכת חום, סריקת 3D , משאבות עיסוי בלחץ אויר , תוכניות אוטומטיות , שלט דיגטלי טאץ הכל פשוט קל ונוח לתפעול עם ביצועים מושלמים  , בכורסת עיסוי בעיצוב נקי וחדשני .

Model 5D JERA RELAX כסא מסאז

Model 5D JERA RELAX
Model 5D JERA RELAX
כסא עיסוי להירגע מקצועי מגוון תוכניות אוטומטיות ופיצרים יחודים שהופכים דגם זה למיוחד עם אפס כוח משיכה, מנועי ברשלס , מערכת חום, סריקת 5D , משאבות עיסוי בלחץ אויר , תוכניות אוטומטיות , שלט דיגטלי טאץ הכל פשוט קל ונוח לתפעול עם ביצועים מושלמים  , בכורסת עיסוי בעיצוב נקי וחדשני .
x

#{title}

#{text}

#{price}